0

TheNewBarca,

O czym ty piszesz chłopie. TVP całkiem dobrze realizuje mecze. Myślę, że nie mamy się czego wstydzić pod tym względem.

0

sciah,

Sparta dzięki grze w lidze mistrzów w czasach kiedy łatwiej było się do niej dostać zdobyła wiele punktów do rankingu klubowego dzięki czemu później w eliminacjach trafiała na stosunkowo łatwych rywali. Artmedia Petrzalka to był jednorazowy wyskok podobnie jak kiedyś Maribor Teatanic (który rok po grze w LM dostał baty od Wisły w UEFA)itp.

Rafał20

Nie zrażam się i czekam na lepsze czasy.

0

golabka,

Twoja wypowiedz nie urazila mnie. Do wypowiedzi na forach mam odpowiedni dystans. Jestem po prostu wyczulony na mieszanie polskich druzyn z błotem przez polskich kibiców kibicujących drużynom zagranicznym. Doszukuje się w tym trochę hipokryzji i strasznie drażniącego mnie "polackiego" plucia na własny kraj. Wiem że brzmi to poważnie ale takie jest moje zdanie.

Co do deprymującej atmosfery na Camp Nou to również nie mogę się w pełni zgodzić. Ilość nie zawsze przekłąda się na jakość (bez urazy). O wiele bardziej obawiałbym się gry w Belgradzie, Atenach, Stambule czy nawet w Warszawie z czasów świetności. Takie są moje prywatne odczucia.

sciah,

Większośc piłkarzy polskiej ligi jest prowincjonalna jednak najmniej dotyczy to piłkarzy Wisły.

Sparta, Slavia i tym bardziej Artmedia (Petrzalka) nie są w niczym lepsze od Wisły. Wiem co mówię bo interesuję się ligami środkowej i wschodniej Europy. Ligi czeska i slowacka są ogólnie słabsze od polskiej co moim zdaniem potwierdzi się w ciagu najbliższych 5 lat.

Co do Ukrainy i Rosji to zgoda ale tam są ogromne pieniadze oligarchów. Brak nam milionerów inwestujących naprawdę konkretne pieniądze w futbol.

Pozdrawiam

0

Dajcie sobie spokój z tekstami typu, że"piłkarze Wisły wybiegną na trening z aparatami" lub "że trening na CN będzie dla nich pięknym doświadczeniem".

Nie róbcie z Wisły klubu ze wsi. To nie jest nasz pierwszy mecz w historii w pucharach. Większość zawodników Wisły ma spore doświadczenie międzynarodowe (klub, reprezentacja) i robienie z nich jakichś prowincjonalnych grajków to chamstwo i ignorancja.

Zastanówcie się czasem co piszecie. Część z was zachowuje się jakby była z Hiszpani i nic o Polsce nie wiedziała. Wiem, że część z was wolała by się urodzić w Katalonii. Jesteście jednak Polakami i nic tego nie zmieni. Fakt ten czyni co niektóre komentarze po prostu żałosnymi.

Pozdrawiam i życzę wszystkim dobrego widowiska w środę.

0

Henry1419

Skoro rozpoczynasz dyskusje na poziomie podstawówki to dokończ i uświadom mnie co by się działo jakby do akcji w Krakowie wkroczyli Boixos.

0

Drodzy rodacy mieniący się kibicami Barcelony. Wasze miejsce jest na sektorze gości gdzie 1000 miejsc przeznaczonych jest specjalnie dla Was. Serdecznie zapraszamy do Krakowa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?