2

Rakitic również jest fenomenalny, ale to Modric jest na tym turnieju niesamowity. Według mnie zasłużył żeby zdobyć tą nagrodę. Braku złotej piłki dla Iniesty tez nie potrafię zrozumieć, szczególnie za rok 2010.

0

Modric wczorajszym meczem według mnie pokazał ze jest głównym kandydatem do zdobycia zlotej piłki. Niesamowity zawodnik.

6

A po 18 czas tak zapieprza ze masakra..

16

Tak zupełnie szczerze to z jednej strony szkoda ze Ceer odchodzi. Rywalizacja Messiego z Cristiano dodawala smaczku El Classico i całym rozgrywka La Liga :)

2

Okocha? Brozovic? Serio?

1

O widzisz, ja tak samo.:) idealne godziny

1

Panie i Panowie, w jakich godzinach pracujecie?

0

Dogrywka jest bez sensu. Od razu rzuty karne i tyle.

1

Carrasco wszystko psuje

4

Godin to zdecydowanie najlepszy środkowy obrońca na świecie.

1

Kiedy Messi biegł z taką szybkością? :o

1

Janas ma problemy z wysławianiem :D

11

Suarez w formie, elegancko

2

Coooooooooo.

1

Pavon ma chyba jakieś upośledzenie

1

Dybala Aguero i Higuain ma boisko, i jazda

1

Ta kadra naprawdę jest uposledzona :) duzo czasu zostało, jazda

2

Dembele zagrał bardzo słabiutko w fazie grupowej

1

dawaj Leonidas, to musi być Twój mecz :)

3

Jest Szpaku, są emocje :)

0

no ale własnie od tego jest napastnik :) od stwarzania bezpośredniego zagrożenia w polu karnym rywala. Odbieranie piłki pod własnym polem karnym należy do obrońcow i defensywnych pomocników

20

Gabriel Jesus dzisiaj gra naprawde okropny mecz, a Firmino grzeje ławe ;D nie ogarniam

0

ale ciul wie czy on był nacpany, nie wnikam, ale widac ze przezywał mecz :)

1

Maradona dzisiaj szacun, co za swir , haha :d

88

Gole i asysty w karierze:
Leo Messi: 867.
Cristiano Ronaldo: 866.

Messi rozegrał 149 spotkań mniej.

0

Serio nie.podeszla? :D

0

Piłem, bardzo smaczna.

1

ale teraz historia nie gra :)

18

Portugalia jest okrutnie słaba, oby Urugwaj pokazał im gdzie jest ich miejsce w szeregu

1

taaa, i karny bedzie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?