ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panowie, jakiś sposób na przelanie coinsow? Mam 500k na jednym koncie a chce zacząć od nowa i przelać sobie je na inny konto :) jakiś zawodnik ze spoko widełkami?
3
Jem słodkie słodkie winogrona
Ty śpisz w moich w moich ramionach..:D
0
Panowie, polecacie jakieś perfumy męskie? Armani, dior? czego używacie?
0
@Transu96 w jakim sensie na rezerwy?
10
Tak w ogóle to wczoraj Roberto zagrał naprawdę bardzo dobry mecz. Rządził tam po prawej stronie boiska :)
6
Mam wrażenie ze Messi jest szybszy z piłką niż bez niej
0
Ja to w sumie już zapomniałem że Rakieta jest jeszcze u nas :D
0
Niech ten Leos dziś strzeli bramkę bo dawno tego nie było :)
3
@kamiVeB tak tak, jak zawsze. Potem dwie bramki i Bóg :) zostaw Ty go w spokoju :D
0
Niech Messi dziś coś jeszcze strzeli, potem ktoś na 5:0 i bajka
1
@Kapitan hawk najlepiej to po bramce ;)
0
Ludziska, macie jakiś sentyment do byłych partnerów /partnerek?
2
@BarcaInfo beznadziejny występ z tego co niektórzy pisali
0
Messi, pięknie!
0
Semedo to jest poziom b klasy
1
Ja się nawet nie denerwuje, mi jest po prostu bardzo przykro co się z nami dzieje.. BARDZO przykro.
0
Wymiotować się chce patrząc na naszą gre
0
Właśnie chciałem postawić over 8,5 przed meczem :D
0
@`Sin czyli podobnie jak my ostatnio
0
Jednak da się wygrywać na wyjeździe :)
2
@Tuc żadnego :). Tylko oldschool :)
0
Korentę dziś sabotaż
0
@kolo123 jeżeli będzie nad czym to nie widzę problemu
0
Ale na angielskich boiskach jest niesamowita atmosfera
24
Ja podczas srania wyrażam więcej emocji niż komentatorzy Polsatu xd
0
@daniel32778 ale w lidze jako tako im idzie
6
Po dwóch tygodniach l4 wstać do pracy to okropna mordęga :D ale no nic, miłego poniedziałku wszystkim! :)
3
@Colon Ribery wciąż zachwyca :)
0
@Cariones HugeArturo :).
0
Ktoś chętny na meczyk w fifke na ps4? :)