ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak sobie słucham Budki Suflera, i Cugowski swoim głosem po prostu niszczy..
26
Pogba to przegenialny zawodnik, chętnie bym go u nas zobaczył. Musimy kupować klasowych zawodników jeżeli chcemy cos zdziałać w Lidze Mistrzów.
6
Telegazeta to piękna sprawa :) wyniki eliminacji mistrzostw, wyniki lig krajowych..piękne czasy :)
0
ależ to jest świetne, genialne wykonanie.
0
ja wiem ze nie jest typowa 9 :) ale jak przystało na najlepszego zawodnika swiata powinien pokazać wiecej
0
Messi strzelił jedną, tez niezbyt dobry wynik
10
No i po mistrzostwach. Szkoda ze nie było czuć takiego klimatu jak w Niemczech, RPA czy Brazylii :)
1
no niestety chyba są obecnie lepsi w kadrze Francji :)
0
Chorwacja gra super w tym meczu, oby wydarli to zwyciestwo! :)
1
Francja jest beznadziejna, szkoda gadać..
Mam nadzieje ze Chorwacja odrobi i jakimś cudem to wygrają.
0
odpalił w najwazniejszych momentach, to jest najwazniejsze. Nie każdy tak potrafi.
1
to mamy jeszcze jednego kandydata do zawodnika turnieju :)
1
Perisic to naprawde super zawodnik ;D jako joker w Barcelonie to by sie kurcze nadał ;)
0
na powaznie to piszesz? xD
1
Rakieta, to musi być Twój mecz :)
0
chyba dlatego ze wtedy w Polsce było zupełnie inaczej. Teraz raczej by takie filmy nie przeszły, pewnie byłoby za duzo efektów specjalnych, i mysle ze nie byłoby takiego klimatu jak wtedy :)
33
Weźmiesz najładniejsze panienki, najlepszy alkohol i tyle koksu, ile potrafisz unieść. Czy to jasne? Jeśli któryś z nich odkręci kran w kiblu, ma z niego płynąć Johnnie Walker, rozumiesz? Jeśli będzie chciał przelecieć murzynkę...
- Nie mam murzynki w agencji!
- To pomalujesz jednego z naszych chłopców czarną farbą, wszystkiego ma być w opór.
- A jeżeli...
- A jeżeli będą chcieli pójść do muzeum lotnictwa, to zabierzesz ich do muzeum lotnictwa, k***a jego mać!
Chłopaki nie płaczą, genialny film :D
4
Barca, Lyon, Liverpool, Borussia, Napoli. Ja bym chciał coś takiego :)
18
De Bruyne bez prawej nogi byłby bardziej kreatywny niż Zielinski :D
2
Kowal to jest pajac mimo wszystko. Nie cierpie typa
0
z Francja tez grał miód :)
1
chodzi o to ze gość kompletnie zawiódł po fazie grupowej i szkoda ze to on został królem strzelców :)
7
no od września do grudnia był patałachem na boisku. 2018 rok zaczął jednak z przytupem :)
0
Modrić czy Hazard? kto MVP mistrzostw? bo myślę że miedzy tą dwójką się to rozstrzygnie :)
0
Królem strzelców MŚ zostaje koleś który dał dupy po fazie grupowej gdzie nastrzelał bramki z Tunezja i Panama..do tego z rzutów karnych. Masakra.
0
Macie jakiegoś wymarzonego trenera FC Barcelony? kogo byście bardzo chcieli na tym stanowisku? chetnie widziałbym powrót Pepa, albo bardzo kontrowersyjnie ale Roberto Martineza z Belgii.
0
Panowie, w jakich sklepach kupujcie spodnie? może i głupie pytanie ale mnie to ciekawi.:) reserved, house?
3
Pewnie za całokształt :)
4
Ale Modric zapieprza..
3
Hehe.