ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Mendy z City to sabotażysta
2
Nawet Żewłakow przy Wichniarze brzmi jak wykwintny komentator
9
Wichniarek to wygląda, zachowuje się i wypowiada jak zarozumiały buc.
1
W ogóle to Frenkie ostatnio gra tak że nóż się w kieszeni otwiera..
1
Neymar - Griezmann - Messi
Takim przodem naprawdę moglibyśmy dużo zrobić w lidze mistrzów. Ewentualnie nasz grubasek na 9 jak go będą omijać kontuzje.
Brakuje nam skrzydłowego i to okropnie widać. Szkoda że Dembele wypadł zanim zaczął grać bo mega by się przydał, a Ansu to jeszcze nie gość na ligę mistrzów
0
Na Camp Nou spokojnie sobie poradzimy, remis tutaj nie jest zły :)
1
De Jong naprawdę odwala maniane
4
Po pierwszej połowie wyciszyłem telewizor i nie żałuję :)
1
Zastanawia mnie co sędzia teraz zagwizdał
0
Wygramy ten mecz, Napoli straciło bramkę więc nie będą się już tak mega bronić
1
Ludzie, tutaj taki Neymar w parze z Messim naprawdę byłby zbawieniem ;)
0
Jest jeszcze dużo czasu, tylko trzeba grać szybciej
26
Można się śmiać z Pana Szpakowskiegox ale przy tym komentarzu na Polsacie to on jest 10 poziomów wyżej
7
Wichniarek naprawdę ma coś z banią
0
Messi, prowadź!
0
Atmosfera na stadionie Napoli dziś na pewno będzie gorąca, do boju Barcoo!
4
Show must go on od Queen powoduje ciary, kapitalne..
1
Piękny tydzień nam się szykuje! :) jutro nasz meczyk, potem wpierdziel od City dla Realu a w niedziele najważniejszy mecz, nic tylko czekać :)
3
Polecacie Peaky Blinders? Planuje się dziś za ten serial wziąć po pracy :)
3
@FranzMaurer poza kibicami Juventusu i Romy chyba każdy ma taką nadzieję :)
0
Orientuje się ktoś z was czy będzie transmitowana liga mistrzów w multikinie? Co roku była faza pucharowa :)
0
@MSN30 jak nazywa się ten kanal?
0
Orientuje się ktoś z ws czemu w multikinie nie ma ligi mistrzów? Co roku faza pucharowa była :)
0
@Hiacynk ciekawe jak z liga mistrzów
0
@FranzMaurer 1 i 2 to obejrzałem tyle razy że znam już na pamięć :D
3
@BarcaInfo mam nadzieję że naprawdę City ich zmiażdży.
0
Ludziska, obejrzę gdzies jak zostalem gangsterem albo psy3? Czy to jeszcze za wczas? :) chorobsko mnie dopadło i nie mam mocy iść do kina a obejrzałbym jakiś film
1
Messi wczoraj był kosmiczny :) mam nadzieję że z Napoli i Realem również pokaże się z kapitalnej strony. Potrzebujemy go w dobrej formie.
0
Ależ by było pięknie gdyby tak strzelił 5 bramek w dzisiejszym meczu ;)
1
Nie chce mi się nawet komentować gry Ivana. Dużo nam dal przez te 6 lat ale już chyba wystarczy