ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oczywiście ze faul
1
Bo jest słaby.
0
Również tak mi się wydaje :D
0
Jasne że tak, po prostu czysta ciekawośc
2
Panowie..kiedy my ostatnio strzelilismy bramkę bezpośrednio po dośrodkowaniu z rzutu różnego? Bo zawsze rozgrywany je na krótko i jakoś nie mogę sobie przypomnieć
0
Przecież to jest muzyka dla ameb umysłowych.
4
A szkoda strzepic ryja na taką muzykę.
0
Ja to mam jedynie nadzieje ze Barca po odejściu Messiego nie będzie wyglądać jak Real po Cristiano.
0
Panowie, a tak zupełnie szczerze...chcielibyście odejścia Rakiticia? jak dla mnie jeden z kluczowych zawodników i przynajmniej jeden sezon powinien jeszcze u nas zagrać.
1
Efekt Ivana.
1
Dlatego ma udział przy obu bramkach :)
0
Leo Ty parówo, weź traf :)
35
Pamiętam jak Neymarowi nie szlo przez kilka spotkać z rzędu to chociaż zapieprzal w defensywie, Coutinho tak jakby nic mu się nie chciało, troszkę przykre.
0
Brawo Piketa.
3
Chyba widzi, bo mamy pierwsze miejsce w lidze.
3
Mniej narzekania Panowie, mniej narzekania.
0
Szkoda, ale odrobiny :)
7
Co Ty powiesz :o
0
Niesamowity progres United, czapki z głów :)
0
W jakich godzinach pracujecie? :)
Weekendy zawsze wolne?
5
My tak narzekamy na ten styl Barcelony, ale patrząc na to jak gra Juventus to jest jakaś masakra..
1
Był już pierwszy odcinek. Poniedziałek 21:30
3
W tym sezonie wygraliśmy z białymi 3 mecze, jeden zremisowalismy a kibice po tamtej stronie kwestionuja nasza wyższość. Ehh..
2
Jeżeli biali przejdą Ajax to chciałbym żeby Barca na nich trafiła. Zniszczenie ich w każdych rozgrywkach byłoby cudowne.
7
Kocham ten klub!
Zdrówko za całą La Ramble!
1
Pique dziś najlepszy.
8
Vidal nieprawdopodobnie dobra zmiana.
3
Ja naprawdę nie jestem w stanie zrozumieć co się dzieje z Coutinho
6
Dobra Leo, weź im wpakuj brame i skończ mecz.
4
Porównując Ramosa do psa obrazasz fajnego zwierzaka.