ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mario96w już prędzej Bernardo Silva.
0
Pyknie ktoś meczyk w fifke 19 na ps4?
0
@OnlyBarcelona chętnyyy
1
Panowie, w jakich sklepach kupujecie ciuchy? Reserved, Pull & Bear?
1
@BigShaq przecież płakał nie będzie :D odejdzie w tym okienku tak czy siak :)
2
Baiao Bongooo, Baiao Bongooo
12
Ależ bym poszedł na koncert Modern Talking ehh
2
Hazard tragicznie wygląda :D
0
Brakuje Don Andresa..magik jakich mało.
2
@clyde dobry trener by wystarczył.
0
@klopx nie gadaj głupot. Jeden mecz dobry, potem pięć słabych.
0
Orientuje się ktoś z was czy jeśli mam limit dzienny 10tys do wydania i płace karta na Węgrzech gdzie 1tys złotych to na ich przykładowo 15 tys to limit zostanie przekroczony?
0
@FutbolowyJanusz pracuje w branży chłodnictwa i klimatyzacji. Od początku czerwca jest taki zapieprz że nie można wytrzymać..
24
Queen to najlepszy zespół w historii :)
Ktoś za? :)
0
Panowie, polecacie jakieś eleganckie męskie perfumy? Od zawsze używałem hugo bossa tych tradycyjnych ale potrzeba zmiany :D macie jakkes sprawdzone?
1
Tokio czy Nairobi? :)
0
Tak realistycznie, jak będzie wyglądać nasza pomoc w tym sezonie?
Arthur, Busi, Rakieta?
Myślicie że De Jong wygryzie Ivana ze składu?
Mimo że lubię Rakiticia to mam nadzieję że perełka z Holandii będzie dostawala dużo szans
3
Nasze podstawowe stroje w sumie nie wyglądają tak tragicznie :) mimo że wolałbym klasyczne paski
4
@Aaron10 ta piosenka to cudo.
5
@Piotr89Sand a człowiek wtedy w robocie, ehh
0
Ciekawe co dalej z Ajtujem w wadze ciężkiej :D może by się zajął Fame MMA?
39
Dłoń twa chuda a nie tłusta, wąska w pasie jak langusta.. czy to miłość czy rozpusta?
16
@Coutinho007 nie nie, w kilku meczach dawał radę :)
25
Lubię wracać tam, gdzie byłem już
Pod ten balkon pełen pnących róż..
Piękna piosenka.. :)
9
Szkoda oglądać z lektorem. Myślę że nie miałby tyle klimatu. Może na Netflixie masz opcje lektora
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jest tutaj ktoś kto nie lubi Federera? mam wrazenie że za jego klasę sportowa nie da się go nie lubic :)
15
@Kacper1432 tak, zdecydowanie.
0
Ludziska, jest według was jakiś polski wykonawca który ma bardziej charyzmatyczny głos niż Krzysztof Cugowski?
6
Legia to posmiewisko całego kraju.