1

Oczywiście ze faul

1

Bo jest słaby.

0

Również tak mi się wydaje :D

0

Jasne że tak, po prostu czysta ciekawośc

2

Panowie..kiedy my ostatnio strzelilismy bramkę bezpośrednio po dośrodkowaniu z rzutu różnego? Bo zawsze rozgrywany je na krótko i jakoś nie mogę sobie przypomnieć

0

Przecież to jest muzyka dla ameb umysłowych.

4

A szkoda strzepic ryja na taką muzykę.

0

Ja to mam jedynie nadzieje ze Barca po odejściu Messiego nie będzie wyglądać jak Real po Cristiano.

0

Panowie, a tak zupełnie szczerze...chcielibyście odejścia Rakiticia? jak dla mnie jeden z kluczowych zawodników i przynajmniej jeden sezon powinien jeszcze u nas zagrać.

1

Efekt Ivana.

1

Dlatego ma udział przy obu bramkach :)

0

Leo Ty parówo, weź traf :)

35

Pamiętam jak Neymarowi nie szlo przez kilka spotkać z rzędu to chociaż zapieprzal w defensywie, Coutinho tak jakby nic mu się nie chciało, troszkę przykre.

0

Brawo Piketa.

3

Chyba widzi, bo mamy pierwsze miejsce w lidze.

3

Mniej narzekania Panowie, mniej narzekania.

0

Szkoda, ale odrobiny :)

7

Co Ty powiesz :o

0

Niesamowity progres United, czapki z głów :)

0

W jakich godzinach pracujecie? :)
Weekendy zawsze wolne?

5

My tak narzekamy na ten styl Barcelony, ale patrząc na to jak gra Juventus to jest jakaś masakra..

1

Był już pierwszy odcinek. Poniedziałek 21:30

3

W tym sezonie wygraliśmy z białymi 3 mecze, jeden zremisowalismy a kibice po tamtej stronie kwestionuja nasza wyższość. Ehh..

2

Jeżeli biali przejdą Ajax to chciałbym żeby Barca na nich trafiła. Zniszczenie ich w każdych rozgrywkach byłoby cudowne.

7

Kocham ten klub!
Zdrówko za całą La Ramble!

1

Pique dziś najlepszy.

8

Vidal nieprawdopodobnie dobra zmiana.

3

Ja naprawdę nie jestem w stanie zrozumieć co się dzieje z Coutinho

6

Dobra Leo, weź im wpakuj brame i skończ mecz.

4

Porównując Ramosa do psa obrazasz fajnego zwierzaka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?