ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ten kto wymyślił parówki z serem w środku powinien się wstydzić.. Tfu...
3
Jesscze 4 różne w meczu Polski i siedzi 5 stówek.. pewnie nie wejdzie xd
27
Z Modera będzie kawał grajka.
22
Mamed, jesteś mistrzem! najlepszy zawodnik w historii KSW. Utarł nosa Anglikowi, piękny nokaut! :)
0
Myślicie ze Mamed ma jakieś szanse w dzisiejszej walce?
0
Ktoś chętny na mecze współpracy w Fucie na ps4?
1
Dzisiejsza gra Frenkiego to mnie doprowadza do szału..
0
Obejrzalem właśnie odcinek hejt parku z Panem Zygmuntem Chajzerem i polecam każdemu :) prze sympatyczny gość
0
Myślicie ze warto sprzedawać teraz zawodników w Fucie czy raczej poczeka do premiery? :)
0
Messi coś się chyba rozkręcił
3
Dziś Antek coś strzeli :)
0
@Mizander 21 30 piękna pora na oglądanie meczu :)
0
Było nas trzech, w każdym z nas inna krew, ale jeden przyświecał nam cel..
0
Nie chce mi przyjść kod weryfikujący Webb appa na emaila. Miał ktoś kiedyś taki problem?
1
@Jonyx praca na nocki jest bardzo zła? Od zawsze pracuje nad rano i mnie to mega zastanawia :)
0
Oglądam dopiero drugi odcinek serialu Ratched na Netflixie ale już szczerze polecam :)
0
Lubicie biała czekoladę? :)
1
Myślicie ze Sociedad wyrwie jakoś to zwycięstwo? :D
1
Niech ten Genk wygra i kuponik siedzi..
3
@pawel0304 lepiej że obie drużyny strzela, podobny kurs co na Liverpool a myślę że pewniejszy
1
@Kuubs21 Kevin De Bruyne albo Cristiano Ronaldo :)
7
Straszne rzeczy ten Messi robi przy takim wyniku nie? Błagam was ludzie :)
15
Pique jest dzisiaj bezbłędny, FENOMENALNY występ.
6
@KamilZ czemu ma go zdjąć?
0
Świetnie gramy :)
7
Koszulki domowe mamy genialne :)
0
@Mr8lack mój również. Jeszcze tylko wybrana Barcy i kasa wpada :)
0
Canales niesamowicie się rozwinal, pamiętam jak w Realu był przeciętniakiem :)
1
Kroos to jest pomocnik kompletny. Bardzo przyjemnie patrzy się na jego grę :D
1
Myślicie ze Błachowicz dziś wygra? :)