Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I żeby decydował się na strzały z dystansu armate w nodze ma :D
0
Ta to tak jakby teraz Suarez powiedział że nie chciał ugryść Chielliniego.... Żeby to Neymar wtedy próbował zwodu na bok to mogło dojść do przypadkowego zderzenia ale on do kur** nędzy stał w miejscu przyjmował piłkę a Zuniga nacierał prosto na niego wiec o czym on pier**li........
0
Pedro albo Sanchez out 9 albo 7 musi się zwolnić
0
Nie ma to jak grać w Fife :D
0
Song tez kary nie dostal za uderzenie w ryj Mandzukicia
0
Ta kur** za ugryzienie dali mu 4 miesiace kary a za uszkodzenie kregoslupa Neymarowi Zuniga żadnej kary nie otrzyma tą FIFE powinni zlikwidować ........
1
Real ma ponad 500 mln długów których nie spłaca bankowi w Madrycie...........
0
A tam moze ugrysc przynajmniej 50 mln od niego dostaniemy :D
0
Jak już to 60 limit przeciez maja na transfery :D
0
Jak by Shity zaoferowało 50 mln to może odejsć Pedro sprzedamy za 25 mln i mamy na Jamesa za 75 mln bo na tyle własnie wyceniło go Monaco.
0
Chyba ich pojeba** ;) To lepiej kupić Jamesa za 60-70 mln
0
W tych czasach to poprostu promocja kiedys to sie tanio kupowało bóg futbolu RONALDINHO kosztowal tylko 32 mln
0
Dokładnie wkoncu R10 pomogl mu w aklimatyzacji w 1 druzynie :)
0
Swoją magia równie dobrze czarował Rivaldo
0
Przydało by się nam ze 140 mln na transfery jak dobrze pojdzie kupia Suareza za 60 Pedro/Alexis moze do obrony Hummelsa albo Laporte za 35-42 ,Cuadrado na prawą pomoc za 34 . Jak sprzedamy ten szrot : Song,Tello,Bojan,Cuenca,Dos Santos, za 30-40 to by wyszlo ze wydalismy 100 mln na graczy ktorzy nam zapewnia dobrą gre i rownie dobre wyniki bo o dominacji w pucharach nie ma co narazie za bardzo mowic nowi musza sie zgrać ze starymi wyjadaczami ;) Skład 4-3-3 : Bravo, Alves,Pique,Bartra/Hummels/Laporte,Alba,Cuadrado ,Busquets/Rakitić ,IniestaMessi, Suarez, Neymar
0
Nie jego wina że teraz ze szkółki wychodzą słabe psychicznie pizd* co zamiast wziac sie do gry i pokazac na co ich stac to stekaja o jezu jak ni bede wiecej gral to odejde Barca takich sprzedawczykow nie potrzebuje ;)
0
To nie możemy zagrać ustawieniem by gral Alves i Cuadrado co oni sie tak uczepili by posadzic go na prawej obronie.
Niech zrobia tak :
4-3-3
BR : Bravo/Stegen
OB: Alves ,Pique ,Bartra/nowy transfer:Marguinhos,Laporte,Hummels,na lewej po staremu Alba
Pomoc : Cuadrado, Busquets/Rakitić, Iniesta
Atak : Messi jak za dawnych lat , Suarez i Neymar
2
Arsenal chce dac 25 mln
0
Nom tylko Marquinhos musiał by grać na prawej obronie bo Pique napewno nie bedzie siedzial na lawce : Marquinhos Pique Hummels Alba. Od Hummelsa wolał bym Laporte ciut droższy ale ma zaledwie 19 lat
5
Po co nam Hummels przecież przyjdzie nadzieja piłki nożnej wielki talent Mathieu.....
0
Co za kur** młoty niech kupią Laporte za te 42 mln nie bedzie musial sie tyle aklimatyzowac bo LaLige już zna a nie jakiegoś Marquinhosa cały sezon grzal lawke i wielka gwiazda z niego........
1
Chcą doświadczonego taniego obrońce niech lecą po Marqueza spowrotem.
0
Jakby ćwoki nie mogły pójść do Porto zaoferować 30 mln + Tello za Mangale albo Danilo.
0
Naciskać na transfer to on sobie może w fifa managerze :d
0
On nie gra w legii tylko gdzies u ruskich.........
0
W 7 tygodniu po zerwaniu więzadeł już możesz powoli biegać może jest już na tyle przygotowany że jest wstanie przejść testy
0
I on gadał o nowym wyzwaniu w karierze Ligue 1 to ma być wyzwanie poszedł by do Liverpoolu czy Arsenalu a nie do Monaco mógł powieedzieć że chce podwyżkę.......
0
Tylko że jak już podpisuja umowy ze sponsorami to powinnismy dostac konkretny chajs np. taki Manchester United dostaje od Nike dwa razy więcej chajsu za kontrakt od nas.
0
Kurde muszę sobie kupić szybko koszulke domowa póki jeszcze nie są z tym beko na rękawku :D
1
Jesteśmy jak Biedronka codziennie niskie ceny :D