ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hiacynk aj tam, 9 lat to prawie jak wczoraj :D ns skrzydłach Diego Capel i Jesus Navas :D
4
@Hiacynk taaaak, duet z Kanoute mieli kapitalny.
0
@MSN1998 na stałe ciężka sprawa.. Lubię mieć się do kogo odezwać :)
0
Kojarzycie serial Orphan Black? Jakie opinie?
0
Tak obiektywnie nie patrząc na sympatie..Oblak czy nasz Marek?
30
Tak wam powiem szczerze.. żałuje ze Cristiano już nie gra w La Liga.
Rywalizacja ligowa CR7 z Messim to było mistrzostwo :)
Mimo że tyle razy go wyzywalem jak ratowal Realowi dupsko
0
Poleca ktoś serial Ozark? Warty uwagi? :)
0
Obejrzę gdzies pierwszy odcinek Vis a vis el Oasis? Wiem ze dziś miał być :)
26
Spokój jaki wprowadzał Xavi w środku pola jest nie do opisania.
1
@MesQueUnClub_87 oglądałem, oglądałem :)
Zaczynam Kalifat, już kilka osób go polecało :)
2
Ale bym sobie obejrzał 6 sezon Peaky Blinders..
0
@Chakalaka dzięki piękne :)
1
Macie ludziska jakiś link gdzie obejrzę psy3? Sa na ipli za 25 zł ale jakby ktoś miał za darmoszke na innej stronie to byłbym wdzięczny
7
@Messibestplayerintheworld hahahahahaha
0
@itmustbejoke wtedy Leo jeszcze był przez jakiś czas kontuzjowany :D
1
@xofcbxo słyszałem o nim wlasnie. Dziś kończę Fucking Peaky Blinders i chyba się za to zabiorę.
8
@FranzMaurer dołożyłbym do tego Neymara, mimo wszystko.
5
@BarcaInfo pieprzona maszyna. Za sezon 15/16 zasłużył na złota piłke w mojej opinii.
0
@Klaudix u mnie zawsze w niedzielę obiad o 12, odkąd pamiętam :D
1
@Jaca27 śląskie?
0
@MesQueUnClub_87 smakowa! To wiem co zrobię jutro na obiad ????
1
@Jasieex mistrzostwo świata, kocham te niedzielne obiady :D
8
Rosołek i schaboszczak z ziemiaczkami i mizerią :) mistrzostwo świata :D
0
Najbardziej wciągający serial jaki oglądaliście?
18
@Prezes_sycylijczyk czemu? Bardzo pozytywny gość. Kiedyś go nawet poznałem osobiście, spoko gość
1
@Hiacynk cholernie nie doceniany napastnik.
2
Ależ mnie naszła faza na słuchanie Sugababes :D fajne babeczki, za gówniarza ich słuchałem :)
0
Ludziska, kojarzycie taki kanał jak - IIFYM Chef?
Wczoraj natrafiłem na jakiś jego odcinek i gość zachowuje się jakby miał padaczke. W ogóle dziwne rzeczy na tym jutubie ostatnio
0
@barcafan9512 chodzi Ci o hale w pracy?
W pracy nie musisz jej nosić
2
Przypomniał mi się gol Neymara z Villarrealem po sombrero.. co to było za cudo, magia!