3

Gówno prawda. De Gea przychodził do United jako nie do końca ukrzytaltowany bramkarz. Courtouis to podobno światowa topka więc powinien coś soba reprezentować.

1

Szkoda gościa bo jak nie jest kontuzjowany to prezentuje świetny poziom.

1

Fajny ten Marcelo w tym sezonie :)

0

Roberto fajnie wyglądał motorycznie :D

20

Przez ostatnie 7 lat było na odwrót ;) Suarez wróci do formy.

1

Nie warto sobie psuć nerwów przed snem :D

0

Messi dzisiaj średni mecz zagrał, przede wszystkim jeżeli chodzi o skuteczność ale o niego martwić się nie trzeba. Martwi Suarez.. i to że Waldek zostaje na kolejny sezon.

4

Przynajmniej to przyjęcie Suareza mnie rozbawilo :D

10

Ostatnio to Coutinho mógł się uczyć od Dembele.

2

Alena dziś pozytywnie. Tylko mógłby częściej strzelać :)

0

Mam jedynie nadzieje ze chłopaki zepna się na ligę mistrzów i z Lyonem zagramy dużo lepiej.

0

Dembele dzisiaj cieniutkio, Messi w drugiej połowie spoko

1

Gość jest drugim najlepszym strzelcem w lidze. Wróci do formy, spokojnie.

1

Masip, parówo jedna.

3

Krzysia Piątka oglądają :)

0

Przed chwilką wrócił i zaliczył odbiór

0

Ależ Pique walnal sprint

7

Co jak co, ale karniaki Messi poprawił :)

0

Messi, traf.. xd

0

Messiemu dziś nie idzie, ale tego gościa skreślac nie można :)

0

Dowiedział się że Waldek zostaje na kolejny sezon to się denerwuje

2

Valverde to zajebisty trener, ale nie dla naszego klubu.

8

Ale my k**wa gramy nudna piłke..

1

Mogliby komentować mecze Barcy co tydzień :)

1

Adam Marchlinski, przyjemny komentarz :D

2

Vardy nieźle :D.

7

Mam nadzieję że zagramy dziś dobry mecz i chociaż troszkę widowiskowo ;)

0

Kurcze, gdyby David Silva był chociażby 3 lata młodszy idealnie pasowałby do Barcelony.

6

Klub jednego zawodnika, Iago Aspasa.

0

Żeby nie dostać A to trzeba mieć jakieś orzeczenie. Na pewno dostaniesz.
Nie, fajfusa nie sprawdzają xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?