0

Tak apropo..kapitalnie zrobił to Suarez przy bramce dla nas :)

0

Messi niech wchodzi od 46, nie 60.

0

Pique dziś najlepszy z naszych.

0

Każda ich akcja jest niebezpieczna,

1

Messi to niech wejdzie jak najszybciej..

2

Suarez zawalił ale Arthur później zrobił dokładnie to samo.

0

Kurcze, za łatwo..

0

Messi na drugą połowę na pewno wyjdzie :)

0

Czyli Messiego obejrzymy dopiero po przerwie :D

9

Dobra, nie uwierzę dopóki Barca info nie wstawi xd

1

Trzeba było ja wysłać samą :D

0

Dzisiaj koncert Messiego na Camp Nou :)

10

Oby tak.

0

Szkoda ze TVP nie zdecydowalo się wykupić tego dwumeczu.

4

Wasza ulubiona postać ze Skazanego na śmierc? T - Bag miażdżył, był po prostu genialny.

0

Panowie jakiś ciekawy serial na Netflixie? Dom z papieru, Skazany na śmierć obejrzane :) najlepiej coś w tej tematyce.

5

Ależ ten Winicjusz ma beznadziejny strzał

27

Ta pala z czwórka

1

Ogladacie dziś Real czy Piątka? :ad

1

Ja tam Chelsea nie lubię więc wolałbym żeby tam był Arsenal :D

0

Messi nakręcony, dobrze będzie :D

0

Wygramy ten mecz. Pewniaczek.

0

A ciekawe kto dopuścił do takiego dośrodkowania po prawej stronie..

0

Ludzie, przestańcie narzekać. Wygramy ten mecz.

2

Gościu, Ty masz jakiś kompleks Roberto?

2

Gdzie Ty tu miałeś akcje lewa strona xd

0

Ajajaj, no nic, trzeba odrabiać :)

4

Semedo to ma dziś problemy z przyjęciem prostych piłek

0

Vidal źle zagral

1

Arturo, ależ mina..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?