6

Mendy z City to sabotażysta

2

Nawet Żewłakow przy Wichniarze brzmi jak wykwintny komentator

9

Wichniarek to wygląda, zachowuje się i wypowiada jak zarozumiały buc.

1

W ogóle to Frenkie ostatnio gra tak że nóż się w kieszeni otwiera..

1

Neymar - Griezmann - Messi
Takim przodem naprawdę moglibyśmy dużo zrobić w lidze mistrzów. Ewentualnie nasz grubasek na 9 jak go będą omijać kontuzje.
Brakuje nam skrzydłowego i to okropnie widać. Szkoda że Dembele wypadł zanim zaczął grać bo mega by się przydał, a Ansu to jeszcze nie gość na ligę mistrzów

0

Na Camp Nou spokojnie sobie poradzimy, remis tutaj nie jest zły :)

1

De Jong naprawdę odwala maniane

4

Po pierwszej połowie wyciszyłem telewizor i nie żałuję :)

1

Zastanawia mnie co sędzia teraz zagwizdał

0

Wygramy ten mecz, Napoli straciło bramkę więc nie będą się już tak mega bronić

1

Ludzie, tutaj taki Neymar w parze z Messim naprawdę byłby zbawieniem ;)

0

Jest jeszcze dużo czasu, tylko trzeba grać szybciej

26

Można się śmiać z Pana Szpakowskiegox ale przy tym komentarzu na Polsacie to on jest 10 poziomów wyżej

7

Wichniarek naprawdę ma coś z banią

0

Messi, prowadź!

0

Atmosfera na stadionie Napoli dziś na pewno będzie gorąca, do boju Barcoo!

4

Show must go on od Queen powoduje ciary, kapitalne..

1

Piękny tydzień nam się szykuje! :) jutro nasz meczyk, potem wpierdziel od City dla Realu a w niedziele najważniejszy mecz, nic tylko czekać :)

3

Polecacie Peaky Blinders? Planuje się dziś za ten serial wziąć po pracy :)

3

@FranzMaurer poza kibicami Juventusu i Romy chyba każdy ma taką nadzieję :)

0

Orientuje się ktoś z was czy będzie transmitowana liga mistrzów w multikinie? Co roku była faza pucharowa :)

0

@MSN30 jak nazywa się ten kanal?

0

Orientuje się ktoś z ws czemu w multikinie nie ma ligi mistrzów? Co roku faza pucharowa była :)

0

@Hiacynk ciekawe jak z liga mistrzów

0

@FranzMaurer 1 i 2 to obejrzałem tyle razy że znam już na pamięć :D

3

@BarcaInfo mam nadzieję że naprawdę City ich zmiażdży.

0

Ludziska, obejrzę gdzies jak zostalem gangsterem albo psy3? Czy to jeszcze za wczas? :) chorobsko mnie dopadło i nie mam mocy iść do kina a obejrzałbym jakiś film

1

Messi wczoraj był kosmiczny :) mam nadzieję że z Napoli i Realem również pokaże się z kapitalnej strony. Potrzebujemy go w dobrej formie.

0

Ależ by było pięknie gdyby tak strzelił 5 bramek w dzisiejszym meczu ;)

1

Nie chce mi się nawet komentować gry Ivana. Dużo nam dal przez te 6 lat ale już chyba wystarczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?