Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No dalej dalej sprzedawajcie Thiago pacany !!!!!!
0
Juz Torres by się bardziej przydał :P
0
Strata kasy jest Thiago , Sergio Roberto a Mata niech spada do Madrytu
0
Song masz racje mogl by grac jako stoper i mial by pierwszy sklad
0
Mam nadzieje ze wypozyczy barca deulofeu do sociedad a oni sprzedadza nam Martineza
0
Luiz powinien przyjść a jak chce silva przyjsc to za 25 mln nie wiecej zarobki rzedu 5-6 mln i gwarancja gry przez 5 lat na wysokim poziomie a nie przyjdzie na sezon i spierdoli do brazylii
0
Wychowanka na brame a nie jakas ciote kupia
0
Przeee takiego leszcza juz Szczesny jest lepszy
0
Haha Song tylko klepie pilke do iniesty i nic po za tym a Sergio potrafi wyprowadzac pilke i jednym ruchem gubi 2 typa z Song mogł by grac jako obronca jak Mascherano potrafil sie dostosowac to i on tez
0
BENTEKE/ETO"O/JACKSON MARTINEZ/HIGUAIN/JACKHSON MARTINEZ ktoś z nich powinien przyjść
0
Taki wojak jak Enrique by sie Barcelonie teraz przydał !!!
0
Dali by za ronaldinho te 1-2 miliony euro by u nas kariere zakonczyl ^_^
0
Shadiw Man IBra może ciągnąć Eto'o jest milion razy lepszy od tam tego leszcza
0
victor : jeszcze gral Schuster
0
Albo z Songa zrobić stopera i koniec bedzie mial pierwszy sklad i nie bedzie blokowal Thiago
0
Hummels i Verthongen k***a takie trudne 25mln za Hummelsa lub około 20 za drugiego
0
200 zł najgorsze miejsca super !!!!!!!! ;(
0
FanBarcy53 Eto"o i Kluivert to najlepsze 9 w historii Barcelony
0
Messi Eto"o Ronaldinho , Messi Eto"o Henry i Rivaldo Kluivert Overmars/Enrique najlepsza ofensywa Barca mogła by kupić w tym okienku Jacksona Martineza z Porto
0
Cena Higuaina 25 mln a Jacksona Martineza wyceniany na 14 mln ale pewnie z 20 mln by trzeba było dać
0
Barca mogła by kupić z Realu Higuaina a nóż widelec wyszedł by z niego podobny zawodnik do Enrique lub kupić z FC PORTO Jacksona Martineza podobny styl do Kluiverta
0
Iniesta na poziomie jakim teraz prezentuje z wiekiem 21 lat wart był by ze 100 mln na luzie
0
zapewne idzie do bayernu
0
Niech tylko spróbują sprzedac Thiago i jakiegos napastnika idioci
0
gdzie jakaś transmisja ?
0
Kismeth dwie włoskie w grupie byc nie moga :)
0
W koncu by sie przydala a nie cieniasow lejemy a potem z godnymi rywalami w pizde albo ledwo ledwo
0
Dokładnie czas zmienić zarząd je***nego Rosella bo sprzedaje klub : sprzedal koszulki , nie podpisuje kontraktu z Abidalem , robi śmieszcze transfery na piłkarzy którzy sa juz starzy chce wydawac 40 mln a na utalentowanych mlodych skapi 25 mln chca sciagnac muslere za 20 mln chciaz duzo mlodszy stegen byl by za okolo 15 mln jeszcze niech wyprzeda młodzież naszą THIAGO DEULOFEU TELLO I INNYCH
0
Powinni podpisać dobry kontrakt by wyszli na plus i na klatę powrót UNICEF
0
Niech zostanie tylko niech obniży zarobki