0

Tak sobie słucham Budki Suflera, i Cugowski swoim głosem po prostu niszczy..

26

Pogba to przegenialny zawodnik, chętnie bym go u nas zobaczył. Musimy kupować klasowych zawodników jeżeli chcemy cos zdziałać w Lidze Mistrzów.

6

Telegazeta to piękna sprawa :) wyniki eliminacji mistrzostw, wyniki lig krajowych..piękne czasy :)

0

ależ to jest świetne, genialne wykonanie.

0

ja wiem ze nie jest typowa 9 :) ale jak przystało na najlepszego zawodnika swiata powinien pokazać wiecej

0

Messi strzelił jedną, tez niezbyt dobry wynik

10

No i po mistrzostwach. Szkoda ze nie było czuć takiego klimatu jak w Niemczech, RPA czy Brazylii :)

1

no niestety chyba są obecnie lepsi w kadrze Francji :)

0

Chorwacja gra super w tym meczu, oby wydarli to zwyciestwo! :)

1

Francja jest beznadziejna, szkoda gadać..
Mam nadzieje ze Chorwacja odrobi i jakimś cudem to wygrają.

0

odpalił w najwazniejszych momentach, to jest najwazniejsze. Nie każdy tak potrafi.

1

to mamy jeszcze jednego kandydata do zawodnika turnieju :)

1

Perisic to naprawde super zawodnik ;D jako joker w Barcelonie to by sie kurcze nadał ;)

0

na powaznie to piszesz? xD

1

Rakieta, to musi być Twój mecz :)

0

chyba dlatego ze wtedy w Polsce było zupełnie inaczej. Teraz raczej by takie filmy nie przeszły, pewnie byłoby za duzo efektów specjalnych, i mysle ze nie byłoby takiego klimatu jak wtedy :)

33

Weźmiesz najładniejsze panienki, najlepszy alkohol i tyle koksu, ile potrafisz unieść. Czy to jasne? Jeśli któryś z nich odkręci kran w kiblu, ma z niego płynąć Johnnie Walker, rozumiesz? Jeśli będzie chciał przelecieć murzynkę...
- Nie mam murzynki w agencji!
- To pomalujesz jednego z naszych chłopców czarną farbą, wszystkiego ma być w opór.
- A jeżeli...
- A jeżeli będą chcieli pójść do muzeum lotnictwa, to zabierzesz ich do muzeum lotnictwa, k***a jego mać!

Chłopaki nie płaczą, genialny film :D

4

Barca, Lyon, Liverpool, Borussia, Napoli. Ja bym chciał coś takiego :)

18

De Bruyne bez prawej nogi byłby bardziej kreatywny niż Zielinski :D

2

Kowal to jest pajac mimo wszystko. Nie cierpie typa

0

z Francja tez grał miód :)

1

chodzi o to ze gość kompletnie zawiódł po fazie grupowej i szkoda ze to on został królem strzelców :)

7

no od września do grudnia był patałachem na boisku. 2018 rok zaczął jednak z przytupem :)

0

Modrić czy Hazard? kto MVP mistrzostw? bo myślę że miedzy tą dwójką się to rozstrzygnie :)

0

Królem strzelców MŚ zostaje koleś który dał dupy po fazie grupowej gdzie nastrzelał bramki z Tunezja i Panama..do tego z rzutów karnych. Masakra.

0

Macie jakiegoś wymarzonego trenera FC Barcelony? kogo byście bardzo chcieli na tym stanowisku? chetnie widziałbym powrót Pepa, albo bardzo kontrowersyjnie ale Roberto Martineza z Belgii.

0

Panowie, w jakich sklepach kupujcie spodnie? może i głupie pytanie ale mnie to ciekawi.:) reserved, house?

3

Pewnie za całokształt :)

4

Ale Modric zapieprza..

3

Hehe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?