25 sierpnia 2013, 20:34
0
Nie rozumiem, kupili go za grubą kase żeby na ławie siedział?
18 sierpnia 2013, 22:14
jak chce ktoś transmisje to http://armin-tv.manifo.pl/
26 maja 2013, 22:11
Chyba cię pojebało
26 maja 2013, 22:00
Valencia blisko LM
26 maja 2013, 21:59
jaki wynik santos?
19 maja 2013, 22:36
kto strzelil bramki?
26 maja 2013, 12:59
Statystyki Neymara w Santosie: Rok meczy Goli 2009 48 14 2010 60 42 2011 47 24 2012 47 43 2013 22 13 Wszystkie: 224 136
26 maja 2013, 10:22
Ja bym sprzedał Ville, ew. Alexisa ponieważ klub na tym zyska.
26 maja 2013, 21:53
Sanchez i Villa
26 maja 2013, 21:54
3-3??? nieeeeeeeee
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Nie rozumiem, kupili go za grubą kase żeby na ławie siedział?
0
jak chce ktoś transmisje to http://armin-tv.manifo.pl/
0
Chyba cię pojebało
0
Valencia blisko LM
0
jaki wynik santos?
0
kto strzelil bramki?
0
Statystyki Neymara w Santosie:
Rok meczy Goli
2009 48 14
2010 60 42
2011 47 24
2012 47 43
2013 22 13
Wszystkie: 224 136
0
Ja bym sprzedał Ville, ew. Alexisa ponieważ klub na tym zyska.
0
Sanchez i Villa
0
3-3??? nieeeeeeeee