Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepsza 7 w historii Barcy ;(
0
Najlepsza jedynastka
Casillas/Valdes
Lahm Hummels Thiago Silva Alaba
Busquets
Aguero Iniesta
Messi Diego Costa C.Ronaldo
0
Więc lepiej mieć go u siebie by nie kosił naszych chłopaków z Barcy :D
0
Wolał bym dać za niego te 60 mln niż za Thiago Silve albo Luiza 60mln
0
De Gea albo Forster a nie jakiś mamlasów będą ściągać......
0
Tak brać go jest zajebisty kolumbijski Patrick Kluivert !!!!!!!!!
0
Davidka ściągali prawie 5 lat ale się opłaciło i tak ^_^
0
Jak już to Ney-Costa,Messi / Ney,Jackson,Messi / Ney,Eto:o,Messi
0
Niech kupują z Atletico Diego Costę na typową 9 będziemy mieli zawadiake na Pepego :D i powrót Eto"o na role Larssona
0
Najlepsze wyjazdówki to 04/05 i 05/06
0
Na allegro kupiłeś bo ostatnio była :D?
0
Gundogana z Hummelsem za 65 mln brać
0
Tak jest trzeba już testować Oiera
0
Olympiakos gra z Unicefem na klacie jeszcze
0
Nie lubie judaszy , Mourinho był niby najlepszy a gówno osiągnął z Realem a Laudrup praktycznie nie istnieje jako trener
0
Dokładnie Enrique tak Laudrupowi mówimy nie :P
0
A po co nam ten sprzedawczyk niech sobie idzie Real trenować..........
0
Pinto prawie 40 lat już ma człowieku może poprosimy Zubizarette by stanął w bramce ^_^
0
Hugo puszcza głupie bramki
0
Ben Forster zrywniejszy od Courtoisa i dużo dużo tańszy
0
Nie wina Barcy że jest najlepszym klubem w historii ma własną filozofię gry i nie kopiuje stylu innych drużyn...
0
Najlepiej by była Manita i strzelali : Messi,Xavi,Puyol z główki ,Iniesta i Neymar ;)
0
Jak za darmo to jakie macie argumenty przeciw ????
0
Aha Thiago też nie był dobry i go do Bayernu oddali weź pomyśl człowieku zanim coś napiszesz
0
Troche sobie do kielni musza nakraść
0
Forstera mi tu Zubizaretta gamoniu ściagaj a nie jakiegoś drugiego Enke może jeszcze poszukaj drugiego Bonano albo Rustu......
0
*zagrał
0
Skończcie pjerdjolić czekajcie na mecz 19:30 wszystko się okaże kto jak zagra
0
Wystarczy kupić Jacksona typowa 9 styl podobny do Kluiverta
0
Neymar udał po prostu a Brown go nie dotknął ale Brown dostał czerwoną kartke za sam zamiar kopniecia Neymara w plecy czyli za zamiar zrobienia krzywdy przeciwnikowi