ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja to pamiętam jak z Szostak była trzy drzwiowa szafa. Teraz całkiem fajna babeczka.
8
Według mnie obecny Messi jest najbardziej kompletny, najlepszy.
0
W sumie to chciałbym Sergiego Roberto dziś w pomocy, dobrze się tam prezentuje
0
Messi strzelił 3 bramki w finałach
4
Liga Mistrzów w NC była kapitalna. Emocje w komentarzu, fajne studio. W Polsacie klapa, ale trzeba się niestety przyzwyczaić.
0
Tymek - Język Ciała. Co ta piosenka ma w sobie ze to wszędzie grają? przecież w tej piosence chyba nie ma więcej niż 10 słów, w kółko to samo.
11
Firmino.
0
Panowie, polecacie jakąś fajną bluzę albo koszulkę związana z naszym klubem? Poza typowymi koszulkami meczowymi
8
5 tysięcy
0
Panowie, jakiś kuponik na dziś? Chelsea i Arsenal?
4
Wku***a mnie gadanie że Liverpool zasłużył na bramke. Frajerska skuteczność i tyle
4
Feddek gada takie głupoty że głowa mała xd
3
Vidal jest niesamowity, szacun dozgonny
3
Narzekajcie więcej, w pierwszej połowie to zadziałało i Suarez bramkę strzelił, teraz moze będzie podobnie
3
Dembele na kontry potrzebny od zaraz
57
W studiu Polsatu mówią ze Messi stanowi dziś tylko tło xd
1
Mógłby wejść Dembele, tylko ciężko zdjąć Cou bo dziś dobrze gra
2
Kapitalne widowisko
0
Messi nie gra dziś na 100, 200 procent.. Ale mam wrażenie że na 300
1
WłączacTVP 1, pieprzyc ten Polsat
6
Messi grał.
0
Tylko jakby coś szło nie tak w trakcie meczu to nie plujcie jadem tylko poczekajcie na koniec spotkania
0
Oby jak najwięcej, albo chociaż raz który zakończy się strzeleniem bramki
4
Gdzie to słoneczko? U mnie leje :D
0
Jest tutaj ktoś z Krakowa i wybiera się w środę na mecz do Multikina?
5
Regres Modricia względem poprzedniego sezonu jest porażajacy
1
Ależ jestem nakręcony na mecz z Liverpoolem, a tu trzeba czekać do środy :D
0
Jest tu ktoś z Krakowa i wybiera się do Multikina na mecz Barcy w środę?
1
Kapitalnie to zrobil Suarez
0
Ależ bramka Sigurdssona