0

Gio i Abi najlepsi lewi obrońcy świata ^_^

0

haha ten Thiago silva jest słaby w milanie przesiedział większość na kontuzjach to że desperackie Psg kupilo go za 45 mln nie robi z niego klasowego obroncy

0

Tello i Deulofeu to przyszłość ataku typy Davida Villi za gry w Valencii , a Thiago to następca Xaviego nie ma mowy o ich sprzedaży

0

Powinni jeszcze kupić : Hummels 25 mln , Stegen 5-10 mln i Sahina 8-15 mln

0

No jeszcze tak wyjdzie że trafi do Bayernu ja osobiscie oddał bym go Arsenalowi i dał z 4 mln za Szczęsnego

0

numer neymara wolna 20

0

Alexis ma 20 pare la jego talent nie bawem wybuchnie

0

Jeszcze tylko wysłać ofertę do dortmundu za Lewandowski i Hummels 45 mln i po Stegena do Gladbach 15 mln

0

Pax odjeb sie od Villi bo to trafiony transfer tylko Barca powinna kupic go juz duzo wczesniej Ibra o jest kompletne dno !!!!!!

0

Villa gdyby nie złamał nogi mial by w lidze z ponad 20 bramek w tam tym sezonie

0

antymadridistaFCB jak będziesz jechał to daj info jade z tobą :D

0

Ta ciekawe jeszcze z dwa lata i za Xaviego do pierwszej 11 wejdzie nie mozemy popelnic bledu tak jak z Ceskiem gdyby nie odszedł był by dwa razy lepszy niż jest teraz

0

Tylko Stegen albo wychowanek koniec

0

Hummels za Silve i spoko

0

Niech tylko spróbuje sprzedać Thiago to go własnoręcznie ukatrupie niech daje mu grać a nie wpuszcza klepacza Songa który bez produktywnie biega w środku pola i tylko pozbywa sie piłki do Xaviego ,Iniesty lub obrońcow wszyscy mysleli ze bedzie to drugi Yaya ale okazuje sie na razie z poprawnej strony ale to za malo

0

Oby się sprawował tak znakimicie jak kochany ronaldinho ^_^

0

Ja bym wolał żeby został lub poszedł do Juve/Atletico bądź wrócił do Valenci

0

Reus , Hummels , Stegen , Neymar, Inigo Martinez

0

blaugrana158 no Leo już w wieku 16 lat grał

0

0

spoko spoko 30 mln i przyjdziesz :D

0

Zależy do którego do jednego 21 do drugiego 2 :D

0

2 lata hehe :D

0

Zamkniecie usta swoje jak przyjdzie i będzie grał podobnie do Ronaldinho a z Messim będzie ośmieszał największe kluby europy

0

No Ander by się przydał

0

reina 1 miliona nie jest wart Oiera do pierwszego składu wychowanek jak Valdes niech stoi między słupkami a nie kupią jakiegoś Bonano

0

Oier na bramke powinni juz go testować w pierwszej drużynie jak juz mistrzostwo mamy

0

Te ceny wystawiane przez klyby za piłkarzy którzy nic nie wygrali i grają w słabej lidze powinna FIFA ukrucić takie poczynania bo gdzie tu taka cene za typa walnąć jak tyle to kosztuja pilkarze znakomici z osiagnieciami jak Messi , CR7 , Iniesta itp

0

Za te pieniądze to przychodzą :ISCO HUMMELS GUNDOGAN AGUERO

0

Co do Abidala powinni go zrobić jakimś dyrektorkiem lub asystentem Vilanovy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?