O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 6
  • Polecenia 0

Komentarze

0

TheNewBarca,

O czym ty piszesz chłopie. TVP całkiem dobrze realizuje mecze. Myślę, że nie mamy się czego wstydzić pod tym względem.

0

sciah,

Sparta dzięki grze w lidze mistrzów w czasach kiedy łatwiej było się do niej dostać zdobyła wiele punktów do rankingu klubowego dzięki czemu później w eliminacjach trafiała na stosunkowo łatwych rywali. Artmedia Petrzalka to był jednorazowy wyskok podobnie jak kiedyś Maribor Teatanic (który rok po grze w LM dostał baty od Wisły w UEFA)itp.

Rafał20

Nie zrażam się i czekam na lepsze czasy.

0

golabka,

Twoja wypowiedz nie urazila mnie. Do wypowiedzi na forach mam odpowiedni dystans. Jestem po prostu wyczulony na mieszanie polskich druzyn z błotem przez polskich kibiców kibicujących drużynom zagranicznym. Doszukuje się w tym trochę hipokryzji i strasznie drażniącego mnie "polackiego" plucia na własny kraj. Wiem że brzmi to poważnie ale takie jest moje zdanie.

Co do deprymującej atmosfery na Camp Nou to również nie mogę się w pełni zgodzić. Ilość nie zawsze przekłąda się na jakość (bez urazy). O wiele bardziej obawiałbym się gry w Belgradzie, Atenach, Stambule czy nawet w Warszawie z czasów świetności. Takie są moje prywatne odczucia.

sciah,

Większośc piłkarzy polskiej ligi jest prowincjonalna jednak najmniej dotyczy to piłkarzy Wisły.

Sparta, Slavia i tym bardziej Artmedia (Petrzalka) nie są w niczym lepsze od Wisły. Wiem co mówię bo interesuję się ligami środkowej i wschodniej Europy. Ligi czeska i slowacka są ogólnie słabsze od polskiej co moim zdaniem potwierdzi się w ciagu najbliższych 5 lat.

Co do Ukrainy i Rosji to zgoda ale tam są ogromne pieniadze oligarchów. Brak nam milionerów inwestujących naprawdę konkretne pieniądze w futbol.

Pozdrawiam

0

Dajcie sobie spokój z tekstami typu, że"piłkarze Wisły wybiegną na trening z aparatami" lub "że trening na CN będzie dla nich pięknym doświadczeniem".

Nie róbcie z Wisły klubu ze wsi. To nie jest nasz pierwszy mecz w historii w pucharach. Większość zawodników Wisły ma spore doświadczenie międzynarodowe (klub, reprezentacja) i robienie z nich jakichś prowincjonalnych grajków to chamstwo i ignorancja.

Zastanówcie się czasem co piszecie. Część z was zachowuje się jakby była z Hiszpani i nic o Polsce nie wiedziała. Wiem, że część z was wolała by się urodzić w Katalonii. Jesteście jednak Polakami i nic tego nie zmieni. Fakt ten czyni co niektóre komentarze po prostu żałosnymi.

Pozdrawiam i życzę wszystkim dobrego widowiska w środę.

0

Henry1419

Skoro rozpoczynasz dyskusje na poziomie podstawówki to dokończ i uświadom mnie co by się działo jakby do akcji w Krakowie wkroczyli Boixos.

Zobacz wszystkie

0

TheNewBarca,

O czym ty piszesz chłopie. TVP całkiem dobrze realizuje mecze. Myślę, że nie mamy się czego wstydzić pod tym względem.

0

Drodzy rodacy mieniący się kibicami Barcelony. Wasze miejsce jest na sektorze gości gdzie 1000 miejsc przeznaczonych jest specjalnie dla Was. Serdecznie zapraszamy do Krakowa.

0

Dajcie sobie spokój z tekstami typu, że"piłkarze Wisły wybiegną na trening z aparatami" lub "że trening na CN będzie dla nich pięknym doświadczeniem".

Nie róbcie z Wisły klubu ze wsi. To nie jest nasz pierwszy mecz w historii w pucharach. Większość zawodników Wisły ma spore doświadczenie międzynarodowe (klub, reprezentacja) i robienie z nich jakichś prowincjonalnych grajków to chamstwo i ignorancja.

Zastanówcie się czasem co piszecie. Część z was zachowuje się jakby była z Hiszpani i nic o Polsce nie wiedziała. Wiem, że część z was wolała by się urodzić w Katalonii. Jesteście jednak Polakami i nic tego nie zmieni. Fakt ten czyni co niektóre komentarze po prostu żałosnymi.

Pozdrawiam i życzę wszystkim dobrego widowiska w środę.

0

Henry1419

Skoro rozpoczynasz dyskusje na poziomie podstawówki to dokończ i uświadom mnie co by się działo jakby do akcji w Krakowie wkroczyli Boixos.

0

sciah,

Sparta dzięki grze w lidze mistrzów w czasach kiedy łatwiej było się do niej dostać zdobyła wiele punktów do rankingu klubowego dzięki czemu później w eliminacjach trafiała na stosunkowo łatwych rywali. Artmedia Petrzalka to był jednorazowy wyskok podobnie jak kiedyś Maribor Teatanic (który rok po grze w LM dostał baty od Wisły w UEFA)itp.

Rafał20

Nie zrażam się i czekam na lepsze czasy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?