Armin666
Dołączył/a: maj 2013
Łukawiec
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie rozumiem, kupili go za grubą kase żeby na ławie siedział?
0
jak chce ktoś transmisje to http://armin-tv.manifo.pl/
0
Chyba cię pojebało
0
Valencia blisko LM
0
jaki wynik santos?
0
3-3??? nieeeeeeeee
0
Sanchez i Villa
0
0
dobrze
0
kurdeeeee RSO nie tędy droga
0
oby nie!
0
Statystyki Neymara w Santosie:
Rok meczy Goli
2009 48 14
2010 60 42
2011 47 24
2012 47 43
2013 22 13
Wszystkie: 224 136
0
Myślę że Tito spróbuje ustawić w jednym z meczów Neymara na środku ataku, a Messiego na pozycję Xaviego. To nie jest zły pomysł jeśli Xavi nie będzie grał na takim poziomie jak sprzed sezonu ( Ma już 33 lata i ostatnio zdarzają się mu słabe mecze. )
0
Ja bym sprzedał Ville, ew. Alexisa ponieważ klub na tym zyska.
0
kto strzelil bramki?
0
Wole wywalić Ville niż Pedro i nie obchodzi mnie że mi dacie minusa. Pedro szuka formy, i ją znajdzie. Ile razy strzelał w najważniejszych meczach? Więc Sezonowcy niech siedzą cicho, jeszcze będziecie go chwalili jak Messiego, potrzeba tylko czasu.
0
Dobra to ściema
0
JonesBarca
Na twitterze Barcy tak pisze
0
OFICJALIE:
Messi będzie nieobecny przez miesiąc!
0
http://armin-tv.manifo.com/
0
http://armin-tv.manifo.com/
0 zacięć i reklam
0
NAJLEPSZA TRANSMISJA:
http://armin-tv.manifo.com/
0
Najlepsza Transmisja, 0 zacięć i reklam! sprawdź!
0
Link do dzisiejszego meczu: http://armin-tv.manifo.com/