ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
a ten jak zwykle zewnętrzniakiem ehh
1
co ten Isco dzis wyprawia..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
alez to zrobił Iniesta :o
1
Według was jest lepszy raper od Eminema? według mnie nikt nie równa sie jego twórczości :D
5
obaj to główni komentatorzy. Cos takiego by nie wyszło
0
Zdecydowanie Lozano, chociaz Inui tez sie fajnie prezentuje :)
0
Gryzoń!
1
Nasza kaleka z Urugwaju z 9 na plecach cos dzisiaj strzeli :D dawaj Lusito! ;D
7
wydaje mi sie ze jakby Lewandowskiego dac do reprezentacji Anglii to tez by ładował bramki jak na zawołanie
0
w studiu tvp sport bylo porównanie
0
jasne ze tak :)
0
dwa wygrane mecze :) a bezposredni z Niemcami wygrali
7
no i panie Messi, tak sie powinno uderzac karne :)
0
Kto na przykład? Jedynie KDB to ten sam poziom :)
3
Jest lepszy pomocnik na świecie od Luki Modricia? jestem pod wrażeniem tym co robi w wieku 33 lat.
0
będą jaja jak Argentyna jeszcze awansuje z grupy, bo wydaje sie to całkiem mozliwe
0
Portugalia? Maroko robiło z nimi co chciało, cudów nie grają
5
W porównaniu do Leo, Neymarowi sie chce biegać :p
1
Juz serio nie masz się czego czepiać :)
19
Nie ma sensu usprawiedliwiać Messiego, wczoraj wyglądał jakby mu sie nie chciało, tak sie nie zachowuje kapitan i lider drużyny. Mógł wziąć przykład z Modricia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Chyba juz dorównuje :)
0
dom zły i pitbulla widziałem, to moze drogówke bym obejrzał :)
0
Panie i Panowie, jakis ciekawy polski film ktos poleci na wieczór? sensacyjny, kryminalny? ;D
5
Messi dzisiaj taki cichy, coś strzeli w drugiej polowie :)
1
Zasłużenie :)
9
Messi musi dzis pokazac ze jest prawdziwym liderem i najlepszym piłkarzem na świecie. Jazda!
11
Dzisiaj Messi show. Nie ma innej opcji :)
0
on serio cos takiego powiedział?