Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Danilo Silve z Porto na prawą obronę Cuadrado jest bardziej skrzydłowym
0
Ja nie mogę zarząd nie wie chyba jaka jest suytuacja na rynku jakieś klubiki za swoje gwiazdy żądają po 80 mln a my klasowych piłkarzy wyceniamy tak nisko za Fabregasa trzeba wziąć przynajmniej 60 mln euro chociaż wole żeby zostal.
4
Mogą pomarzyć sobie Xavi zostaje.
0
Ale wy pierdolicie lepiej na Bartre stawiać niż dać 36 mln za Laporte jebnijcie się w glowe jak Bartra dozna kontuzji z Pique to kto kurwa banany będzie gral w obronie ?? Ta ciota mała Mascherano co go wogole nie powinno byc w obronie tylko powinien zapierdalać na srodku pomocy .Teraz są inne czasy żeby mieć dobrych piłkarzy trzeba wydać troche kasy : Hummels 35-38 mln , Laporte 36 mln, Danilo 35 mln i Mangala też 35 mln tańszych młodych dobrze rokujących nie znajdziecie .
0
Duet Laporte Hummels dziękuje ;)
0
Fenelon właśnie lepiej tego nie można ubrać w słowa :)
0
I dobrze bo i tak by łamaha nic nie zrobiła
1
Tak tak krytykujcie sobie Messiego bo już się nie pamięta co zrobił dla klubu...
1
0
Barcelona ma wygrywać dzięki Messiemu czy dzięki grze całej druzyny bo juz kurwa nwm , potrzebni sa pomagierzy ktorzy odciagna kilku obroncow i messi wchodzi w wolne pole i sypie bramke
0
Aha chłopak po kontuzji dochodzi do siebie gra słabiej nie strzela 100 bramek na rok to od razu sprzedać niech sie zarzadzik w łeb pierdolnie
1
Lepiej go oddac w rozliczenie do BVB albo Porto
0
My nie mamy kadry porządnej ;)
1
Na pierwszym miejscu Klopp drugim Luis Enrique trzecim De Boer czwartym Hiddink chyba że Bayern zwolni Guardiole to może nie będzie trzeba szukać kogoś :D
0
No nie wiadomo czy Laporta nakradł Rosell byl jego prawa reka mogł poszmuglowac i wszystko zrzucic na Laporte szczerze nie zrobilo by na mnie wrazenia jesli by to byla prawda
0
Do wymiany piłkarze to : Pinto 1,Song 20 ,Sanchez 25 ,Xavi juz mu brak kondycji spowalnia akcje ma przeblyski geniuszu ale rzadkie ale bron boze go sprzedawac a reszta w pizdu zarobic na nich i po sciagac Koke 35,Reusa 25-30, moze Coste ?,Hummelsa 30 i Danilo 30
0
Może nie słaby bardziej za stary już jest kiedys ładnie bronił w Celcie i na poczatku w Barcelonie
0
Tylko jak Pique albo Bartra wypadnie z powodu kontuzji do nasza obrona nie istnieje ;)
0
W końcu młodzi portero wejda do skladu ;)
0
Alves jesteś ,, gównem" jak to ująłeś nie za porażki tylko za wasze lenistwo i brak walki o wynik Bartra wam pokazał co trzeba robić strzelać z za pola bomby moze by cos wpadlo Casillas mogl sie pomylic albo obronic i ktos mogl dobic ale nie lepiej klepac i dosrodkowywac w pole mięciutko ........
0
wpwemelent a kij z tym Beckhamem co zły był Ronaldinho nie sądze :D
0
Sprzedac go puki ktos chce tego łamage
0
No wtedy wiecej kasy dla ciebie będzie ty złodziejska kurwo !!!
0
Z was facetów już się nie zrobi robicie z siebie pośmiewisko a co najgorsze ośmieszacie klub nie chodzi tu już o porażki ale o symulowanie , domaganie się kartek dla przeciwnika zaczeli byście grać i nie patrzeć się czy sędzia da przeciwnikowi karteczke czy nie . Nawet jak cię koleś skosi a jesteś wstanie wstać i biedz dalej to to kurwa zrób i prój do przodu.
0
A co do piłkarzy nie ma co ich obarczać tyle już lat graja czy tacy zawodnicy jak :Puyol,Xavi,Alves,Iniesta nie mają prawa się wypalić ich pozycje należą do najbardziej męczących a najmłodsi już nie są.Potrzeba nam nowej krwi żądnej głodu zwycięstwa jeśli będą dobre transfery : Reus,Isco,Koke,Danilo,Hummels/Mangala czy ktos tam na stopera to powoli sie zgramy i znowu bedziemy budzic postrach w europie
0
Zarzad : 3 lata bez wzmocnień chyba o czymś świadczy oni dalej żyją w świecie gdzie Messi strzela po 100 bramek na rok .
0
Real bez CR7 małe szanse bez niego mają
1
Największym wspaciem będzie twój powrót na fotel prezesa panie Laporta i ściągnięcie Simeone/Kloppa lub Guardioli potrzebny jest nam trener z jajami który nie będzie się wachał przebudować skład
0
Niech wygra Atletico albo CHelsea mają mało triumfów w LM
0
Juz powinien robic papiery bo niestety z gra to juz slabo u niego za bardzo spowalnia akcje ofensywne