1

@Mario96w już prędzej Bernardo Silva.

0

Pyknie ktoś meczyk w fifke 19 na ps4?

0

@OnlyBarcelona chętnyyy

1

Panowie, w jakich sklepach kupujecie ciuchy? Reserved, Pull & Bear?

1

@BigShaq przecież płakał nie będzie :D odejdzie w tym okienku tak czy siak :)

2

Baiao Bongooo, Baiao Bongooo

12

Ależ bym poszedł na koncert Modern Talking ehh

2

Hazard tragicznie wygląda :D

0

Brakuje Don Andresa..magik jakich mało.

2

@clyde dobry trener by wystarczył.

0

@klopx nie gadaj głupot. Jeden mecz dobry, potem pięć słabych.

0

Orientuje się ktoś z was czy jeśli mam limit dzienny 10tys do wydania i płace karta na Węgrzech gdzie 1tys złotych to na ich przykładowo 15 tys to limit zostanie przekroczony?

0

@FutbolowyJanusz pracuje w branży chłodnictwa i klimatyzacji. Od początku czerwca jest taki zapieprz że nie można wytrzymać..

24

Queen to najlepszy zespół w historii :)
Ktoś za? :)

0

Panowie, polecacie jakieś eleganckie męskie perfumy? Od zawsze używałem hugo bossa tych tradycyjnych ale potrzeba zmiany :D macie jakkes sprawdzone?

1

Tokio czy Nairobi? :)

0

Tak realistycznie, jak będzie wyglądać nasza pomoc w tym sezonie?
Arthur, Busi, Rakieta?
Myślicie że De Jong wygryzie Ivana ze składu?
Mimo że lubię Rakiticia to mam nadzieję że perełka z Holandii będzie dostawala dużo szans

3

Nasze podstawowe stroje w sumie nie wyglądają tak tragicznie :) mimo że wolałbym klasyczne paski

4

@Aaron10 ta piosenka to cudo.

5

@Piotr89Sand a człowiek wtedy w robocie, ehh

0

Ciekawe co dalej z Ajtujem w wadze ciężkiej :D może by się zajął Fame MMA?

39

Dłoń twa chuda a nie tłusta, wąska w pasie jak langusta.. czy to miłość czy rozpusta?

16

@Coutinho007 nie nie, w kilku meczach dawał radę :)

25

Lubię wracać tam, gdzie byłem już
Pod ten balkon pełen pnących róż..

Piękna piosenka.. :)

9

Szkoda oglądać z lektorem. Myślę że nie miałby tyle klimatu. Może na Netflixie masz opcje lektora

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jest tutaj ktoś kto nie lubi Federera? mam wrazenie że za jego klasę sportowa nie da się go nie lubic :)

15

@Kacper1432 tak, zdecydowanie.

0

Ludziska, jest według was jakiś polski wykonawca który ma bardziej charyzmatyczny głos niż Krzysztof Cugowski?

6

Legia to posmiewisko całego kraju.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?