0

Zubizaretta był chu**** bramkarzem a teraz jest chu***** członkiem zarządu jedyne na co zasluguje to pocalowanie klamki z drugiej strony .

0

Więc my powinnismy w tym okienku wydac 58-63 mln na Hummelsa i Cuadrado przynajmniej na jeden sezon mamy spokoj a nie marnujemy na Rudego 20 mln.

0

Kolego my nie mamy obrony do wyjscia w pierwszym skladzie a ty pieprzysz o rezerwie . Na rezerwe to mamy Adriano,Mascherano i Bartre jak by przyszli Cuadrado i Hummels to do grona rezerwowych dołaczy Alves . 20 MLN na rude drewno to kpina dokladamy 15 i mamy Hummelsa ktory stworzy pare stoperow z Pique i za 28 mln kupujemy od Violi na prawą obronę Cuadrado młody ofensywnie grający zawodnik ktory moze grac na skrzydle jak i na prawej obronie.

3

Widze zjeby z Zubizaretta na czele szykuja ekipe na lige europejska......

4

A wszyscy gadali że to przekreslilo trnafer ja dobrze wiedzialem ze cena spadnie :D

1

Moga sobie te oferty wsadzic w du** za mniej niz 50 nie moze odejsc

1

Chyba na odwrót cena właśnie spadła zaoferujemy im Pedro i Tello na zastepstwo

0

Najlepsze miejsce dla Sancheza była by Borussia tam Liga nie jest zbyt wymagajaca teraz tam żądzą Bayern i BVB , mogli byśmy go wykorzystać w negocjacjach w sprawie Hummelsa i Reusa. Jeden znakomity sezon Alexisa w Bundeslidze a Borussia sporo by na nim jeszcze zarobiła.

0

Pedro chyba skończy w Arsenalu za 25 mln

0

Czy nie mogą zaoferować 50 + Pedro i dwa darmozjady Song i Tello ?

1

Kupić Hummelsa i Cuadrado za 58-63 mln i wplacic zaliczke 10 mln za Laporte

0

Co oni pieprzą jak go nam oferowali za 30

0

W czerwcu start ligi ;D no pomyśl ;)

0

Pedro + 40 mln i będzie git

0

Niech sobie w du** wsadzą tego słabego Llorente ;)

0

Ma jeszcze max dwa lata by udowodnić jakim jest zawodnikiem narazie brakuje mu jaj , Iniesta w jego wieku był już ważną postacią w drużynie i kręcił obrońcami jak chciał

0

Kupmy Hummelsa ( 25 lat ) za 30 mln , Cuadrado ( 26 lat ) za te 28 mln co chce Viola i mamy spokój czy 58 mln za dwóch młodych klasowych obrońców to tak dużo ? Moglibyśmy jeszcze wpłacić zaliczkę 10-15 mln za Laporte a w przyszłym roku zapłacić reszte klauzuli.

0

za 58 mamy Hummelsa i Cuadrado

0

Nie licząc Alby to czekamy od 2010

0

On chyba kontuzjowany jest

0

I stary Riquelme ;)

0

Haha i mówi to gość co ukrywa od kiedy kibicuje Barcelonie pewnie kibic ery Guardioli .......

0

Koemana !!!!!!!1

1

Montoya się do nas nie nadaje jest za słaby nawet Alves w tragicznej formie bedzie od niego lepszy

0

Za 60 + oddanie Songa i Tello mamy Suareza

0

Ja bym za niego 25 z wielka pogarda dal

0

Ale za nim kogos sie sprzeda trzeba miec kogos na zastepstwo juz kupionego a nie tylko w marzeniach . Xavi wpizdu Fabregas wpizdu a nie ma kim ich zastąpić.

0

Ta napewno a za rok w tym okienku na transfery mamy 60 mln .......

1

A kolego nie pamietasz gdzie Messi zaczynał u nas ? Po prostu trzeba go wrócić na dawną pozycje kiedy tworzył Trio : Ronaldinho Eto'o Messi a teraz by to wyglądało tak Sanchez Suarez Messi

3

60 mln + Tello i Song powinno załatwić sprawe + że przez dwa lata moga wypozyczac młodzików :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?