ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
w sumie masz racje :D
0
jak oceniacie końcówkę ślepnac od świateł?
1
Messi co piłka..
0
Przecież to Lenglet zawalił
0
Matko kochana, co to było...
1
Nie było karnego..
24
szkoda że Mamed ma juz 38 lat.. 5 lat temu Narkun nie dotrwałby do drugiej rundy :D no ale cóż, lata lecą. Szacun za tyle lat na wysokim poziomie Mamed.
2
Narkun to jest pajac, dlatego nikt go nie lubi.
2
przecież to jest śmiech na sali
0
wydaje mi sie ze Khalidov
1
Narkun pajacuje
0
pierwsza runda delikatnie dla Mamenda
9
Kimmich go wciąga nosem
1
Czysta, czysta :D nigdy na nich nie stawiam, ale dzisiaj się skusilem.
0
Oby Mamed. Narkuna nie lubie.
0
Oby United nie spieprzylo kuponu..
0
Panowie, dzisiaj Mamed czy Narkun?
0
Była była :D
0
Mam nadzieję że po razie grupowej LM Messi nie przestanie strzelać bo często w fazie pucharowej go nie było
3
Awans wywalczony
2
Under, Ty pawianie..
1
Szczęsny wow.
1
Znowu Borek z Wichniarkiem komentują mecz Juve, będzie śmiesznie xd
0
Ależ ja nie cierpie Ramosa, chyba bardziej niż Ceeera
1
Oglądać mecz z dziewczyną :D
1
Z Singapurem
1
Ale niestety taka jest prawda..
0
polecacie jakis ciekawy polski film na wieczór? najlepiej kryminalny :)
0
Boca w 10?
0
Da radę Boca dzisiaj? Ostatni mecz na kuponie