0

No dalej dalej sprzedawajcie Thiago pacany !!!!!!

0

Juz Torres by się bardziej przydał :P

0

Strata kasy jest Thiago , Sergio Roberto a Mata niech spada do Madrytu

0

Song masz racje mogl by grac jako stoper i mial by pierwszy sklad

0

Mam nadzieje ze wypozyczy barca deulofeu do sociedad a oni sprzedadza nam Martineza

0

Luiz powinien przyjść a jak chce silva przyjsc to za 25 mln nie wiecej zarobki rzedu 5-6 mln i gwarancja gry przez 5 lat na wysokim poziomie a nie przyjdzie na sezon i spierdoli do brazylii

0

Wychowanka na brame a nie jakas ciote kupia

0

Przeee takiego leszcza juz Szczesny jest lepszy

0

Haha Song tylko klepie pilke do iniesty i nic po za tym a Sergio potrafi wyprowadzac pilke i jednym ruchem gubi 2 typa z Song mogł by grac jako obronca jak Mascherano potrafil sie dostosowac to i on tez

0

BENTEKE/ETO"O/JACKSON MARTINEZ/HIGUAIN/JACKHSON MARTINEZ ktoś z nich powinien przyjść

0

Taki wojak jak Enrique by sie Barcelonie teraz przydał !!!

0

Dali by za ronaldinho te 1-2 miliony euro by u nas kariere zakonczyl ^_^

0

Shadiw Man IBra może ciągnąć Eto'o jest milion razy lepszy od tam tego leszcza

0

victor : jeszcze gral Schuster

0

Albo z Songa zrobić stopera i koniec bedzie mial pierwszy sklad i nie bedzie blokowal Thiago

0

Hummels i Verthongen k***a takie trudne 25mln za Hummelsa lub około 20 za drugiego

0

200 zł najgorsze miejsca super !!!!!!!! ;(

0

FanBarcy53 Eto"o i Kluivert to najlepsze 9 w historii Barcelony

0

Messi Eto"o Ronaldinho , Messi Eto"o Henry i Rivaldo Kluivert Overmars/Enrique najlepsza ofensywa Barca mogła by kupić w tym okienku Jacksona Martineza z Porto

0

Cena Higuaina 25 mln a Jacksona Martineza wyceniany na 14 mln ale pewnie z 20 mln by trzeba było dać

0

Barca mogła by kupić z Realu Higuaina a nóż widelec wyszedł by z niego podobny zawodnik do Enrique lub kupić z FC PORTO Jacksona Martineza podobny styl do Kluiverta

0

Iniesta na poziomie jakim teraz prezentuje z wiekiem 21 lat wart był by ze 100 mln na luzie

0

zapewne idzie do bayernu

0

Niech tylko spróbują sprzedac Thiago i jakiegos napastnika idioci

0

gdzie jakaś transmisja ?

0

Kismeth dwie włoskie w grupie byc nie moga :)

0

W koncu by sie przydala a nie cieniasow lejemy a potem z godnymi rywalami w pizde albo ledwo ledwo

0

Dokładnie czas zmienić zarząd je***nego Rosella bo sprzedaje klub : sprzedal koszulki , nie podpisuje kontraktu z Abidalem , robi śmieszcze transfery na piłkarzy którzy sa juz starzy chce wydawac 40 mln a na utalentowanych mlodych skapi 25 mln chca sciagnac muslere za 20 mln chciaz duzo mlodszy stegen byl by za okolo 15 mln jeszcze niech wyprzeda młodzież naszą THIAGO DEULOFEU TELLO I INNYCH

0

Powinni podpisać dobry kontrakt by wyszli na plus i na klatę powrót UNICEF

0

Niech zostanie tylko niech obniży zarobki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?