0

O Jezu, to Suarez odpowiedział.

2

Ależ gol.. Cudo

0

Hernandez zdecydowanie

13

Varane.. Gościu który od lipca jest tak beznadziejny że to się w pale nie mieści

1

Po co ma sadzac Pique na ławce?

1

Chyba jednak Cristiano

0

Za co De Bruyne? Praktycznie cały sezon kontuzje. Za Salaha to już bardziej Mane.

0

Chciałbym trafić na Liverpool. Dawno z nimi nie graliśmy i myślę że mógłby być dobry mecz.

9

Panowie tak na przyszłosc, dajcie se siana z krytykowaniem Messiego w trakcie meczu.

0

Ludzie, macie to narzekanie na Messiego..

1

Haha, poważnie to piszesz?

0

Kurde po co do Messiego który ma 3 gości obok..

18

Oo Rakitic podobno odchodzi.. Pierwsze słyszę

0

Suarez dziś świetny

1

Obejrzyj bramkę z Tottenhamem, nie tak dawno temu.

0

Lenglet to bestia

0

Chłopie, nie szukaj dziury w całym bo glupoty piszesz

0

To jest chyba Paweł Golański xd

0

Emocje jak na grzybach

7

No nic, Cristiano jest niesamowitym zawodnikiem.

1

Atletico jest samo sobie winne, zostali chyba większymi frajerami niż Real i PSG.

0

Jak na razie żadnego.

0

A pieprzysz głupoty xd

3

Atletico zagralo takie gówno że to jest coś niesamowitego xd

1

Ten skurczysyn jest niesamowity w fazie pucharowej LM..

0

Co ma Ronaldo? Najwięcej bramek w historii LM. Świetnie wykończone dośrodkowanie.
Chociaż go nie lubię to mam wrażenie że coś strzeli w drugiej połowie

7

Gol dla Atletico załatwi sprawę. Szkoda że nie potrafią wymienić kilku podań

17

Ale komentatorzy pieprza głupoty. DRAMAT.

0

To nie jest Iwanow :)

0

Rodri rzeczywiście przypomina Busiego. Po zakończeniu kariery Sergio mam nadzieję że Rodri do nas trafi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?