1

a ten jak zwykle zewnętrzniakiem ehh

1

co ten Isco dzis wyprawia..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

alez to zrobił Iniesta :o

1

Według was jest lepszy raper od Eminema? według mnie nikt nie równa sie jego twórczości :D

5

obaj to główni komentatorzy. Cos takiego by nie wyszło

0

Zdecydowanie Lozano, chociaz Inui tez sie fajnie prezentuje :)

0

Gryzoń!

1

Nasza kaleka z Urugwaju z 9 na plecach cos dzisiaj strzeli :D dawaj Lusito! ;D

7

wydaje mi sie ze jakby Lewandowskiego dac do reprezentacji Anglii to tez by ładował bramki jak na zawołanie

0

w studiu tvp sport bylo porównanie

0

jasne ze tak :)

0

dwa wygrane mecze :) a bezposredni z Niemcami wygrali

7

no i panie Messi, tak sie powinno uderzac karne :)

0

Kto na przykład? Jedynie KDB to ten sam poziom :)

3

Jest lepszy pomocnik na świecie od Luki Modricia? jestem pod wrażeniem tym co robi w wieku 33 lat.

0

będą jaja jak Argentyna jeszcze awansuje z grupy, bo wydaje sie to całkiem mozliwe

0

Portugalia? Maroko robiło z nimi co chciało, cudów nie grają

5

W porównaniu do Leo, Neymarowi sie chce biegać :p

1

Juz serio nie masz się czego czepiać :)

19

Nie ma sensu usprawiedliwiać Messiego, wczoraj wyglądał jakby mu sie nie chciało, tak sie nie zachowuje kapitan i lider drużyny. Mógł wziąć przykład z Modricia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Chyba juz dorównuje :)

0

dom zły i pitbulla widziałem, to moze drogówke bym obejrzał :)

0

Panie i Panowie, jakis ciekawy polski film ktos poleci na wieczór? sensacyjny, kryminalny? ;D

5

Messi dzisiaj taki cichy, coś strzeli w drugiej polowie :)

1

Zasłużenie :)

9

Messi musi dzis pokazac ze jest prawdziwym liderem i najlepszym piłkarzem na świecie. Jazda!

11

Dzisiaj Messi show. Nie ma innej opcji :)

0

on serio cos takiego powiedział?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?