4

Mogli dopisać jeszcze w kierunku Zubiego że Media Markt nie dla idiotów :D

1

To jak już byli po Leire to przy okazji mogli przywieść Laporte albo Iturraspe

0

Oni to jeszcze w lepszej bajce żyją niż my 21 mln i stara ciota za Alexisa hahaha

0

Grał grał w ostatnim 1,5 roku zaczął latać na skrzydle

1

O Messim nie napisał bo on zawsze w pierwszym składzie :D

1

Co do ku**y najpierw 28 dzisiaj 34 jutro może 50 ?

0

Co ta granatowo złota była brzydka domowa w cienkie paski z kolnierzykiem również ja bym chciał by zrobili takie unowoczesnione wersje koszulek Kappy z sezonu 97/98 .

0

Jak 30 mln ? PSG odrzuciło oferte 35 mln + Alves

0

Prze ta ruda ciota nie dorasta Adriano do pięt !!!!!!!!

1

Rufete wierze w ciebie stary nie pozwól by Barca kupiła waszą największą gwiazdę ;)

0

Cuadrado dużo więcej da nam na prawym skrzydle a na prawej obronie niech zostanie Alves przynajmniej jeszcze jeden sezon.

0

Po co Realowi James jak mają Bale ,CR7 i Benzeme . Isco nie lapie sie do pierwszej jedynastki on tez by pewnie siedzial na lawce

2

To tylko takie gadanie że woli Real jak by dostał ofertę z Barcy przyjął by ją i się cieszył jak dziecko to samo było z Modriciem i Isco fani Barcy grający dla Realu.

0

Za te 60-80 baniek lepiej kupić Jamesa.

0

Pjanicia kupić z Romy za 25 mln albo a zamiast Suareza kupić Jamesa przynajmniej koleś jest młody utalentowany i po gra u nas długo

0

Co za leszcz z tego Garaya zamiast iść do MU to poszedł do słabszego klubu od Benfici

0

Na niego niech wydadzą 60 mln a Sancheza do Liverpoolu albo Arsenalu za 40 mln

0

Nie opłaca się 3 lata może pogra i wpizdu poleci lepiej już wydać 60 mln euro na Isco.

0

Hahaha za Kroosa żal.pl

0

Messi najlepiej grał jak tworzył Trio z Henrym i Eto"o przyciągał uwage obroncow i pieknie asystowal Samuelowi prostopadłe podania w naszym wydaniu to byl majstersztyk a potem po wspanialym sezonie odjebała mu palma gwiazdora i stal sie samolubem ja wole zeby cala druzyna blyszczala na boisku , oddawala serce i zdrowie a nie tylko graczy którzy probuja za wszelka cene asystowac Messiemu żeby tylko on błyszczał.....

0

Dokładnie w ostatnim sezonie Pepa mielismy jeszcze druzyne ktora mogla obronic LM i wygrac lige ale zalatwily nas kontuzje najbardziej dotkliwa byla strata Davida Villi ktory byl na poczatku sezonu nawet w lepszej formie od Messiego no i oczywiscie strata serca druzyny Puyola . Dla tych ludzi co teraz siedza w zarzadzie FC Barcelona to nie klub piłkarski tylko jakaś inwestycja która ma im dostarczać jak najwiecej zysków.

3

Suarez dostał kare jak by pobił Chieliniego a ten teraz leżał by w szpitalu................

0

Takie czasy według mnie zawodnik powinien przejść z klubu do klubu za cene rynkową + podniesienie ceny w wypadku jakiś wyróżnień indywidualnych i sukcesów odnoszonych razem z klubem. A nie pojawi sie mlody talent co nic nie osiagnal nic nie wygral a klub juz 40 mln na start rząda.

2

Guardiola przewidzial to ze po objeciu fotela prezesa przez Rosella i jego nieudaczników Barca będzie w czarnej du*** dlatego odszedł.

0

Na nasze szczęście ty też nie bo Barcelona była by zbieraniną dziadków i weteranów Guardioli grających do 45 roku życia .

0

Mógł by przyjść na rezerwe ale nie za 20 mln jak wydadza max 10 mln i kupia jednego dobrego obronce pokroju Hummels,Laporte do max 42 mln to git ale jesli Mathieu ma byc naszym ratunkiem obrony to cos jest nie tak po za tym dlugo gry mu nie pozostalo ma 30 lat jest wielki i troche nie poradny czasami ma dobre wejscia w pole karne ale to za malo.

0

Laporte za 42 mln tyle ma w nowej klauzuli , Benatia i Mangala to byl by wydatek 60-80 mln :D

0

PSG odrzucilo 35 mln + Alves

0

Razorek to są piłkarze w przystepnej cenie ktorych jeszcze wyszkolimy do naszej filozofii gry chyba ze wolisz Marquinhosa co nikt nie gral a PSG chce za niego min 50 mln a inni klasowi obroncy są albo w wieku 28-30 lat i kosztuja ponad 50-60 mln albo młodzi jak Mangala ale nie pewni i rowniez kosztujacy min 50 mln takie teraz sa czasy a wedlug mnie nasz skład mógł by wygladac tak: Bramka : BravoObrona : Alves Pique Hummels AlbaPomoc : Cuadrado Sergio IniestaAtak: Messi Suarez Neymar

0

Po wykupie za 15 mln z Udinese Viola chce za Cuadrado 28 mln od nas ;) , Hummels jest klasowym obrońcą a przede wszystkim doswiadczonym nie kazdy sam daje rade w obronie ma prawo popelniac bledy ma taka sama sytuacje w BVB jak u nas Pique i nie kosztuje 50 mln jak ten Marquinhos siedzie na lawce i niby warty 50 mln smieszne i to jak albo . Od Hummelsa wolał bym Laporte prawie caly sezon go ogladalem i przypomina mi Puyola prawie tak samo sie poswiecal na boisku jak Puyol jedyne co ich różni to wzrost i to że Laporte jest lewonożny. Co do pozycji Cuadrado może tworzyć Trio z Sergio I Iniesta zastepujac Xaviego na prawej pomocy a za nim Alves po staremu na prawej obronie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?