4

Pique dziś to PAN PROFESOR.

0

Z Messim chyba wszyskto dobrze

7

Pique z Lengletem dzisiaj klasa sama w sobie.

15

Współczuję białym w drugiej połowie.

5

Gramy dużo lepiej niż w środę. Aktywny Messi, Arthur w środku pola.

1

Suarez to akurat zawsze walczy.

4

Ivanku Ty mój kochany

0

Busi, za łatwo

0

liczę na lepszą grę niż w środę, ale wynik podobny. Po zwycięstwo!

50

Ter Stegen to zaraz po Messim obecnie największe dobro Barcelony. Gość jest niesamowity.

1

Nasza dziewiąta wciąż jest wielka. :)

1

W mojej opinii Real był lepszy w dwumeczu haha xd
Oby w sobotę wynik był podobny! :)

1

Messi to chyba trzyma amunicję na sobotę hah

1

Ter Stegen to bohater meczu :)

0

Zostawiamy okropnie dużo miejsca na rozgrywanie piłki

0

Gryzon!

0

Rany Boskie.. Kto tu ma odrabiać straty?

3

Łagodnie mówiąc gramy gówno.
Trzeba się obudzić bo Real zaraz coś strzeli.

0

Musimy zaatakować, bo na razie Real gra z większym pomysłem.

0

Do czasu wejścia Arthura na boisko.

6

Panie Suarez, masz Pan dziś zaladowac jakąś brameczke.

0

Szkoda ze Keylor na bramce, wydaje się lepszym bramkarzem niż Kurtula

3

Kurcze, zachował się ten Neymar tak jak się zachował.. ale chciałbym żeby dla nas zagrał, niesamowity zawodnik.

2

Dobra, trzeba im pokazać w środę gdzie ich miejsce

1

Hiszpańscy sędziowie to gówno.

1

Masz rację, przegrany.

0

Faul na Dembele, potem na Suarezie. Oba w drugiej połowie.

14

Wczoraj dwa ewidentne karne nie podyktowane dla Barcelony, ba..nawet nie było weryfikacji.. A dzisiaj coś takiego xd
Rzeczywiście, liga pod Barce.

0

Oj tam, może być i czwórka :)

4

Ramos, Casemiro, sędziowie.
Trójka pajacy z La Liga :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?