Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta nie dawno mówił że nigdzie sie nie rusza a teraz że chcę przyjść uwierze jak go zaobacze w koszulce Barcy na prezentacji ......
0
No i co za problem dać te 50 mln nie rozumiem ich toku myślenia chcieli by typa za darmo ?
0
Co za idiota pozwolił na taką czcionke na koszulkach jak by maciek z klanu im zaprojektował !!!!!!!!!!
0
Mogla by Barca ściągnąć Ronaldinho był by to dobry ruch transferowy tani w formie niezłej ale jego głównym zadaniem było by pomaganie młodym talentom w adaptacji w pierwszej drużynie jak pomógł Messiemu był by to radosny duch drużyny
0
Ta powodzenia za luiza marne 35 mln za mniej niz 45 go nie puszcza wbijcie to sobie do łba
0
I nic wam nie wyjdzie dusi grosze ;P
0
Shadow Man widać jak mecze oglądasz przed pucharem konfederacji tylko Pedro strzelal dla Hiszpani paktycznie a Pedro ma inne zadanie na boisku niż cały czas strzelanie bramek ma wspomagać Messiego i walczyć w środku pola przy odbiorze piłki
0
Kto by chciał tego nurołamage polscy obrońcy mu piłke zabieraja hahaha
0
Niech dadzą 45 mln na luiza i 15 na Aggera
0
Pasował by Agger piłkarz z harakterem
0
czak, wez uderz pare razy dyńką w ściane może rozumowanie ci wróci
0
obrona wciaz slaba jak sik komara
0
Widać Judasz odszedł bo myśli że Bayern będzie wygrywał ale styl Guardioli się nie przyjmie styl gry Bayernu to lufa do przodu i nic wiecej
0
0
Niech LAPORTA wraca i robi porządek
0
Thiago będzie grzał ławę nie wygryzie ze skladu Martineza czy Schweinsteigera
0
Gallaret popieram cię zarząd jest do zmiany jestem ciekaw kim my będziemy grać ? Thiago,David Villa sprzedani Deulofeu , Rafinha, Bojan , Cuenca na wypozyczeniach i w ataku zostaje tylko Messi Tello , łamaga Sanchez i Neymar do kupienia natychmiast David Luiz i Reus/Aguero
0
Nie pier***ć się i dać 50 mln na Luiza anie na starego Silve chajs wydawać
0
fcb MESSI10, Eto"o nie chciał nigdzie odchodzić tylko Guardiola go nie chciał
0
Wstydził by się sięgać po piłkarzy Barcelony
0
0
0
0
Laporta zna się na rzeczy nawet jak by nakradł klubowi kasy nie brakowało i nie musiał sprzedawać sie jakiemus qatar fundation
0
Najlepszym posunięciem transferowym było by zwolnienie tej memeji Vilanovy
0
0
A niech idzie spierdoli sie jak Fabregas on nigdy nie osiagnie pozoimu Iniesty bo gral w drewnianej lidze ,,najlepszej" hahaha co lidera cisnie zespol z ostatniej pozycji w tabeli albo sredniak z hiszpanskiej ligi
0
Thiago był by chory na mózg odchodząc za rok w miejsce Xaviego wejdzie bo ten juz traci powoli forme
0
To ty się ogarnij bo najwidoczniej nie wiesz co ten Gremlin odpierdala :P
0
David nie na sprzedaż niech sobie Boas wybije go z dyńki