ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Commando przez ten rok to on tam wiele dobrego zrobi
1
Buffon, De Ligt, Felipe Luis, Griezmann.
Mam nadzieję że to tak będzie wyglądać jeżeli chodzi o nasze transfery
2
@Michael_20 xd.
0
Nasz środek pola to wola o pomste do nieba
0
Ja nie wiem czy przypadkiem taki Kuba z Piszczem na prawej stronie nie daliby reprezentacji więcej na obecny moment wszyscy którzy tam grali do tej pory
3
Lewandowski niesamowicie osamotniony, Milik albo Krzychu na boisko.
1
35 letni Pandev robi co chce..
14
Pomyślec że nasza reprezentacja była na poprzednich mistrzostwach, a brakło takiej Holandii..
0
myslicie ze sa jakies szanse ze Eleven wykupi Copa America? został tydzien do turnieju a tu nadal niiic
8
@rDinho mnie nie, uwielbiam Rogera :)
1
@czosnekfcb Ricardo Carvalho?
16
Powiem wam że fajnie się ogląda pilke reprezentacyjna :) oby ktoś wykupił Copa America
2
@Chwytliwy ten Henderson to ligę mistrzów w tym sezonie zdobył
0
Ktoś chętny na meczyk?? Fifa 19 na ps4
0
@MrShakira za stary jestem na takie zabawy :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Witekk10 no ja tam się na tym nie znam, dlatego pytam bo ten debil się boi haha xd
4
Panowie, grozi coś mojemu bracholowi jeśli wysłał jakiejś 17 latce kase na konto w zamian za jakieś nagie zdjęcia na GG? Podobno go straszy a ja za cholere nie wiem co mu powiedzieć :D gość ma 18 lat, a głupi jak but xd
0
Panowie, myślicie że Eleven kupi prawa do Copa America? jakoś lubię ten turniej, nocny klimacik :D
0
@IronSanHybrid taki Robben na ławke to by się przydał może :D
25
Ten trenerzyna nie ma jaj żeby trenowac taki klub jak Barca. Gość nie umie zmotywować drużyny, w meczu z Liverpoolem czy Valencia zamiast krzyknąć na drużynę on stał jak ten słup i patrzył jak dostajemy po dupie. Naprawdę nie potrafię zrozumieć dlaczego Bartłomieju chce trzymać tego dziada na ławce trenerskiej. Najbardziej pokrzywdzeni są kibice, bo zawodnicy zarabiają tyle ile zarabiali a kibic musi patrzeć jak stacza się ten klub. O Messim nie wspominam bo jeśli tak to będzie wyglądać to nie zdziwie się jeśli będzie chciał odejść do Argentyny wcześniej niż planowal. Ciekawe czy pod okiem tego trenera ujrzymy komplet widzów na Camp Nou w przyszłym sezonie bo szczerze w to wątpię.
3
@Bartek22 z tym się akurat nie zgodzę. Pod okiem Lucho obaj wyglądali kapitalnie. Zmiana trenera im też wyjdzie na dobre
13
Ja tam dalej mam nadzieję że Waldek wyleci, bo jeżeli zostanie to żadne transfery nic nie zmienia w naszej grze
0
Oby.
0
@Nazio87 przepraszam, z wyjątkiem tej świńskiej głowy :)
5
Kapitalna sprawa jeżeli Neymar by do nas wrócił :) każdy zasługuje na drugą szanse
0
@Buba13 autokorekta :)
0
przy prawdopodobnym przyjściu De Ligta, myślicie że posadzilby Pique na ławce? Czy może stworzyliby duet?
17
Oglądaliscie kiedyś Kryminalnych? Jakoś sobie przypomniałem o tym serialu i zaczynam od początku przygody komisarza Zawady :D
0
Thiago do środka pola byłby jak zbawienie..