0

Najlepsza 7 w historii Barcy ;(

0

Najlepsza jedynastka
Casillas/Valdes
Lahm Hummels Thiago Silva Alaba
Busquets
Aguero Iniesta
Messi Diego Costa C.Ronaldo

0

Więc lepiej mieć go u siebie by nie kosił naszych chłopaków z Barcy :D

0

Wolał bym dać za niego te 60 mln niż za Thiago Silve albo Luiza 60mln

0

De Gea albo Forster a nie jakiś mamlasów będą ściągać......

0

Tak brać go jest zajebisty kolumbijski Patrick Kluivert !!!!!!!!!

0

Davidka ściągali prawie 5 lat ale się opłaciło i tak ^_^

0

Jak już to Ney-Costa,Messi / Ney,Jackson,Messi / Ney,Eto:o,Messi

0

Niech kupują z Atletico Diego Costę na typową 9 będziemy mieli zawadiake na Pepego :D i powrót Eto"o na role Larssona

0

Najlepsze wyjazdówki to 04/05 i 05/06

0

Na allegro kupiłeś bo ostatnio była :D?

0

Gundogana z Hummelsem za 65 mln brać

0

Tak jest trzeba już testować Oiera

0

Olympiakos gra z Unicefem na klacie jeszcze

0

Nie lubie judaszy , Mourinho był niby najlepszy a gówno osiągnął z Realem a Laudrup praktycznie nie istnieje jako trener

0

Dokładnie Enrique tak Laudrupowi mówimy nie :P

0

A po co nam ten sprzedawczyk niech sobie idzie Real trenować..........

0

Pinto prawie 40 lat już ma człowieku może poprosimy Zubizarette by stanął w bramce ^_^

0

Hugo puszcza głupie bramki

0

Ben Forster zrywniejszy od Courtoisa i dużo dużo tańszy

0

Nie wina Barcy że jest najlepszym klubem w historii ma własną filozofię gry i nie kopiuje stylu innych drużyn...

0

Najlepiej by była Manita i strzelali : Messi,Xavi,Puyol z główki ,Iniesta i Neymar ;)

0

Jak za darmo to jakie macie argumenty przeciw ????

0

Aha Thiago też nie był dobry i go do Bayernu oddali weź pomyśl człowieku zanim coś napiszesz

0

Troche sobie do kielni musza nakraść

0

Forstera mi tu Zubizaretta gamoniu ściagaj a nie jakiegoś drugiego Enke może jeszcze poszukaj drugiego Bonano albo Rustu......

0

*zagrał

0

Skończcie pjerdjolić czekajcie na mecz 19:30 wszystko się okaże kto jak zagra

0

Wystarczy kupić Jacksona typowa 9 styl podobny do Kluiverta

0

Neymar udał po prostu a Brown go nie dotknął ale Brown dostał czerwoną kartke za sam zamiar kopniecia Neymara w plecy czyli za zamiar zrobienia krzywdy przeciwnikowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?