ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jojko OSTR, polski raper
10
@Orlik00 normalna sprawa, urodziny kumpla :) nie sama piłka człowiek żyje
0
@marcin000019 jezuu, zjadlbym takie..
0
Messi dziś walnie trzy bramy i skończy swój kryzys bramkowy :)
0
Jem słodkie, slodkie winogrona..
0
Jak tam, zjedliście już jakiegoś pączka? :)
1
Ekipa Simeone pokazala dziś jaja
6
Szkoda ze Verratti do nas nie przyszedł i raczej już nie przyjdzie. Czysta przyjemność oglądać jego gre.
0
@Piotrek83 myślę że sam się ubiera
0
Atletico ma kapitalne sytuację do zdobycia drugiej bramki
0
Chciałbym żeby Atleti utarło nosa The Reds :)
0
Ludziska, planuje karierke Chelsea. Macie jakieś pomysły na ciekawe transfery? :)
0
Kuzwa, mimo kopania się po czole to niesamowicie brakuje Luisito w ataku..
3
Ależ to było piękne, azkoda ze Ciro nie trafił
0
Ale w tym momencie to taki Iago Aspas by nam się bardzo przydał :)
1
@DanielOOL dostał dostał tylko bardzo dużo czasu spędzał w gabinetach lekarskich
1
W tym sezonie kapitalnie ogląda się wloska ligę :)
0
Real mimo tego że przegrywa to jest dużo bardziej poukładana drużyna niż my w tym momencie.
1
@SuperVegeta no mają najlepsza obronę w lidze, niestety
6
@Barwindg ugółem to nie wstyd, jak to się mówi tu tego
0
Meczyk Interu czy Real? Który macie w planach obejrzeć? :)
5
Rakitic to biega jakby miał kilogram gówna w spodenkach
3
Ciekawe czy uda się zachować czyste konto
3
Oczywiście ze faul
0
Kapitalne zagranie Busiego :)
0
Cóż ten Messi z nimi zrobił
4
Kojarzycie takie krówki z kwiatkiem na papierku? Bardzo skromne opakowanie, bodajże brązowo białe :)
Orientujecie się czy są jeszcze produkowane albo gdzieś dostępne?
2
Bad Boys Blue, Modern Talking.. ale kuzwa kiedyś był klimacik..
5
You're my heart, you're my soul..
0
@18wojtek99 na razie nie próbuje sobie tego wyobrażać, cieszmy się ze nadal cieszy nas swoją gra :)