0

Ja już tematu Dembele nie będę komentował bo szkoda sobie psuć nerwów :)

1

@Lares po prostu nie ma aktualizacji. Jak będzie to grupy zmienia się na te z obecnego sezonu

0

ktoś chętny na meczyk w fifke na PS4?

1

@TheNekro94 wydaje mi się ze są delikatnie mniej wytrzymałe. W sensie zapach mniej czasu utrzymuje się na ciele, to z własnego doświadczenia

1

@Piotr,1985 ja tu o Bajmie, a nie Zbuku! :D

1

@KamQiX myślę że Paweł Zagumny na sportowej emeryturze zagrałby lepiej..

4

@Lord_Vader gdzie mnie z tym ZBUKIEM.. tylko Beatka z BAJM! :D

1

Płynie w nas gorąąca kreeeew..

1

To obejrzymy seta więcej, nie ma się co martwić.

0

Jest ktoś chętny na meczyk w fifke 20 na ps4?

4

Dembele chyba trochę na masie przybrał

0

Polecacie jakiś film na wieczór? najlepiej jakiś kryminalny, mógłby być polski :) bo już wiele obejrzałem i może ktoś coś ciekawego zaproponuje :D

0

Dobry ten Grozer. Pamiętam go jeszcze z przed 10 lat a ten dalej poziom trzyma

0

Szkoda się przejmować ta jedenastka bo po prostu jest żałosna

6

@kamilos1214 Ty to chyba już poważnie nie masz nic ciekawszego do roboty niż zastanawianie się dlaczego pan Darek mówi do niego Mati

15

Jak widzę mordę Ramosa to chce mi się wymiotować.

2

@garbovski musisz założyć nowe i bedziszz traktowany jako nowy gracz

9

Hazard to z naszym Antkiem na jednym poziomie na początku sezonu

1

Dużo przyjemniej ogląda się dzisiejszą grę Realu na wyjeździe niż nasza wczoraj

0

Tak odbiegając od tematu Barcy.. Wie ktoś jak wyłączyć sygnał HDR w telewizorze? przy graniu w fife na ps4 tak jakby skacze obraz co jest bardzo irytujące

0

Ciekawią mnie teraz wypowiedzi po meczu.

3

Jak pokazali naszego trenerzyne na ekranie to miałem ochotę wypieprzyc telewizor przez okno

1

Przecież to wygląda na sabotaż

1

Tak pod względem czysto sportowym, po prostu szkoda mi Messiego. Młodszy nie będzie, a to co gra Barcelona to coś gorszego niż dno.

0

@Adamski69 tak, dwa w mur po wolnych

0

Suareza i naszego Lewego dzieli tylko rok a popatrzcie co wyprawia nasz rodak, a co robi Luisito.

2

Szczerze mówiąc to mi się odechciewa ten mecz oglądać. Klepiemy w obronie, a jak jest szansa na szybszy atak to podajemy piłkę do tyłu. Śmiech.

0

Chciałbym Jose Mourinho na ławce trenerskiej Barcelony.
Bo Pep jest niestety nie osiągalny.

1

Rakitic to gra tak jakbym mu sie nie chciało

0

Ja nie mogę uwierzyć w to co oni dziś wyprawiaja..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?