1

@Hiacynk aj tam, 9 lat to prawie jak wczoraj :D ns skrzydłach Diego Capel i Jesus Navas :D

4

@Hiacynk taaaak, duet z Kanoute mieli kapitalny.

0

@MSN1998 na stałe ciężka sprawa.. Lubię mieć się do kogo odezwać :)

0

Kojarzycie serial Orphan Black? Jakie opinie?

0

Tak obiektywnie nie patrząc na sympatie..Oblak czy nasz Marek?

30

Tak wam powiem szczerze.. żałuje ze Cristiano już nie gra w La Liga.
Rywalizacja ligowa CR7 z Messim to było mistrzostwo :)
Mimo że tyle razy go wyzywalem jak ratowal Realowi dupsko

0

Poleca ktoś serial Ozark? Warty uwagi? :)

0

Obejrzę gdzies pierwszy odcinek Vis a vis el Oasis? Wiem ze dziś miał być :)

26

Spokój jaki wprowadzał Xavi w środku pola jest nie do opisania.

1

@MesQueUnClub_87 oglądałem, oglądałem :)
Zaczynam Kalifat, już kilka osób go polecało :)

2

Ale bym sobie obejrzał 6 sezon Peaky Blinders..

0

@Chakalaka dzięki piękne :)

1

Macie ludziska jakiś link gdzie obejrzę psy3? Sa na ipli za 25 zł ale jakby ktoś miał za darmoszke na innej stronie to byłbym wdzięczny

7

0

@itmustbejoke wtedy Leo jeszcze był przez jakiś czas kontuzjowany :D

1

@xofcbxo słyszałem o nim wlasnie. Dziś kończę Fucking Peaky Blinders i chyba się za to zabiorę.

8

@FranzMaurer dołożyłbym do tego Neymara, mimo wszystko.

5

@BarcaInfo pieprzona maszyna. Za sezon 15/16 zasłużył na złota piłke w mojej opinii.

0

@Klaudix u mnie zawsze w niedzielę obiad o 12, odkąd pamiętam :D

1

@Jaca27 śląskie?

0

@MesQueUnClub_87 smakowa! To wiem co zrobię jutro na obiad ????

1

@Jasieex mistrzostwo świata, kocham te niedzielne obiady :D

8

Rosołek i schaboszczak z ziemiaczkami i mizerią :) mistrzostwo świata :D

0

Najbardziej wciągający serial jaki oglądaliście?

18

@Prezes_sycylijczyk czemu? Bardzo pozytywny gość. Kiedyś go nawet poznałem osobiście, spoko gość

1

@Hiacynk cholernie nie doceniany napastnik.

2

Ależ mnie naszła faza na słuchanie Sugababes :D fajne babeczki, za gówniarza ich słuchałem :)

0

Ludziska, kojarzycie taki kanał jak - IIFYM Chef?
Wczoraj natrafiłem na jakiś jego odcinek i gość zachowuje się jakby miał padaczke. W ogóle dziwne rzeczy na tym jutubie ostatnio

0

@barcafan9512 chodzi Ci o hale w pracy?
W pracy nie musisz jej nosić

2

Przypomniał mi się gol Neymara z Villarrealem po sombrero.. co to było za cudo, magia!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?