9

@jeyx77x absolutnie, wtedy nie graliśmy dobrze

2

Navas dzisiaj gra genialny mecz tak apropo

0

Wchodzi geniusz, niech czaruje :)

0

@dawcio142 popchnal niestwty

0

Mimo że Real gra słabo to jakoś te ich akcje wyglądają w miarę składnie. Mam nadzieję że jutro Barca zagra koncert.

0

Ludziska, jakiś kuponik ns dziś?

1

@Rewolucja123 ehh, gdyby to było takie proste :D

1

Wykonał ktoś w fifie to wyzwanie z perfekcyjnym strzałem? jak to wykonać?

0

Panowie, jakiś szybki kuponik na dziś? :D

0

@Chwytliwy ciekawe czy Punk się pojawi :D

0

@Chwytliwy ja to mam tylko nadzieję że Rey jakimś cudem wygra tytuł mistrzowski :)

0

@kerouac hmm, właśnie nie wiem czy walnąć jakiś niski kurs za większą stawkę czy nie :D

0

Ludziska, jakiś kuponik na dziś? :)

2

Jedyne pocieszenie ze kupon wszedł :D

1

Na gre Benzema patrzy się z przyjemnością

0

@LuisSalvano delikatnie lepiej

11

@matelkoveb beznadziejnie

0

Od tego szalonego widowiska to w głowie się kręci sie

1

Na Busiego nie da się patrzeć, jest za wolny we wszystkim co robi

2

Nie do obrony było to uderzenie.. aczkolwiek Pique mógł zachować się trochę lepiej.

0

Pamiętacie Pepsi gold? Była w Polsce w 2006 roku podczas mistrzostw świata :D smakowała wam?

0

Dwie bramki Dzyuby i 7 stowek wpadnie..chociaż pewnie nie strzeli :D

1

Ależ interwencja Oblaka.. szacun

0

Ciekawe czy Dzyuba coś strzeli bo dałem na kuponie ze strzeli dwie :d

0

Orientuje się ktoś ile lat ms najstarszy użytkownik fcbarca.com?

5

Szkoda strzępic ryja na to co on gada

2

@Lovalo ooo tak, w ogóle Grzesiek Markowski miażdży :D

8

Perfect - wszystko ma swój czas..
Przypada wam do gustu? :)

0

Wiadomo coś czy Eleven pokaże piątkowy mecz Argentyny z Brazylia?

0

Panowie, polecacie jakiś serial na Netflixie?
Narcos, skazany na śmierć, dom z papieru, uwięzione obejrzałem i dziś skończyłem breaking Bad.
Polecacie cos? Cos co mega wciąga :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?