5

komentarz Polsatowski niszczy ten z Telewizji Polskiej :) jezeli chodzi o siatkowke :D niesamowicie sie słucha tego duetu ;)

0

haha, duzo ludzi oglada :D

3

Ty tu nie zapeszaj :D

1

Kurek w niesamowitej formie, niczym Wlazły cztery lata temu :)

0

Wszystko przez to ze Messi brodę zgolił, od tamtego momentu ten kryzys :D haha :D

0

jeszcze za Vidala, no nie moge

15

haha, prosze Cie xd ta druzyna nie ma pomyslu na gre bez Messiego. Valverde to miekka fajka i nie potrafi tej druzyny ulozyc

33

dajcie spokój, trzeba wypieprzyć na zbity pysk Valverde i to natychmiast.

0

Rzeczywiście jest różnica? muszę sprawdzić :)

0

Orientuje sie ktoś czy w fifie 19 da sie przywrócić stary system strzałów? bo ten nowy to dramat

1

Tak sie zastanawiam, do czego to doszło ze Real gra ładniejsza pilke niż my.

0

Pique, Roberto, Busi ława dopóki sie nie ogarna. Semedo, Vidal czy Lenglet gorzej nie zagrają

0

Barca.

0

Ja rozumiem męczyć sie z Sevilla, Valencia czy Villarralem ale nie k**wa z Legalnes. Jesteśmy Barcelona a nie jakaś popierdulka do cholery..

25

A niektórzy i tak będą bronić Ernesto.

0

Kup na allegro, duzo duzo taniej :)

0

Jam zwykła wersje to w dzień premiery powinienes mieć w domu

0

orientuje sie ktos gdzie obejrze serial Kruk, szepty slychac po zmroku? na zalukaj i fili niestety nie ma :(

0

wszystkiego wygrywac sie nie da, oby jak najmniej takich wpadek :)

0

JEZELI przegramy to przez głupote Lengleta.

0

wez to konto co masz na nim aktywnego plusa daj jako konto podstawowe

0

tak, normalnie :) jezeli masz aktywne ps plus to mozesz grac online na wszystkich innych kontach

1

Takiego Wlazłego :)

1

David Silva z tych startowych paczek, tylko ze mi rynek nie dziala xd

0

to dopiero po odpaleniu gierki na konsoli? myslalem ze na webb appie juz je bede mial :)

0

orientuje sie ktos jak przeniesc fifa points z 18 do 19? kupilem w 18 ale widze ze nie przeniosło mi ich do 19.

1

nie przekreslałbym go, bo kiedys po fazie grupowej miał dwie bramki a potem wyprzedził Messiego ktory mial przewagi 9 bramek

1

a to z tego ze i tak ten mecz wygraja :) ciesza oczy swoja gra, to najwazniejsze

0

tzn mysle kupic 6k zeby jakos wystartowac bo handlowac mi sie nie chce :) dzieki za info ze przechodza z fify na fife :D

0

otworze kilka paczek, zawodnicy na samym poczatku sa bardzo drodzy wiec sprzedam ich od razu :) skladzik zrobie dopiero po premierze :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?