Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie młody wystarczy że go Alves podszkoli ;)
0
Alexisa nigdy w życiu już lepiej żeby tello zagrał zamiast niego
0
Dlatego Casilla do dzisiaj grzeje lawe
0
Na ta pozycje na ten moment lepiej kupić Isco albo Koke
0
A co to nie można się dogadać Borussia go nam przetrzyma i dostanie chajs za rok
0
Za 20 mln mozna by bylo go wziac lepiej niech ściągną Hummelsa za 30 , Mangale za 30 / Laporte za ? i na prawą Cuadrado lub Danilo
0
Gadaja tylko zaczeli by dawać szanse Oierowi i Masipowi w Copa Del Rey a nie starego Pinto wystawiają i blokują młodych
0
A może by tak wpuścili do bramki kogoś z Cantery
0
Ostatnio mówił że jak Neymar przyszedł to można sprzedać Messiego zaczyna piepszyć jak Pele na prezesa to lepiej Laporte spowrotem ściągnijcie
0
Hummelsa na środek i Danilo na prawą .
0
FC Barcelona vs Manchester United
Atletico Madryt vs Chelsea Londyn
Paris Saint Germain vs Borussia Dortmund
Real Madryt vs Bayern Monachium
0
Eto"o nie ściąneli a Drogbe ściągną ?
0
LioNey99 gadasz jak potłuczony Alves na poziomie wawrzyniaka idź się lecz chłopcze
0
Tylko który Messi żąda 45 mln zahłanny tatuś czy syn myśle że tatuś......
0
Od niego się zaczęła moja przygoda z Barceloną ^_^ , te powtórki meczy z lat 1997-2000 oglądane z bratem w roli głównej Rivaldo,Kluivert,Overmars,Luis Enrique piękne czasy szkoda że tylko rok go oglądałem w Barcelonie na żywo ;(
0
Możemy im wypożyczyć Montoye i Roberto a oni nam oddadzą Milito albo Icardiego na własność :D
0
Brak tych prostopadłych zagrań z 2008 Messi zbiega do środka a Eto"o wbiegał za obrońców i brameczka
0
Za to Song grał na zajebistym poziomie że postanowili postawić na niego zwykłego pomocnika który co dostanie piłke od razu sie jej pozbywa do Iniesty a kreatywnego młodego play-makera nie przekonali do pozostania na Camp Nou.Ten zarząd jest do wymiany Puyol odchodzi a Zubizaretta mówi że trzeba ściągnąć stopera hahah nam jest potrzebna co najmniej dwójka stoperów jeden dobry ograny na europejskiej arenie typu Hummels , Mangala a drugi młody do wyszkolenia przez nas Musacchio czy Laporte następnie trzeba szukać prawego obrońcy bo Alves juz ma 30 lat nie ma juz takiej dynamiki jak kiedyś i potrzebujemy dla niego zmiennika który w trakcie 2 sezonów wejdzie za niego do pierwszej 11 najlepszym kandydatem na tą pozycję jest Danilo z Porto i ostatnia pozycja do wzmocnienia to środek ataku a na tą pozycje to jest tylko jeden człowiek Diego Costa .
0
Aha pozbyli sie Thiago by ściągnąc Kroosa żal......
0
Stegen,Hummels,Musacchio i Laporte
0
Gundogan następca za Xaviego do nas potrzeba wszechstronnych graczy a nie piłkarzy grających siłowo
0
Tu nie ma nic do zatwierdzania Camp Nou to jedyna właściwa nazwa dla stadionu
0
Hahaha dobry żart lepiej wyłożyć 45 na odkupienie Thiago
0
Bale tez podpisal nowy kontrakt a Real go kupił
0
Mangala jeszcze
0
De Sciglio,Garay,Hummels,Phil Jones ,Musacchio,Laporte to najlepsi i młodzi obrońcy byle by nie brać żadnych ruskich drugiego Chygrynskiego chyba nie chcemy
0
Trzeba ich zmiażdżyć na Camp Nou to ściągną Aguero :D
0
Z tym się trzeba zgodzić
0
A nie długo Halilovic przyjdzie :D
0
Oier w copa del rey powinien od poczatku stac w bramce a nie ten dziad