Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gio i Abi najlepsi lewi obrońcy świata ^_^
0
haha ten Thiago silva jest słaby w milanie przesiedział większość na kontuzjach to że desperackie Psg kupilo go za 45 mln nie robi z niego klasowego obroncy
0
Tello i Deulofeu to przyszłość ataku typy Davida Villi za gry w Valencii , a Thiago to następca Xaviego nie ma mowy o ich sprzedaży
0
Powinni jeszcze kupić : Hummels 25 mln , Stegen 5-10 mln i Sahina 8-15 mln
0
No jeszcze tak wyjdzie że trafi do Bayernu ja osobiscie oddał bym go Arsenalowi i dał z 4 mln za Szczęsnego
0
numer neymara wolna 20
0
Alexis ma 20 pare la jego talent nie bawem wybuchnie
0
Jeszcze tylko wysłać ofertę do dortmundu za Lewandowski i Hummels 45 mln i po Stegena do Gladbach 15 mln
0
Pax odjeb sie od Villi bo to trafiony transfer tylko Barca powinna kupic go juz duzo wczesniej Ibra o jest kompletne dno !!!!!!
0
Villa gdyby nie złamał nogi mial by w lidze z ponad 20 bramek w tam tym sezonie
0
antymadridistaFCB jak będziesz jechał to daj info jade z tobą :D
0
Ta ciekawe jeszcze z dwa lata i za Xaviego do pierwszej 11 wejdzie nie mozemy popelnic bledu tak jak z Ceskiem gdyby nie odszedł był by dwa razy lepszy niż jest teraz
0
Tylko Stegen albo wychowanek koniec
0
Hummels za Silve i spoko
0
Niech tylko spróbuje sprzedać Thiago to go własnoręcznie ukatrupie niech daje mu grać a nie wpuszcza klepacza Songa który bez produktywnie biega w środku pola i tylko pozbywa sie piłki do Xaviego ,Iniesty lub obrońcow wszyscy mysleli ze bedzie to drugi Yaya ale okazuje sie na razie z poprawnej strony ale to za malo
0
Oby się sprawował tak znakimicie jak kochany ronaldinho ^_^
0
Ja bym wolał żeby został lub poszedł do Juve/Atletico bądź wrócił do Valenci
0
Reus , Hummels , Stegen , Neymar, Inigo Martinez
0
blaugrana158 no Leo już w wieku 16 lat grał
0
0
spoko spoko 30 mln i przyjdziesz :D
0
Zależy do którego do jednego 21 do drugiego 2 :D
0
2 lata hehe :D
0
Zamkniecie usta swoje jak przyjdzie i będzie grał podobnie do Ronaldinho a z Messim będzie ośmieszał największe kluby europy
0
No Ander by się przydał
0
reina 1 miliona nie jest wart Oiera do pierwszego składu wychowanek jak Valdes niech stoi między słupkami a nie kupią jakiegoś Bonano
0
Oier na bramke powinni juz go testować w pierwszej drużynie jak juz mistrzostwo mamy
0
Te ceny wystawiane przez klyby za piłkarzy którzy nic nie wygrali i grają w słabej lidze powinna FIFA ukrucić takie poczynania bo gdzie tu taka cene za typa walnąć jak tyle to kosztuja pilkarze znakomici z osiagnieciami jak Messi , CR7 , Iniesta itp
0
Za te pieniądze to przychodzą :ISCO HUMMELS GUNDOGAN AGUERO
0
Co do Abidala powinni go zrobić jakimś dyrektorkiem lub asystentem Vilanovy