ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
niech Hiszpania wygra to spotkanie, to nie bedzie pieprzenia o tym gamoniu :)
6
lepsza? ciekawe w czym lepsza :)
0
ale przeciez to jest jakiś dramat, skoro De Gea popełnia takie błędy to ja już nie wiem o co chodzi
1
albo wyciszyć telewizor, to duzy problem nie jest
0
ktoś tu wczesniej pisał komentarz ze tez mu sie mylą :)
3
Ronaldo-Ramos
1
to który dziś czerwona dostanie? Costa czy Pepe? :D chyba ze Ramos sie włączy do pojedynku
1
Jezu, ale uderzenie Isco..
11
nie nudzi wam sie takie łapanie za każde słówko Szpakowskiego? meczem sie lepiej zajmijcie :)
1
ale ten facet jest kuźwa naładowany. Hiszpania niech sie ogarnie
0
Witamy Panie Darku! ;D
0
w sumie rzeczywiście to moze byc powodem :)
1
Kryszałowicz mówi w strasznie specyficzny sposób..:D
2
półka niżej*
0
No to czekamy na magie Dona Andresa :)
0
ale to musi być ku**stwo niedobre :D
1
Robbie jest genialny :)
9
W 2010 kadra Hiszpanii opierała sie na zawodnikach Barcelony :)
7
Pozdro z Narodowego! :D kapitalna atmosfera
0
Wiadomo co z Edenem Hazardem? jak poważna ta kontuzja?
0
Orientuje sie ktos kiedy wychodzi skarb kibica na MS z przeglądem sportowym?
0
Odwróceni to genialny serial :) zobaczymy co im z tego wyjdzie.
0
O czym mówisz?
3
Mam wrażenie ze Wenger w Realu.
0
Spooooko.
1
Tvp sport.
0
Kto komentuje mecz na canal + ? Mam nadzieje ze Przemek Pełka.Bo jezeli Wolski to będzie jednostronny komentarz.
0
Dali mu sportowego emeryta żeby sie podbudował..ehh
6
Ależ człowiek nie może sie doczekać mistrzostw..to będzie piękny czas dla kibica :D
0
No to pieknie. Szkoda ze Rulliego nie powołał.