0

Panowie, jakiś sposób na przelanie coinsow? Mam 500k na jednym koncie a chce zacząć od nowa i przelać sobie je na inny konto :) jakiś zawodnik ze spoko widełkami?

3

Jem słodkie słodkie winogrona
Ty śpisz w moich w moich ramionach..:D

0

Panowie, polecacie jakieś perfumy męskie? Armani, dior? czego używacie?

0

@Transu96 w jakim sensie na rezerwy?

10

Tak w ogóle to wczoraj Roberto zagrał naprawdę bardzo dobry mecz. Rządził tam po prawej stronie boiska :)

6

Mam wrażenie ze Messi jest szybszy z piłką niż bez niej

0

Ja to w sumie już zapomniałem że Rakieta jest jeszcze u nas :D

0

Niech ten Leos dziś strzeli bramkę bo dawno tego nie było :)

3

@kamiVeB tak tak, jak zawsze. Potem dwie bramki i Bóg :) zostaw Ty go w spokoju :D

0

Niech Messi dziś coś jeszcze strzeli, potem ktoś na 5:0 i bajka

1

@Kapitan hawk najlepiej to po bramce ;)

0

Ludziska, macie jakiś sentyment do byłych partnerów /partnerek?

2

@BarcaInfo beznadziejny występ z tego co niektórzy pisali

0

Messi, pięknie!

0

Semedo to jest poziom b klasy

1

Ja się nawet nie denerwuje, mi jest po prostu bardzo przykro co się z nami dzieje.. BARDZO przykro.

0

Wymiotować się chce patrząc na naszą gre

0

Właśnie chciałem postawić over 8,5 przed meczem :D

0

@`Sin czyli podobnie jak my ostatnio

0

Jednak da się wygrywać na wyjeździe :)

2

@Tuc żadnego :). Tylko oldschool :)

0

Korentę dziś sabotaż

0

@kolo123 jeżeli będzie nad czym to nie widzę problemu

0

Ale na angielskich boiskach jest niesamowita atmosfera

24

Ja podczas srania wyrażam więcej emocji niż komentatorzy Polsatu xd

0

@daniel32778 ale w lidze jako tako im idzie

6

Po dwóch tygodniach l4 wstać do pracy to okropna mordęga :D ale no nic, miłego poniedziałku wszystkim! :)

3

@Colon Ribery wciąż zachwyca :)

0

@Cariones HugeArturo :).

0

Ktoś chętny na meczyk w fifke na ps4? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?