ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Pique dziś to PAN PROFESOR.
0
Z Messim chyba wszyskto dobrze
7
Pique z Lengletem dzisiaj klasa sama w sobie.
15
Współczuję białym w drugiej połowie.
5
Gramy dużo lepiej niż w środę. Aktywny Messi, Arthur w środku pola.
1
Suarez to akurat zawsze walczy.
4
Ivanku Ty mój kochany
0
Busi, za łatwo
0
liczę na lepszą grę niż w środę, ale wynik podobny. Po zwycięstwo!
50
Ter Stegen to zaraz po Messim obecnie największe dobro Barcelony. Gość jest niesamowity.
1
Nasza dziewiąta wciąż jest wielka. :)
1
W mojej opinii Real był lepszy w dwumeczu haha xd
Oby w sobotę wynik był podobny! :)
1
Messi to chyba trzyma amunicję na sobotę hah
1
Ter Stegen to bohater meczu :)
0
Zostawiamy okropnie dużo miejsca na rozgrywanie piłki
0
Gryzon!
0
Rany Boskie.. Kto tu ma odrabiać straty?
3
Łagodnie mówiąc gramy gówno.
Trzeba się obudzić bo Real zaraz coś strzeli.
0
Musimy zaatakować, bo na razie Real gra z większym pomysłem.
0
Do czasu wejścia Arthura na boisko.
6
Panie Suarez, masz Pan dziś zaladowac jakąś brameczke.
0
Szkoda ze Keylor na bramce, wydaje się lepszym bramkarzem niż Kurtula
3
Kurcze, zachował się ten Neymar tak jak się zachował.. ale chciałbym żeby dla nas zagrał, niesamowity zawodnik.
2
Dobra, trzeba im pokazać w środę gdzie ich miejsce
1
Hiszpańscy sędziowie to gówno.
1
Masz rację, przegrany.
0
Faul na Dembele, potem na Suarezie. Oba w drugiej połowie.
14
Wczoraj dwa ewidentne karne nie podyktowane dla Barcelony, ba..nawet nie było weryfikacji.. A dzisiaj coś takiego xd
Rzeczywiście, liga pod Barce.
0
Oj tam, może być i czwórka :)
4
Ramos, Casemiro, sędziowie.
Trójka pajacy z La Liga :)