ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ludziska, w jakich godzinach pracujecie? :) weekendy zawsze wolne? I jaki zawód :)
2
@Colon zupełnie inny smak niż z puchy czy plastiku :D
7
Neymar w PSG nie zostanie, a innego kierunku niż Katalonia raczej nie ma :D
0
@mart gratulacje! ;)
3
Neymar da nam potężna dawkę mocy w ataku więc mam nadzieję że do nas zawita :) w poprzednim sezonie ani Cou, ani Dembele nie dali wsparcia Suarezowi, a przede wszystkim Messiemu.
0
@BykFCB działa, dzięki bardzo! :)
0
Panowie, kupiłem sobie ostatnio telewizor Philipsa 55 cali. Jak gram w fife 19 na PS4 ekran okropnie muli, czy to podczas gry online czy offline. Jaka może być przyczyna? Jak to rozwiązać? Inne gry chodza płynnie
0
Grał ktoś z was w WWE 2K19? jak wrazenia?
6
Jak Korea w 2002...
0
Mimo że lubię Brazylie, to grają obrzydliwie tą końcówkę i chciałbym żeby Peru wyrównało
0
@Zimny tak, gra zajebisty turniej. Nadal klasa światowa, mimo wieku
0
Kto MVP Copa? Alves czy Gabriel Jesus? Jak myślicie?
0
@NeroTFP kurcze, może odinstalowanie coś da..
0
Panowie, może ktoś będzie wiedział jak pomóc.
Mam telewizor philips, jak chce odpalić Playera tvn to zamiast tego odpala mi YouTube. Wie ktoś jak to zmienić? Wcześniej było wszystko spoko
0
@Mns21 wydaje mi się ze wygrają szybciej niż my. Obym się mylił :)
12
Ależ człowiek padnięty po zarwanej nocce :D w pracy będzie dramat :D
2
Mówcie co chcecie ale Alves jest mi niesamowity
8
Może to głupie gadanie ale oni dziś nie zasługują żeby odpasc
1
Muszą w końcu trafić, za dobrze dziś grają
4
Argentyna dziś podoba mi się bardziej niż Brazylia
0
@l0Messini ja na 7, o 6 pobudka :D
0
Panowie, jakie typy na dzisiejszy mecz półfinałowy? Łatwe zwycięstwo Brazylii?
2
Podoba wam się twórczość Sarsy? powiem szczerze że kiedys byłem sceptycznie nastawiony, ale naprawdę ma przyjemne piosenki
0
Przecież taki Alves przydałby się na dwa sezony, w tym czasie można wprowadzać Wague do pierwszej drużyny.
Semedo trzeba odpalić a Roberto przesunąć formacje wyżej.
1
@BigShaq oby tak było.
0
Alexis w reprezentacji w porównaniu tego co robi w klubie to przepaść :D
0
Jaka jest wasza ulubiona polska piosenka?
4
Porównując gre Argentyny do tego co dzisiaj robi Urugwaj.. przepaść
0
Oglądał ktoś z was Polsat sport przez iple na telewizorze? Mi pokazuje że nie ma możliwości oglądania.
2
Panowie, Argentyna gra dziś w nocy?