0

Ludziska, w jakich godzinach pracujecie? :) weekendy zawsze wolne? I jaki zawód :)

2

@Colon zupełnie inny smak niż z puchy czy plastiku :D

7

Neymar w PSG nie zostanie, a innego kierunku niż Katalonia raczej nie ma :D

0

@mart gratulacje! ;)

3

Neymar da nam potężna dawkę mocy w ataku więc mam nadzieję że do nas zawita :) w poprzednim sezonie ani Cou, ani Dembele nie dali wsparcia Suarezowi, a przede wszystkim Messiemu.

0

@BykFCB działa, dzięki bardzo! :)

0

Panowie, kupiłem sobie ostatnio telewizor Philipsa 55 cali. Jak gram w fife 19 na PS4 ekran okropnie muli, czy to podczas gry online czy offline. Jaka może być przyczyna? Jak to rozwiązać? Inne gry chodza płynnie

0

Grał ktoś z was w WWE 2K19? jak wrazenia?

6

Jak Korea w 2002...

0

Mimo że lubię Brazylie, to grają obrzydliwie tą końcówkę i chciałbym żeby Peru wyrównało

0

@Zimny tak, gra zajebisty turniej. Nadal klasa światowa, mimo wieku

0

Kto MVP Copa? Alves czy Gabriel Jesus? Jak myślicie?

0

@NeroTFP kurcze, może odinstalowanie coś da..

0

Panowie, może ktoś będzie wiedział jak pomóc.
Mam telewizor philips, jak chce odpalić Playera tvn to zamiast tego odpala mi YouTube. Wie ktoś jak to zmienić? Wcześniej było wszystko spoko

0

@Mns21 wydaje mi się ze wygrają szybciej niż my. Obym się mylił :)

12

Ależ człowiek padnięty po zarwanej nocce :D w pracy będzie dramat :D

2

Mówcie co chcecie ale Alves jest mi niesamowity

8

Może to głupie gadanie ale oni dziś nie zasługują żeby odpasc

1

Muszą w końcu trafić, za dobrze dziś grają

4

Argentyna dziś podoba mi się bardziej niż Brazylia

0

@l0Messini ja na 7, o 6 pobudka :D

0

Panowie, jakie typy na dzisiejszy mecz półfinałowy? Łatwe zwycięstwo Brazylii?

2

Podoba wam się twórczość Sarsy? powiem szczerze że kiedys byłem sceptycznie nastawiony, ale naprawdę ma przyjemne piosenki

0

Przecież taki Alves przydałby się na dwa sezony, w tym czasie można wprowadzać Wague do pierwszej drużyny.
Semedo trzeba odpalić a Roberto przesunąć formacje wyżej.

1

@BigShaq oby tak było.

0

Alexis w reprezentacji w porównaniu tego co robi w klubie to przepaść :D

0

Jaka jest wasza ulubiona polska piosenka?

4

Porównując gre Argentyny do tego co dzisiaj robi Urugwaj.. przepaść

0

Oglądał ktoś z was Polsat sport przez iple na telewizorze? Mi pokazuje że nie ma możliwości oglądania.

2

Panowie, Argentyna gra dziś w nocy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?