ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@jeyx77x absolutnie, wtedy nie graliśmy dobrze
2
Navas dzisiaj gra genialny mecz tak apropo
0
Wchodzi geniusz, niech czaruje :)
0
@dawcio142 popchnal niestwty
0
Mimo że Real gra słabo to jakoś te ich akcje wyglądają w miarę składnie. Mam nadzieję że jutro Barca zagra koncert.
0
Ludziska, jakiś kuponik ns dziś?
1
@Rewolucja123 ehh, gdyby to było takie proste :D
1
Wykonał ktoś w fifie to wyzwanie z perfekcyjnym strzałem? jak to wykonać?
0
Panowie, jakiś szybki kuponik na dziś? :D
0
@Chwytliwy ciekawe czy Punk się pojawi :D
0
@Chwytliwy ja to mam tylko nadzieję że Rey jakimś cudem wygra tytuł mistrzowski :)
0
@kerouac hmm, właśnie nie wiem czy walnąć jakiś niski kurs za większą stawkę czy nie :D
0
Ludziska, jakiś kuponik na dziś? :)
2
Jedyne pocieszenie ze kupon wszedł :D
1
Na gre Benzema patrzy się z przyjemnością
0
@LuisSalvano delikatnie lepiej
11
@matelkoveb beznadziejnie
0
Od tego szalonego widowiska to w głowie się kręci sie
1
Na Busiego nie da się patrzeć, jest za wolny we wszystkim co robi
2
Nie do obrony było to uderzenie.. aczkolwiek Pique mógł zachować się trochę lepiej.
0
Pamiętacie Pepsi gold? Była w Polsce w 2006 roku podczas mistrzostw świata :D smakowała wam?
0
Dwie bramki Dzyuby i 7 stowek wpadnie..chociaż pewnie nie strzeli :D
1
Ależ interwencja Oblaka.. szacun
0
Ciekawe czy Dzyuba coś strzeli bo dałem na kuponie ze strzeli dwie :d
0
Orientuje się ktoś ile lat ms najstarszy użytkownik fcbarca.com?
5
Szkoda strzępic ryja na to co on gada
2
@Lovalo ooo tak, w ogóle Grzesiek Markowski miażdży :D
8
Perfect - wszystko ma swój czas..
Przypada wam do gustu? :)
0
Wiadomo coś czy Eleven pokaże piątkowy mecz Argentyny z Brazylia?
0
Panowie, polecacie jakiś serial na Netflixie?
Narcos, skazany na śmierć, dom z papieru, uwięzione obejrzałem i dziś skończyłem breaking Bad.
Polecacie cos? Cos co mega wciąga :)