8

Niech ktoś jeszcze napiszę że bez Messiego gramy lepiej.. niech ktoś to jeszcze napisze...

0

To Messi po przerwie musi wejść, nie ma innej opcji

0

Pjanic jest bezużyteczny.

0

@kkbarca ale przy tej sytuacji z Salahem to tak średnio się zachował.
Mimo wszystko obecnie topka światowa

0

Kurcze ciężki wyjazd.. mam nadzieję że Leo nie będzie nas musiał ratować :)

0

@MesQueUnClub96 ten sezon to Gundogan jest na niesamowitym poziomie, naweet KDB jest mniej kluczowy

0

Postawiłem że City strzeli bramke..

1

Toni Kroos to najlepszy pomocnik La Liga.
Zgadzacie się z tą opinia?

6

@VamosRakieta myślę że padną bramki. City jest piekielnie mocne w ataku a Liverpool ma obecnie braki w obronie

1

@svensonFCB rosół, schabowy z ziemniakami i mizerią.
Klasyk klasyków :D

0

Byki, dużo kasy wydajecie na ubrania? Czesto kupujecie?
Ja to mam bzika na tym punkcie i multum kasy idzie na ciuchy

2

@Krychaaa10 mi tam pasuje, fajna pora na meczyk

14

Naszym styczniowym transferem jest Umtiti. Niech te cholerne kontuzje go omijają bo w formie jest bestią.

0

@th@les ludzie Maxi Lopeza go oskubali

2

Jakim cudem tutaj nie było rzutu karnego? CYRK!

0

Wygramy ten mecz, ciśniemy i w końcu coś wpadnie

2

Ludzie, ale biadolicie o tej jednej sytuacji.. zdarza się.

1

@NaFazieHitman tak, Neymar strzelił 2 gole z karnych.

0

Ludziska, polecacie jakiś serial? Najlepiej gdyby był na Netflixie.
Większość tych bardziej znanych już widziałem. Ostatnio skończyłem Orphan Black i szukam czegoś ciekawego.

0

United dziś pyknie Arsenal?
Bo nie wiem czy dodawać do kuponu :)

0

Tak w ogóle to ku mojemu zdziwieniu Busquets ostatnio jest w całkiem dobrej formie :D

2

Panie Pazdzioch.. spoczywaj Pan w pokoju!

0

Ale ta Chelsea męczy bułe, gorzej niż my

0

@sonek właśnie też najbardziej się martwię o Chelsea, chociaż Wilki też w średniej formie

0

Lazio, Atalanta - obie strzela
Chelsea
Juventus
Barca i + 1,5 gola
Man. Utd i 1,5 gola

Myślicie ze ma to rację bytu?

0

Ludziska, polecacie jakaś firmę z meblami? Myślę nad remontem pokoju i chciałbym jakieś dobrej jakości. Ikea, Agatameble?

0

@Michvl ja mam nadzieje ze Zlatan dołoży druga bramke

3

Powinna być czerwona dla Mane, ale wcześniej nie powinna być uznana bramka Rasha bo był spalony.
Błędy krzywdzące obie strony.

0

W sumie to bez Messiego ta gra lepiej wygląda. Przyjemnie się to ogląda.
xd

0

@sebo939 kurde ale to jest taki średniak.. nie wiem czemu dostaje tyle szans

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?