0

Ja to pamiętam jak z Szostak była trzy drzwiowa szafa. Teraz całkiem fajna babeczka.

8

Według mnie obecny Messi jest najbardziej kompletny, najlepszy.

0

W sumie to chciałbym Sergiego Roberto dziś w pomocy, dobrze się tam prezentuje

0

Messi strzelił 3 bramki w finałach

4

Liga Mistrzów w NC była kapitalna. Emocje w komentarzu, fajne studio. W Polsacie klapa, ale trzeba się niestety przyzwyczaić.

0

Tymek - Język Ciała. Co ta piosenka ma w sobie ze to wszędzie grają? przecież w tej piosence chyba nie ma więcej niż 10 słów, w kółko to samo.

11

Firmino.

0

Panowie, polecacie jakąś fajną bluzę albo koszulkę związana z naszym klubem? Poza typowymi koszulkami meczowymi

8

5 tysięcy

0

Panowie, jakiś kuponik na dziś? Chelsea i Arsenal?

4

Wku***a mnie gadanie że Liverpool zasłużył na bramke. Frajerska skuteczność i tyle

4

Feddek gada takie głupoty że głowa mała xd

3

Vidal jest niesamowity, szacun dozgonny

3

Narzekajcie więcej, w pierwszej połowie to zadziałało i Suarez bramkę strzelił, teraz moze będzie podobnie

3

Dembele na kontry potrzebny od zaraz

57

W studiu Polsatu mówią ze Messi stanowi dziś tylko tło xd

1

Mógłby wejść Dembele, tylko ciężko zdjąć Cou bo dziś dobrze gra

2

Kapitalne widowisko

0

Messi nie gra dziś na 100, 200 procent.. Ale mam wrażenie że na 300

1

WłączacTVP 1, pieprzyc ten Polsat

6

Messi grał.

0

Tylko jakby coś szło nie tak w trakcie meczu to nie plujcie jadem tylko poczekajcie na koniec spotkania

0

Oby jak najwięcej, albo chociaż raz który zakończy się strzeleniem bramki

4

Gdzie to słoneczko? U mnie leje :D

0

Jest tutaj ktoś z Krakowa i wybiera się w środę na mecz do Multikina?

5

Regres Modricia względem poprzedniego sezonu jest porażajacy

1

Ależ jestem nakręcony na mecz z Liverpoolem, a tu trzeba czekać do środy :D

0

Jest tu ktoś z Krakowa i wybiera się do Multikina na mecz Barcy w środę?

1

Kapitalnie to zrobil Suarez

0

Ależ bramka Sigurdssona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?