ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ależ bym się napił takiej zimnej Pepsi Twist..
0
Orientujecie się czy w sklepach odzieżowych normalnie sa otwarte przymierzalnie? Pasuje mi kupić spodnie a trochę lipa bez przymierzania :D
2
You were love of my life
I'm supposed to be with you
My angel, my sky,
Was it matter enough for you
2007 rok, My Love od East Clubbers, piękne czasy
0
Zaczynam karierke Barca, kogo polecacie kupić? :)
1
Panowie, w jakich sklepach odzieżowych kupujecie ciuchy?
Zara, Reserved, H&M? macie jakieś fajne sklepy do polecenia?
9
@Encore Kaśka Skowrońska! :D
0
Pani Krystyna Czubówna wygrała hot16.
Mistrzostwo.
0
Ludziska.. Kojarzycie czy kupię gdzieś New Balance 247?
Probuje je znaleźć ale wszędzie braki w magazynie.
9
@FC1899Barca Magik. Fenomenalny piłkarz.
1
@masq Monika Brodka dla mnie mistrzostwo
5
Obejrzałem sobie z samego rana mecz z Portugalia na Euro i po bramce Lewego miałem ciary. Komentarz Szpakowskiego kapitalny.
Szkoda że skończyło się to tak a nie inaczej, bo myślę że z Walia w półfinale moglibyśmy sobie poradzic.
1
Ludziska, perfumy Stronger With You od Armaniego wam się podobaja? :)
0
Idzie ulicą mała Maggie
Rozwiane włosy maaaaaa
5
No i jest fajnie, fajniusio.. po koleżeńsku...
0
Myślicie że Messi pasowałoby do stylu gry Manchesteru City? :)
28
Korwin w hot16 niszczy system :D przecież to mistrzostwo
8
Ludziska, kiełbacha z ogniska to jest mistrzostwo świata, żaden grill nie ma podejścia :)
Do tego ziemniaczek, też z ognicha i zimne piwko
2
@michal2007 kogo? Skriniar, Marquinios?
0
Tak sobie zacząłem kariere City i zastanawiam się jaka pozycje tutaj można w ogóle wzmocnić, macie jakieś propozycje? :D
3
Ludziska, podoba wam się color of your life od Michała Szpaka?
Pomijając samą jego osobę, wygląd i zachowanie.
Dla mnie powinna wygrać Eurowizję lata temu
0
Jim beam jabłkowy wam smakuje? :)
1
Lipstick, lipstick on the glaassssss
1
Do pracy czas ludziska, miłego poniedziałku! :)
1
@Kapitan hawk wypij szklankę wody na raz
1
@IronSanHybrid oj wywiad był kapitalny.. kawał dobrej roboty
9
@BarcaInfo jeden z najlepszych na świecie. Chciałbym go w Barcy mimo że to prawie niemożliwe.
14
Ależ Borka się fajnie słucha na kanale sportowym. Mega inteligenty gość
0
@Pawelsky zawsze jak oglądam serial to staram się skupić :)
Dzięki :)
24
@AmigoBlancos Cristiano w LM jest bestią. Messi jest dla mnie najlepszym piłkarzem wszechczasów, ale LM to rozgrywki Cristiano.
1
@FranzMaurer oj u mnie wczoraj strażacy sobie zrobili bibe, miałem iść ale jednak grill w rodzince ważniejszy :D