ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
komentarz Polsatowski niszczy ten z Telewizji Polskiej :) jezeli chodzi o siatkowke :D niesamowicie sie słucha tego duetu ;)
0
haha, duzo ludzi oglada :D
3
Ty tu nie zapeszaj :D
1
Kurek w niesamowitej formie, niczym Wlazły cztery lata temu :)
0
Wszystko przez to ze Messi brodę zgolił, od tamtego momentu ten kryzys :D haha :D
0
jeszcze za Vidala, no nie moge
15
haha, prosze Cie xd ta druzyna nie ma pomyslu na gre bez Messiego. Valverde to miekka fajka i nie potrafi tej druzyny ulozyc
33
dajcie spokój, trzeba wypieprzyć na zbity pysk Valverde i to natychmiast.
0
Rzeczywiście jest różnica? muszę sprawdzić :)
0
Orientuje sie ktoś czy w fifie 19 da sie przywrócić stary system strzałów? bo ten nowy to dramat
1
Tak sie zastanawiam, do czego to doszło ze Real gra ładniejsza pilke niż my.
0
Pique, Roberto, Busi ława dopóki sie nie ogarna. Semedo, Vidal czy Lenglet gorzej nie zagrają
0
Barca.
0
Ja rozumiem męczyć sie z Sevilla, Valencia czy Villarralem ale nie k**wa z Legalnes. Jesteśmy Barcelona a nie jakaś popierdulka do cholery..
25
A niektórzy i tak będą bronić Ernesto.
0
Kup na allegro, duzo duzo taniej :)
0
Jam zwykła wersje to w dzień premiery powinienes mieć w domu
0
orientuje sie ktos gdzie obejrze serial Kruk, szepty slychac po zmroku? na zalukaj i fili niestety nie ma :(
0
wszystkiego wygrywac sie nie da, oby jak najmniej takich wpadek :)
0
JEZELI przegramy to przez głupote Lengleta.
0
wez to konto co masz na nim aktywnego plusa daj jako konto podstawowe
0
tak, normalnie :) jezeli masz aktywne ps plus to mozesz grac online na wszystkich innych kontach
1
Takiego Wlazłego :)
1
David Silva z tych startowych paczek, tylko ze mi rynek nie dziala xd
0
to dopiero po odpaleniu gierki na konsoli? myslalem ze na webb appie juz je bede mial :)
0
orientuje sie ktos jak przeniesc fifa points z 18 do 19? kupilem w 18 ale widze ze nie przeniosło mi ich do 19.
1
nie przekreslałbym go, bo kiedys po fazie grupowej miał dwie bramki a potem wyprzedził Messiego ktory mial przewagi 9 bramek
1
a to z tego ze i tak ten mecz wygraja :) ciesza oczy swoja gra, to najwazniejsze
0
tzn mysle kupic 6k zeby jakos wystartowac bo handlowac mi sie nie chce :) dzieki za info ze przechodza z fify na fife :D
0
otworze kilka paczek, zawodnicy na samym poczatku sa bardzo drodzy wiec sprzedam ich od razu :) skladzik zrobie dopiero po premierze :D