1

Ja nie powiem nic więcej, tylko tyle że to jest ŻAŁOSNE.

3

Nam sie wczoraj dwa należały..

0

Modric.. Boże kochany, jakim cudem on byl uznany za najlepszego zawodnika poprzedniego roku.. śmiech na sali.

1

Oczywiście ze miała. Na miejscu Sarriego posadzilbym Kepe na ławce za takie coś.

9

Ze zdrowym Messi, jestem pewny że wywalczymy awans do finału Pucharu Króla :)

0

Coutinho wygląda jakby się meczyl grając w piłke, tak się nie da osiągając sukcesu w Barcelonie.

0

Leo, dziś czas na hat trick :)

1

Dejta tego Sanabrie do nas za Cou xd

3

Drugi karny.

1

Tam się karny należał

0

Dembele za Cou i można coś działać

0

Valverde to spoko trener, ale nie pod styl Barcelony

0

Cóż ta obrona odwala

1

Macie słabego Leo.

0

Ale Ty pieprzysz glupoty

1

No i to jest prawidłowe podejście. Dziś mam nadzieję to będzie jego mecz.

1

Niech pan Włodek Szaranowicz wróci..

3

Messi z 2015 również by się nadal idealnie :)

0

Gra, gra ;).

1

Teraz? Jakies 6 stowek :D

0

To już zapraszam

0

Zagra ktoś meczyk w futa? Ps4 :)

0

Po golu Chicharito, miło mi się wraca do tego sezonu.. :D

0

Proszę bardzo, spójrz na wynik.

5

Ale to co zrobił Bonucci to jest w ogóle jakas parodia, żałosne zachowanie.

1

Przecież City ich w drugiej połowie zje.

0

Juve nie gra nic specjalnego..

5

Ale tutaj też chodzi o sam styl, a tutaj jest już przepaść.

0

Ja 4, zakazane tematy :D

1

Polecam 13 posterunek na rozluźnienie po meczu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?