1

w sumie masz racje :D

0

jak oceniacie końcówkę ślepnac od świateł?

1

Messi co piłka..

0

Przecież to Lenglet zawalił

0

Matko kochana, co to było...

1

Nie było karnego..

24

szkoda że Mamed ma juz 38 lat.. 5 lat temu Narkun nie dotrwałby do drugiej rundy :D no ale cóż, lata lecą. Szacun za tyle lat na wysokim poziomie Mamed.

2

Narkun to jest pajac, dlatego nikt go nie lubi.

2

przecież to jest śmiech na sali

0

wydaje mi sie ze Khalidov

1

Narkun pajacuje

0

pierwsza runda delikatnie dla Mamenda

9

Kimmich go wciąga nosem

1

Czysta, czysta :D nigdy na nich nie stawiam, ale dzisiaj się skusilem.

0

Oby Mamed. Narkuna nie lubie.

0

Oby United nie spieprzylo kuponu..

0

Panowie, dzisiaj Mamed czy Narkun?

0

Była była :D

0

Mam nadzieję że po razie grupowej LM Messi nie przestanie strzelać bo często w fazie pucharowej go nie było

3

Awans wywalczony

2

Under, Ty pawianie..

1

Szczęsny wow.

1

Znowu Borek z Wichniarkiem komentują mecz Juve, będzie śmiesznie xd

0

Ależ ja nie cierpie Ramosa, chyba bardziej niż Ceeera

1

Oglądać mecz z dziewczyną :D

1

Z Singapurem

1

Ale niestety taka jest prawda..

0

polecacie jakis ciekawy polski film na wieczór? najlepiej kryminalny :)

0

Boca w 10?

0

Da radę Boca dzisiaj? Ostatni mecz na kuponie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?