ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Niech ktoś jeszcze napiszę że bez Messiego gramy lepiej.. niech ktoś to jeszcze napisze...
0
To Messi po przerwie musi wejść, nie ma innej opcji
0
Pjanic jest bezużyteczny.
0
@kkbarca ale przy tej sytuacji z Salahem to tak średnio się zachował.
Mimo wszystko obecnie topka światowa
0
Kurcze ciężki wyjazd.. mam nadzieję że Leo nie będzie nas musiał ratować :)
0
@MesQueUnClub96 ten sezon to Gundogan jest na niesamowitym poziomie, naweet KDB jest mniej kluczowy
0
Postawiłem że City strzeli bramke..
1
Toni Kroos to najlepszy pomocnik La Liga.
Zgadzacie się z tą opinia?
6
@VamosRakieta myślę że padną bramki. City jest piekielnie mocne w ataku a Liverpool ma obecnie braki w obronie
1
@svensonFCB rosół, schabowy z ziemniakami i mizerią.
Klasyk klasyków :D
0
Byki, dużo kasy wydajecie na ubrania? Czesto kupujecie?
Ja to mam bzika na tym punkcie i multum kasy idzie na ciuchy
2
@Krychaaa10 mi tam pasuje, fajna pora na meczyk
14
Naszym styczniowym transferem jest Umtiti. Niech te cholerne kontuzje go omijają bo w formie jest bestią.
0
@th@les ludzie Maxi Lopeza go oskubali
2
Jakim cudem tutaj nie było rzutu karnego? CYRK!
0
Wygramy ten mecz, ciśniemy i w końcu coś wpadnie
2
Ludzie, ale biadolicie o tej jednej sytuacji.. zdarza się.
1
@NaFazieHitman tak, Neymar strzelił 2 gole z karnych.
0
Ludziska, polecacie jakiś serial? Najlepiej gdyby był na Netflixie.
Większość tych bardziej znanych już widziałem. Ostatnio skończyłem Orphan Black i szukam czegoś ciekawego.
0
United dziś pyknie Arsenal?
Bo nie wiem czy dodawać do kuponu :)
0
Tak w ogóle to ku mojemu zdziwieniu Busquets ostatnio jest w całkiem dobrej formie :D
2
Panie Pazdzioch.. spoczywaj Pan w pokoju!
0
Ale ta Chelsea męczy bułe, gorzej niż my
0
@sonek właśnie też najbardziej się martwię o Chelsea, chociaż Wilki też w średniej formie
0
Lazio, Atalanta - obie strzela
Chelsea
Juventus
Barca i + 1,5 gola
Man. Utd i 1,5 gola
Myślicie ze ma to rację bytu?
0
Ludziska, polecacie jakaś firmę z meblami? Myślę nad remontem pokoju i chciałbym jakieś dobrej jakości. Ikea, Agatameble?
0
@Michvl ja mam nadzieje ze Zlatan dołoży druga bramke
3
Powinna być czerwona dla Mane, ale wcześniej nie powinna być uznana bramka Rasha bo był spalony.
Błędy krzywdzące obie strony.
0
W sumie to bez Messiego ta gra lepiej wygląda. Przyjemnie się to ogląda.
xd
0
@sebo939 kurde ale to jest taki średniak.. nie wiem czemu dostaje tyle szans