1

@Jojko OSTR, polski raper

10

@Orlik00 normalna sprawa, urodziny kumpla :) nie sama piłka człowiek żyje

0

@marcin000019 jezuu, zjadlbym takie..

0

Messi dziś walnie trzy bramy i skończy swój kryzys bramkowy :)

0

Jem słodkie, slodkie winogrona..

0

Jak tam, zjedliście już jakiegoś pączka? :)

1

Ekipa Simeone pokazala dziś jaja

6

Szkoda ze Verratti do nas nie przyszedł i raczej już nie przyjdzie. Czysta przyjemność oglądać jego gre.

0

@Piotrek83 myślę że sam się ubiera

0

Atletico ma kapitalne sytuację do zdobycia drugiej bramki

0

Chciałbym żeby Atleti utarło nosa The Reds :)

0

Ludziska, planuje karierke Chelsea. Macie jakieś pomysły na ciekawe transfery? :)

0

Kuzwa, mimo kopania się po czole to niesamowicie brakuje Luisito w ataku..

3

Ależ to było piękne, azkoda ze Ciro nie trafił

0

Ale w tym momencie to taki Iago Aspas by nam się bardzo przydał :)

1

@DanielOOL dostał dostał tylko bardzo dużo czasu spędzał w gabinetach lekarskich

1

W tym sezonie kapitalnie ogląda się wloska ligę :)

0

Real mimo tego że przegrywa to jest dużo bardziej poukładana drużyna niż my w tym momencie.

1

@SuperVegeta no mają najlepsza obronę w lidze, niestety

6

@Barwindg ugółem to nie wstyd, jak to się mówi tu tego

0

Meczyk Interu czy Real? Który macie w planach obejrzeć? :)

5

Rakitic to biega jakby miał kilogram gówna w spodenkach

3

Ciekawe czy uda się zachować czyste konto

3

Oczywiście ze faul

0

Kapitalne zagranie Busiego :)

0

Cóż ten Messi z nimi zrobił

4

Kojarzycie takie krówki z kwiatkiem na papierku? Bardzo skromne opakowanie, bodajże brązowo białe :)
Orientujecie się czy są jeszcze produkowane albo gdzieś dostępne?

2

Bad Boys Blue, Modern Talking.. ale kuzwa kiedyś był klimacik..

5

You're my heart, you're my soul..

0

@18wojtek99 na razie nie próbuje sobie tego wyobrażać, cieszmy się ze nadal cieszy nas swoją gra :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?