ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak apropo..kapitalnie zrobił to Suarez przy bramce dla nas :)
0
Messi niech wchodzi od 46, nie 60.
0
Pique dziś najlepszy z naszych.
0
Każda ich akcja jest niebezpieczna,
1
Messi to niech wejdzie jak najszybciej..
2
Suarez zawalił ale Arthur później zrobił dokładnie to samo.
0
Kurcze, za łatwo..
0
Messi na drugą połowę na pewno wyjdzie :)
0
Czyli Messiego obejrzymy dopiero po przerwie :D
9
Dobra, nie uwierzę dopóki Barca info nie wstawi xd
1
Trzeba było ja wysłać samą :D
0
Dzisiaj koncert Messiego na Camp Nou :)
10
Oby tak.
0
Szkoda ze TVP nie zdecydowalo się wykupić tego dwumeczu.
4
Wasza ulubiona postać ze Skazanego na śmierc? T - Bag miażdżył, był po prostu genialny.
0
Panowie jakiś ciekawy serial na Netflixie? Dom z papieru, Skazany na śmierć obejrzane :) najlepiej coś w tej tematyce.
5
Ależ ten Winicjusz ma beznadziejny strzał
27
Ta pala z czwórka
1
Ogladacie dziś Real czy Piątka? :ad
1
Ja tam Chelsea nie lubię więc wolałbym żeby tam był Arsenal :D
0
Messi nakręcony, dobrze będzie :D
0
Wygramy ten mecz. Pewniaczek.
0
A ciekawe kto dopuścił do takiego dośrodkowania po prawej stronie..
0
Ludzie, przestańcie narzekać. Wygramy ten mecz.
2
Gościu, Ty masz jakiś kompleks Roberto?
2
Gdzie Ty tu miałeś akcje lewa strona xd
0
Ajajaj, no nic, trzeba odrabiać :)
4
Semedo to ma dziś problemy z przyjęciem prostych piłek
0
Vidal źle zagral
1
Arturo, ależ mina..