1

@LeoMessi1994 myślę że drużyna powyżej 28 lat by wygrała, i to znacznie :)

0

@D10SLEO piękna kobieta :) aczkolwiek Shakira według bardziej trafia w me gusta :)

0

Aguero idealnie by pasował do Barcelony :)

0

Panowie, zegarki z Guessa warte uwagi? :)

18

@Hiacynk bardzo dobre statystki, trzeba przyznać :)

0

Sprawdzaliście sobie kiedyś poziom tkanki tłuszczowej w organizmie?
Zastanawiam się czy moje 15% to dużo :)

4

Cristiano w pół godziny leżał chyba 6 razy i próbował wymusić faul. Troszkę zabawnie się na to patrzy

8

@AdrianGajewski2005 raczej nie, chociaż chciałbym się mylić. Bez Suareza będzie naprawdę ciężko

2

To że nowi zawodnicy strzelają tyle bramek w Bundeslidze pokazuje tylko jaka to słaba liga.

0

Teraz niech obie drużyny w meczu United z Wolves strzela i kuponik siedzi

0

@IronSanHybrid bez mięsa?

3

ewidentny rzut karny

0

Panowie, w jakich sklepach kupujecie ubrania? :)
Reserved, h&m?

4

@Jacu327 no i pięknie.

5

@Elosek warto, przyjemny do oglądania, duże tempo

0

Ludziska, jakiś kuponik na dziś gracie?
Myślę coś postawić tylko nie mam kompletnie pomysłu, ostatnie 3 kupony nie weszły to moze macie jakieś propozycje :)

1

Ibra w wieku 39 lat jest w lepszej dyspozycji niż sporo napastników 10, 15 lat młodszych.. fenomen

0

No i cyk Zlatan :)

4

Ależ przyjemnie się słucha Pana Strejlaua :)

0

Ibra zaladuje brame w dogrywce, pewniaczek

3

Włączyłem sobie mecz City z Fulham i to jak pięknie gra ekipa Pepa jest niesamowite. Czysta przyjemność oglądać jego drużyny

0

Polecacie jakiś serial na Netflixie?
Narcos, skazany na śmierć, breaking bad, uwięzione obejrzane :)

0

@kolo123 właśnie w tym momencie oglądam ostatni odcinek BB :)

0

Better call Saul.
Oglądaliscie? Polecacie? :)

19

Nie rozumiem co się nagle stało z De Jongiem. Zalicza taki regres ze szok

4

@parowa69 szkoda to nawet komentować

14

@PatrykBarcelona żadne wzmocnienie.

1

@ToshyFCB hahha, nawet nie żartuj

23

Tak naprawdę to Messi jest sam z przodu.. Antek i Fati nic nie wnoszą. Brakuje Suareza, oj brakuje.

0

@4drian0 ale nie przegrywaliśmy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?