ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O Jezu, to Suarez odpowiedział.
2
Ależ gol.. Cudo
0
Hernandez zdecydowanie
13
Varane.. Gościu który od lipca jest tak beznadziejny że to się w pale nie mieści
1
Po co ma sadzac Pique na ławce?
1
Chyba jednak Cristiano
0
Za co De Bruyne? Praktycznie cały sezon kontuzje. Za Salaha to już bardziej Mane.
0
Chciałbym trafić na Liverpool. Dawno z nimi nie graliśmy i myślę że mógłby być dobry mecz.
9
Panowie tak na przyszłosc, dajcie se siana z krytykowaniem Messiego w trakcie meczu.
0
Ludzie, macie to narzekanie na Messiego..
1
Haha, poważnie to piszesz?
0
Kurde po co do Messiego który ma 3 gości obok..
18
Oo Rakitic podobno odchodzi.. Pierwsze słyszę
0
Suarez dziś świetny
1
Obejrzyj bramkę z Tottenhamem, nie tak dawno temu.
0
Lenglet to bestia
0
Chłopie, nie szukaj dziury w całym bo glupoty piszesz
0
To jest chyba Paweł Golański xd
0
Emocje jak na grzybach
7
No nic, Cristiano jest niesamowitym zawodnikiem.
1
Atletico jest samo sobie winne, zostali chyba większymi frajerami niż Real i PSG.
0
Jak na razie żadnego.
0
A pieprzysz głupoty xd
3
Atletico zagralo takie gówno że to jest coś niesamowitego xd
1
Ten skurczysyn jest niesamowity w fazie pucharowej LM..
0
Co ma Ronaldo? Najwięcej bramek w historii LM. Świetnie wykończone dośrodkowanie.
Chociaż go nie lubię to mam wrażenie że coś strzeli w drugiej połowie
7
Gol dla Atletico załatwi sprawę. Szkoda że nie potrafią wymienić kilku podań
17
Ale komentatorzy pieprza głupoty. DRAMAT.
0
To nie jest Iwanow :)
0
Rodri rzeczywiście przypomina Busiego. Po zakończeniu kariery Sergio mam nadzieję że Rodri do nas trafi.