ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Gówno prawda. De Gea przychodził do United jako nie do końca ukrzytaltowany bramkarz. Courtouis to podobno światowa topka więc powinien coś soba reprezentować.
1
Szkoda gościa bo jak nie jest kontuzjowany to prezentuje świetny poziom.
1
Fajny ten Marcelo w tym sezonie :)
0
Roberto fajnie wyglądał motorycznie :D
20
Przez ostatnie 7 lat było na odwrót ;) Suarez wróci do formy.
1
Nie warto sobie psuć nerwów przed snem :D
0
Messi dzisiaj średni mecz zagrał, przede wszystkim jeżeli chodzi o skuteczność ale o niego martwić się nie trzeba. Martwi Suarez.. i to że Waldek zostaje na kolejny sezon.
4
Przynajmniej to przyjęcie Suareza mnie rozbawilo :D
10
Ostatnio to Coutinho mógł się uczyć od Dembele.
2
Alena dziś pozytywnie. Tylko mógłby częściej strzelać :)
0
Mam jedynie nadzieje ze chłopaki zepna się na ligę mistrzów i z Lyonem zagramy dużo lepiej.
0
Dembele dzisiaj cieniutkio, Messi w drugiej połowie spoko
1
Gość jest drugim najlepszym strzelcem w lidze. Wróci do formy, spokojnie.
1
Masip, parówo jedna.
3
Krzysia Piątka oglądają :)
0
Przed chwilką wrócił i zaliczył odbiór
0
Ależ Pique walnal sprint
7
Co jak co, ale karniaki Messi poprawił :)
0
Messi, traf.. xd
0
Messiemu dziś nie idzie, ale tego gościa skreślac nie można :)
0
Dowiedział się że Waldek zostaje na kolejny sezon to się denerwuje
2
Valverde to zajebisty trener, ale nie dla naszego klubu.
8
Ale my k**wa gramy nudna piłke..
1
Mogliby komentować mecze Barcy co tydzień :)
1
Adam Marchlinski, przyjemny komentarz :D
2
Vardy nieźle :D.
7
Mam nadzieję że zagramy dziś dobry mecz i chociaż troszkę widowiskowo ;)
0
Kurcze, gdyby David Silva był chociażby 3 lata młodszy idealnie pasowałby do Barcelony.
6
Klub jednego zawodnika, Iago Aspasa.
0
Żeby nie dostać A to trzeba mieć jakieś orzeczenie. Na pewno dostaniesz.
Nie, fajfusa nie sprawdzają xd