ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LeoMessi1994 myślę że drużyna powyżej 28 lat by wygrała, i to znacznie :)
0
@D10SLEO piękna kobieta :) aczkolwiek Shakira według bardziej trafia w me gusta :)
0
Aguero idealnie by pasował do Barcelony :)
0
Panowie, zegarki z Guessa warte uwagi? :)
18
@Hiacynk bardzo dobre statystki, trzeba przyznać :)
0
Sprawdzaliście sobie kiedyś poziom tkanki tłuszczowej w organizmie?
Zastanawiam się czy moje 15% to dużo :)
4
Cristiano w pół godziny leżał chyba 6 razy i próbował wymusić faul. Troszkę zabawnie się na to patrzy
8
@AdrianGajewski2005 raczej nie, chociaż chciałbym się mylić. Bez Suareza będzie naprawdę ciężko
2
To że nowi zawodnicy strzelają tyle bramek w Bundeslidze pokazuje tylko jaka to słaba liga.
0
Teraz niech obie drużyny w meczu United z Wolves strzela i kuponik siedzi
0
@IronSanHybrid bez mięsa?
3
ewidentny rzut karny
0
Panowie, w jakich sklepach kupujecie ubrania? :)
Reserved, h&m?
4
@Jacu327 no i pięknie.
5
@Elosek warto, przyjemny do oglądania, duże tempo
0
Ludziska, jakiś kuponik na dziś gracie?
Myślę coś postawić tylko nie mam kompletnie pomysłu, ostatnie 3 kupony nie weszły to moze macie jakieś propozycje :)
1
Ibra w wieku 39 lat jest w lepszej dyspozycji niż sporo napastników 10, 15 lat młodszych.. fenomen
0
No i cyk Zlatan :)
4
Ależ przyjemnie się słucha Pana Strejlaua :)
0
Ibra zaladuje brame w dogrywce, pewniaczek
3
Włączyłem sobie mecz City z Fulham i to jak pięknie gra ekipa Pepa jest niesamowite. Czysta przyjemność oglądać jego drużyny
0
Polecacie jakiś serial na Netflixie?
Narcos, skazany na śmierć, breaking bad, uwięzione obejrzane :)
0
@kolo123 właśnie w tym momencie oglądam ostatni odcinek BB :)
0
Better call Saul.
Oglądaliscie? Polecacie? :)
19
Nie rozumiem co się nagle stało z De Jongiem. Zalicza taki regres ze szok
4
@parowa69 szkoda to nawet komentować
14
@PatrykBarcelona żadne wzmocnienie.
1
@ToshyFCB hahha, nawet nie żartuj
23
Tak naprawdę to Messi jest sam z przodu.. Antek i Fati nic nie wnoszą. Brakuje Suareza, oj brakuje.
0
@4drian0 ale nie przegrywaliśmy