Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze nie przeszedł doniesienia hiszpanskich mediow to fake dopiero wczoraj czy przedwczoraj dzialacze z Realu pojachali do Monachium i sprawa jest jeszcze nie wyjasniona.
1
Tylko przypomnijmy Ci panowie to zachcianki Pepa
1
Sam Pogba 75 mln a Reus jakies 40 mln
0
Transfery dokonane :
Suarez 81 mln
Rakitić 20 mln ?
Bravo 12 mln
Stegen 12 mln
Halilović 2,2 mln
Przydało by się kupić stopera,prawego obrońce,lewego obrońce i kreatywnego pomocnika:
Obrońcy na środek: Hummels 35 mln,Howedes 20 mln,De vrij 10 mln,Vertonghen ok 25 mln,Mangala 30-40 mln,Laporte 42 mln + podatek ale myśle że byśmy się dogadali z Bilbao
Obrońca na lewą Rojo ok 20 mln ,Blind 10-15 mln
Obrońcy na prawą : Danilo 25-30 mln,Cuadrado34-38 mln ,Aurier 10-15 mln
Pomocnicy: Pjanić 25-30 mln , Kroos 25-30 mln ,Pastore 30-40 mln .
Ja bym na ten moment wybrał następująco : Hummels,Pjanić/Kroos,Cuadrado = 98-103 mln do wydania.
Okienko transferowe zakończyło by się wydatkiem w wysokości 230 mln ale odejmując przychody ze sprzedaży i wypożyczeń kwota zmniejsza się do 147 mln .
0
Do Romy po Pjanicia !!
0
A obrońców nowych dalej nie widać kiedy przyjadą ?
1
Powinnismy mu dac ostatnia szanse .
0
W odchudzonej wersji :D
0
Po co pokazuje sie kolejny artykul z Marquinhosem PSG 5 razy powiedzialo nie przynajmniej w tym okienku , Mathieu to kpina jak wszyscy wiemy zamiast jego niech lepiej pójdą do Schalke po Howedesa 4 lata młodszy wyceniony jest na 16 mln to lepiej wydać na niego te 20 mln niż na Mathieu na prawa obrone kupić Cuadrado i jeśli chcemy kupić stopera to Hummelsa/Laporte/Verthongena/Vlaara/DeVrija.
0
Reus do nas tak jak Lewy poszedł do Bayernu.
0
Fajnie by było gdyby Barca zawarła taki deal jak Bayern z Lewandowskim.
0
Ma racje Neymar powinien przestać nurkować szukając fauli jeśli dalej będzie tak grać to skończy na wózku inwalidzkim na mundialu dużo mu nie brakowało by zostać kaleką.
1
Za te starania kocham Valencie oby tak dalej .
0
Czyli według twojego toku myślenia żeby być prawdziwym kibicem Barcy trzeba siedziec 24h na forum i o wszystkich sprawach dotyczacych Barcelony rozmawiać jeb**j sie w głowe....... Wole siedziec na dworze i umawiać sie ze znajomymi na gre w pilke niz siedziec przed kompem .Sezonowcem to moge nazwac ciebie ja nie ukrywam od kiedy kibicuje Barcelonie . Jak bym się jarał pucharami jak jakiś gimbus to wiele lat temu wybrał bym Real bo miał 9 pucharów LM ale wybrałem Barce a w tam tym okresie nie byliśmy wielka potega dlatego jestem wdzięczny najstarszemu bratu że pokazywał mi mecze Barcy z lat 1998-2001 dzieki nim moglem zobaczyc jaka druzyna jest Barcelona i jacy wspaniali piłkarze w niej grali Rivaldo,Cocu,Overmars,Kluivert,Guardiola,Koeman,Ronaldo ,Enrique i inni najbardziej w grze Barcy spodobał mi sie jej styl i to że nie wykupowali polowy europy by zwyciezac. W 2009 to siedziałem z bratem i ojcem na Stamford Bridge a po bramce Iniesty leciały mi łzy szczęścia bo wiedzialem ze szansa wygrania LM moze sie nam nie trafic przez bardzo długie lata więc się zastanów piz** co mówisz.
0
W fife to graja takie leszcze jak ty ja wole grac na prawdziwym boisku.......
0
Pepe recydywista jakoś takiej kary nie dostal za skopanie pilkarza Getafe a to nie byl jego pierwszy wystepek
0
Jak chcielismy sciagnac Modricia to paradował z koszulka 07/08 z numerem 14
0
Prawie cały sezon oglądałem Laporte więc jak nie wiesz to nie pier**l
0
Cena Sociedad to 30 mln jak dobrze pamietam
0
Tu na str PSG bylo najpier 35+ Alves a potem 45+ alves
0
Bo ty tak karzesz hahaha ja chce Cuadrado na prawe skrzydelko ,Hummelsa na stopera i chu* Ci do tego
0
Potwierdza to grą na Mundialu a nie sory jest tak dobry że nawet go Scolari nie powołał....
0
Kogoś z nich a nie wszystkich...........
0
65-70 mln i powinni sie zgodzic
0
Przeciez transfer Suareza nie skresla Reusa nie mamy zastepcy Iniesty ktory ma juz 30 lat i po skrzydle ciagle jak poje**ny nie bedzie biegal.
0
No tylko że PSG odrzuciło oferte 45 Alves to o jakich 35-40 mln tu piszesz? Za taka kwote to mozemy sciagnac Hummelsa albo wplacic klauzule Laporte 42 mln
2
Do obrony tylko Hummels,Danilo,Cuadrado i Laporte a nie jakiś rezerwowy za 50 mln i je**na drewniana stara ci**a z Valencii
0
Real owszem szuka ale pokroju Courtois,Neuer itp do klubów szukających bramkarza można dodać Milan i Arsenal.
0
Jest już zaawansowany wiekowo a BVB szuka bramkarza jak do tąd interesowali się Zielerem z Hannoveru 96 ale nie jestem pewien.
0
No dwie bramki mu sie udały i co z tego a z Atletico w LM i w finale CPD wielkie gówno grał przytrzymywanie piłki to za malo. Sezon pokazał bez formy Messiego praktycznie nie istniejemy a Alexis po prostu nie pasował do stylu gry Barcelony i dobrze że poszedł do Arsenalu tam ma szanse pokazac na co go stac a ubiegly sezon był Iniesty i Valdesa