5

Ma chłop ambicje.

5

Skończyłem właśnie oglądać Dom z papieru i gość który grał Berlina zagrał niesamowicie. Kozak. Ogólnie kapitalny serial :)

5

Vidal jest niesamowity. Gość walczy o każdą piłkę.

0

Messi, Dembus.. Super :)

0

tam również Roberto jest leszy niz Nelson

3

Coz z tego skoro Roberto jest bardziej konrektny pod bramka rywala. Semedo nie wie co robić w końcowej fazie akcji

0

Messi początek taki średni haha, ale pewnie jakaś brameczke strzeli

0

Poleci ktoś jakiś ciekawy serial na Netflixie? Najlepiej kryminalny ????

4

Kojarzy ktoś kanał na YT Gimby nie znajo? Pełno filmików z rzeczami, piosenkami, filmami z początku lat 2000. Nostalgia.

0

No i mamy bramkę magika

3

De Gea był dziś niebywały. Niesamowity występ przeciwko Spurs.

0

Co za akcja... Wow.

0

Czerwone Diabły po odejściu Mou grają naprawdę przyjemna piłkę dla oka :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dali po 4 ikony do 18 na święta, nie wiem po co xd

0

Ja wykupiłem sobie jak na razie jedynie plan treningowy, zobaczymy co z tego wyjdzie

0

Korzystał ktoś z planu treningowego na fabryka siły? Jakieś opinie? :)

0

Akurat czy Malcom potrafi grać na kilku pozycjach to nie wiemy

6

Spieszmy się kochać Messiego..

1

On 220 kosztuje bo wczoraj kupowalem. Wart, jest kozak.

0

Za poprzedni rok

2

Jeżeli Varane, Ramos i Marcelo znajdą sie w drużynie roku to będzie śmiech na sali. Obrona Realu to kryminał

0

Zdarzyło wam się kiedyś, ze brakło do ostatniego? :D

4

Ja tu z dziwnym pytankiem.
Widzicie różnice w smaku między 7up a Sprite? Który wam bardziej smakuje? :D

4

W samo sedno.

0

Nie cierpię tego gościa ale.. Prawie 34 letni gościu wykrecajacy takie liczby to serio szacun.

3

Nie miałbym nic przeciwko temu

7

A na koniec sezonu zostaną z niczym, jak co roku

0

Tylko jest 10 lat starszy i powinien mieć lepiej poukładane w głowie

0

Klasyk. Odpalamy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?