0

Ta nie dawno mówił że nigdzie sie nie rusza a teraz że chcę przyjść uwierze jak go zaobacze w koszulce Barcy na prezentacji ......

0

No i co za problem dać te 50 mln nie rozumiem ich toku myślenia chcieli by typa za darmo ?

0

Co za idiota pozwolił na taką czcionke na koszulkach jak by maciek z klanu im zaprojektował !!!!!!!!!!

0

Mogla by Barca ściągnąć Ronaldinho był by to dobry ruch transferowy tani w formie niezłej ale jego głównym zadaniem było by pomaganie młodym talentom w adaptacji w pierwszej drużynie jak pomógł Messiemu był by to radosny duch drużyny

0

Ta powodzenia za luiza marne 35 mln za mniej niz 45 go nie puszcza wbijcie to sobie do łba

0

I nic wam nie wyjdzie dusi grosze ;P

0

Shadow Man widać jak mecze oglądasz przed pucharem konfederacji tylko Pedro strzelal dla Hiszpani paktycznie a Pedro ma inne zadanie na boisku niż cały czas strzelanie bramek ma wspomagać Messiego i walczyć w środku pola przy odbiorze piłki

0

Kto by chciał tego nurołamage polscy obrońcy mu piłke zabieraja hahaha

0

Niech dadzą 45 mln na luiza i 15 na Aggera

0

Pasował by Agger piłkarz z harakterem

0

czak, wez uderz pare razy dyńką w ściane może rozumowanie ci wróci

0

obrona wciaz slaba jak sik komara

0

Widać Judasz odszedł bo myśli że Bayern będzie wygrywał ale styl Guardioli się nie przyjmie styl gry Bayernu to lufa do przodu i nic wiecej

0

0

Niech LAPORTA wraca i robi porządek

0

Thiago będzie grzał ławę nie wygryzie ze skladu Martineza czy Schweinsteigera

0

Gallaret popieram cię zarząd jest do zmiany jestem ciekaw kim my będziemy grać ? Thiago,David Villa sprzedani Deulofeu , Rafinha, Bojan , Cuenca na wypozyczeniach i w ataku zostaje tylko Messi Tello , łamaga Sanchez i Neymar do kupienia natychmiast David Luiz i Reus/Aguero

0

Nie pier***ć się i dać 50 mln na Luiza anie na starego Silve chajs wydawać

0

fcb MESSI10, Eto"o nie chciał nigdzie odchodzić tylko Guardiola go nie chciał

0

Wstydził by się sięgać po piłkarzy Barcelony

0

0

0

0

Laporta zna się na rzeczy nawet jak by nakradł klubowi kasy nie brakowało i nie musiał sprzedawać sie jakiemus qatar fundation

0

Najlepszym posunięciem transferowym było by zwolnienie tej memeji Vilanovy

0

0

A niech idzie spierdoli sie jak Fabregas on nigdy nie osiagnie pozoimu Iniesty bo gral w drewnianej lidze ,,najlepszej" hahaha co lidera cisnie zespol z ostatniej pozycji w tabeli albo sredniak z hiszpanskiej ligi

0

Thiago był by chory na mózg odchodząc za rok w miejsce Xaviego wejdzie bo ten juz traci powoli forme

0

To ty się ogarnij bo najwidoczniej nie wiesz co ten Gremlin odpierdala :P

0

David nie na sprzedaż niech sobie Boas wybije go z dyńki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?