ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja nie powiem nic więcej, tylko tyle że to jest ŻAŁOSNE.
3
Nam sie wczoraj dwa należały..
0
Modric.. Boże kochany, jakim cudem on byl uznany za najlepszego zawodnika poprzedniego roku.. śmiech na sali.
1
Oczywiście ze miała. Na miejscu Sarriego posadzilbym Kepe na ławce za takie coś.
9
Ze zdrowym Messi, jestem pewny że wywalczymy awans do finału Pucharu Króla :)
0
Coutinho wygląda jakby się meczyl grając w piłke, tak się nie da osiągając sukcesu w Barcelonie.
0
Leo, dziś czas na hat trick :)
1
Dejta tego Sanabrie do nas za Cou xd
3
Drugi karny.
1
Tam się karny należał
0
Dembele za Cou i można coś działać
0
Valverde to spoko trener, ale nie pod styl Barcelony
0
Cóż ta obrona odwala
1
Macie słabego Leo.
0
Ale Ty pieprzysz glupoty
1
No i to jest prawidłowe podejście. Dziś mam nadzieję to będzie jego mecz.
1
Niech pan Włodek Szaranowicz wróci..
3
Messi z 2015 również by się nadal idealnie :)
0
Gra, gra ;).
1
Teraz? Jakies 6 stowek :D
0
To już zapraszam
0
Zagra ktoś meczyk w futa? Ps4 :)
0
Po golu Chicharito, miło mi się wraca do tego sezonu.. :D
0
Proszę bardzo, spójrz na wynik.
5
Ale to co zrobił Bonucci to jest w ogóle jakas parodia, żałosne zachowanie.
1
Przecież City ich w drugiej połowie zje.
0
Juve nie gra nic specjalnego..
5
Ale tutaj też chodzi o sam styl, a tutaj jest już przepaść.
0
Ja 4, zakazane tematy :D
1
Polecam 13 posterunek na rozluźnienie po meczu :D