ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
otworze kilka paczek, zawodnicy na samym poczatku sa bardzo drodzy wiec sprzedam ich od razu :) skladzik zrobie dopiero po premierze :D
0
orientuje sie ktos czy da sie kupic fifa pointsy na webb appie? czy dopiero po odpaleniu na konsoli?
0
Jakie mecze dzis macie w planach obejrzeć? Ja chyba City i Rome z Realem :)
13
Klopp to byłbym idealny trener dla naszej dumy :) chciałbym zeby kiedys zaczał trenowac Barcelone
1
minimalna wygrana Liverpoolu :)
13
nudnego ale wygranego
4
Powinienen dostać 10 meczów za takie coś
0
co ten Griezmann takiego powiedzial?
5
Mam wrazenie ze Ronaldo dubluje sobie pozycje z Mandzukiciem. Jakos nie moze sie tam odnalezc :D
8
piekny wtorek sie szykuje, najpierw Barca z PSV, pozniej Liverpool z PSG :D
0
no to trzeba odrabiać :) jedziemy z nimi
0
Ile waży demo fifki na PS4?
0
No i tak to jest.
0
Spoko skład :)
0
Ja nie wiem co z tymi Niemcami..mam nadzieje ze wygraja bo jedynie ten mecz został mi na kuponie :D beznadziejna maja forme
3
hahaha, mimo ze to gra to jednak bardzo smieszy xd jemu to dwie gwiazdki ;D
0
orientuje sie ktos gdzie obejrze serial Kruk? leciał na Canal + w zeszłym rok. Nigdzie go nie moge znalezc, ma ktos pomysł?
3
hahahahahha oj krystyna
10
Aguero mniej niz Higuain to zarcik chyba
1
Haha, ale jakaś luźna a nie profesjonalną :D
0
Był ktos z was na nowej zakonnicy w kinie? Zastanawiałam sie czy jest sens isc i chciałem poznać opinie :)
0
patrze ze 2:2 a tu nagle bramka anulowana :D co sie odwaliło? :D
0
dotrzyma to Hiszpania do konca? tylko to mi na kuponie zostało :D
0
zamawiał ktos z was moze przedpremierowo fife 19? jezeli tak to w jakim sklepie? ;)
0
Orientuje się ktoś gdzie obejrze serial który leciał na Canal+? Kruk, szepty słychać po zmroku.
Jeżeli ktoś mógłby podesłać link, byłbym wdzięczny :)
6
Roberto Firmino. Idealnie by do nas pasował :)
0
Dobrze ze ten Mbappe nie trafił do Realu.
5
Ależ pan Andrzej Strejlau mądre rzeczy mówi :)
0
W Sportingu to by sie do kadry meczowej nie złapał
7
Godny godny.