0

Ciężko nie patrzeć oglądając mecz

4

Jak widzę Casemiro i ta jego facjate to mi się ciśnienie podnosi

0

Slabiutko? Pomoc Ajaxu miażdży pomoc Realu

0

Z tak walczącym Ajaxem każdy zespół miałby problem. Po zwycięstwo! :D

2

Oho, oby to uznał..

1

Radość oglądajacym :)

0

Pozytywnie.

5

Ależ irytuje opóźnienie obrazu względem komentarza..

4

pachnie bramka dla Ajaxu

0

Sala.

0

Który meczyk dziś ogladacie? ja chyba obejrzę jak te młode wilcy z Amsterdamu graja.

1

Jeżeli zagra Fabinho z Matpiem to nie ma wielkiej tragedii.

3

Kurcze, ale bym wrócił do czasów kiedy nie było głupich memow po meczach. Teraz po każdym gorszym meczu któregokolwiek zawodnika jakies szydery, memy..

0

Jasne że Pogba jest w top 5 pomocników na świecie :)

3

Gotowanie, śpiewanie.. Przecież to są jakieś jaja a nie studio ligi mistrzów..

0

Kurde, Panas nie pasuje zbytnio do tego studia.

0

Kupowałem dziś za 2 dyszki :)

22

Skończ, wstydu oszczędź.

0

Okropny styl w pierwszej połowie. Coutinho to jest jakis dramat, chłopak powinien się ogarnąć bo wkraczamy w najważniejsza fazę sezonu. Po zwycięstwo!

7

Ależ by sobie czlowiek obejrzał śpiewające fortepiany.. :D

0

To w sumie nie jest źle. Jutro trzeba podjechać do punktu i zamówić ;D

0

Panowie, kupował z was ktoś już ten polsat sport premium? Na nc +?
Bo zastanawiam się jak wykupić.

10

5 sezon bardzo spoko, przypadł mi do gustu.
Ale Prison Break niesamowity serial.

0

Aspas to ten sam rocznik co Luis.

2

Czyli trzeba odpuścić :D

0

Oglądał was ktoś serial na netflixie '' sex education''? Jest w ogóle sens to oglądać?

0

0 strat? Coś mi się nie wydaje że nie miał żadnej straty

0

Fantastyczny dziś był.

1

Dla mnie największym rozczarowaniem tego sezonu jest Coutinho. Nie rozumiem jak można zaliczyć taki zjazd. Najgorsze ze to nie trwa miesiąc, tylko cztery..

3

Ciekawi mnie kiedy Modric dostanie kartke.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?