ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki jest według was najlepszy polski aktor?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale patrząc na atak Realu już nie :)
1
Chłop ewidentnie ma problemy z głową
0
Kuba w kadrze jest niezbędny, tyle.
1
ależ Pikej ma szczęście z Shakira ;D 42 lata a wyglada na 25, :D boska jest :) moogłaby go ogarnac do lepszej gry ;D
11
Glik forma jak całe Monaco :)
0
Panowie, poradzi ktoś?
W meczach online pieprzy mi sie sterowanie, nie moge podać piłki trójkątem, a na X raz jest normalne podanie a za chwilę dośrodkowanie. W normalnych meczach offline wszystko jest normalnie. Miał ktoś z was coś takiego? co z tym zrobić? Reset fify i konsoli nie pomaga.
1
Podstawy mam 2800, ale zazwyczaj wychodze około 3100, małopolskie, magazynier ::
0
zajechać pierwszy sklad do grudnia, a od stycznia kolejne problemy bo zawodnicy zmęczeni :) cudowny trenejro :)
0
raczej strasznie słaby skecz
0
bardzo głupia odpowiedź :
26
jeżeli jest tu jakiś człowiek któremu nie przeszkadza Valverde na ławce to albo jest ślepy, albo jest zwyczajnym półgłówkiem :)
1
przeciez Vidal jest zajebistym pomocnikiem, nie rozumiem czemu gra tak mało ;/ chore
0
Vidal za zmęczonego Rakiete by sie przydał :)
7
4:0 z Realem :)
0
skarb..
4
a człowiek myslał ze po Totkach sie cos zmieni..:)
0
zamawiał ktos z was moze WWE 2k 19 deluxe edition na ps4? jezeli tak to z jakiej strony?
4
Mecz z Valencia w sezonie 14/15 i gol na 2:0 :)
3
Dość tego trenera, dość
0
Rakieta!
0
Bardzo lubie Rakiticia, ale Vidal w przerwie za niego to konieczność :)
15
Pieniadze zaplacone za Coutinho to serio była promocja :)
16
Messi biega jak opętany :D
0
Przemek Pełka jest najlepszy
45
Tak, jest :)
0
Panowie, miał ktos z was kiedyś wyciągane szwy? bo mam wlasnie jutro wyciagane ponad 20 z palców i długo z tym schodzi? ból jest? :D
0
on gra z kontuzja, boi sie atakować
0
Kurek i Zatorski, MVP tego finału :)