Arekvip
Dołączył/a: maj 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zubizaretta był chu**** bramkarzem a teraz jest chu***** członkiem zarządu jedyne na co zasluguje to pocalowanie klamki z drugiej strony .
0
Więc my powinnismy w tym okienku wydac 58-63 mln na Hummelsa i Cuadrado przynajmniej na jeden sezon mamy spokoj a nie marnujemy na Rudego 20 mln.
0
Kolego my nie mamy obrony do wyjscia w pierwszym skladzie a ty pieprzysz o rezerwie . Na rezerwe to mamy Adriano,Mascherano i Bartre jak by przyszli Cuadrado i Hummels to do grona rezerwowych dołaczy Alves . 20 MLN na rude drewno to kpina dokladamy 15 i mamy Hummelsa ktory stworzy pare stoperow z Pique i za 28 mln kupujemy od Violi na prawą obronę Cuadrado młody ofensywnie grający zawodnik ktory moze grac na skrzydle jak i na prawej obronie.
3
Widze zjeby z Zubizaretta na czele szykuja ekipe na lige europejska......
4
A wszyscy gadali że to przekreslilo trnafer ja dobrze wiedzialem ze cena spadnie :D
1
Moga sobie te oferty wsadzic w du** za mniej niz 50 nie moze odejsc
1
Chyba na odwrót cena właśnie spadła zaoferujemy im Pedro i Tello na zastepstwo
0
Najlepsze miejsce dla Sancheza była by Borussia tam Liga nie jest zbyt wymagajaca teraz tam żądzą Bayern i BVB , mogli byśmy go wykorzystać w negocjacjach w sprawie Hummelsa i Reusa. Jeden znakomity sezon Alexisa w Bundeslidze a Borussia sporo by na nim jeszcze zarobiła.
0
Pedro chyba skończy w Arsenalu za 25 mln
0
Czy nie mogą zaoferować 50 + Pedro i dwa darmozjady Song i Tello ?
1
Kupić Hummelsa i Cuadrado za 58-63 mln i wplacic zaliczke 10 mln za Laporte
0
Co oni pieprzą jak go nam oferowali za 30
0
W czerwcu start ligi ;D no pomyśl ;)
0
Pedro + 40 mln i będzie git
0
Niech sobie w du** wsadzą tego słabego Llorente ;)
0
Ma jeszcze max dwa lata by udowodnić jakim jest zawodnikiem narazie brakuje mu jaj , Iniesta w jego wieku był już ważną postacią w drużynie i kręcił obrońcami jak chciał
0
Kupmy Hummelsa ( 25 lat ) za 30 mln , Cuadrado ( 26 lat ) za te 28 mln co chce Viola i mamy spokój czy 58 mln za dwóch młodych klasowych obrońców to tak dużo ? Moglibyśmy jeszcze wpłacić zaliczkę 10-15 mln za Laporte a w przyszłym roku zapłacić reszte klauzuli.
0
za 58 mamy Hummelsa i Cuadrado
0
Nie licząc Alby to czekamy od 2010
0
On chyba kontuzjowany jest
0
I stary Riquelme ;)
0
Haha i mówi to gość co ukrywa od kiedy kibicuje Barcelonie pewnie kibic ery Guardioli .......
0
Koemana !!!!!!!1
1
Montoya się do nas nie nadaje jest za słaby nawet Alves w tragicznej formie bedzie od niego lepszy
0
Za 60 + oddanie Songa i Tello mamy Suareza
0
Ja bym za niego 25 z wielka pogarda dal
0
Ale za nim kogos sie sprzeda trzeba miec kogos na zastepstwo juz kupionego a nie tylko w marzeniach . Xavi wpizdu Fabregas wpizdu a nie ma kim ich zastąpić.
0
Ta napewno a za rok w tym okienku na transfery mamy 60 mln .......
1
A kolego nie pamietasz gdzie Messi zaczynał u nas ? Po prostu trzeba go wrócić na dawną pozycje kiedy tworzył Trio : Ronaldinho Eto'o Messi a teraz by to wyglądało tak Sanchez Suarez Messi
3
60 mln + Tello i Song powinno załatwić sprawe + że przez dwa lata moga wypozyczac młodzików :D