8

niech Hiszpania wygra to spotkanie, to nie bedzie pieprzenia o tym gamoniu :)

6

lepsza? ciekawe w czym lepsza :)

0

ale przeciez to jest jakiś dramat, skoro De Gea popełnia takie błędy to ja już nie wiem o co chodzi

1

albo wyciszyć telewizor, to duzy problem nie jest

0

ktoś tu wczesniej pisał komentarz ze tez mu sie mylą :)

3

Ronaldo-Ramos

1

to który dziś czerwona dostanie? Costa czy Pepe? :D chyba ze Ramos sie włączy do pojedynku

1

Jezu, ale uderzenie Isco..

11

nie nudzi wam sie takie łapanie za każde słówko Szpakowskiego? meczem sie lepiej zajmijcie :)

1

ale ten facet jest kuźwa naładowany. Hiszpania niech sie ogarnie

0

Witamy Panie Darku! ;D

0

w sumie rzeczywiście to moze byc powodem :)

1

Kryszałowicz mówi w strasznie specyficzny sposób..:D

2

półka niżej*

0

No to czekamy na magie Dona Andresa :)

0

ale to musi być ku**stwo niedobre :D

1

Robbie jest genialny :)

9

W 2010 kadra Hiszpanii opierała sie na zawodnikach Barcelony :)

7

Pozdro z Narodowego! :D kapitalna atmosfera

0

Wiadomo co z Edenem Hazardem? jak poważna ta kontuzja?

0

Orientuje sie ktos kiedy wychodzi skarb kibica na MS z przeglądem sportowym?

0

Odwróceni to genialny serial :) zobaczymy co im z tego wyjdzie.

0

O czym mówisz?

3

Mam wrażenie ze Wenger w Realu.

0

Spooooko.

1

Tvp sport.

0

Kto komentuje mecz na canal + ? Mam nadzieje ze Przemek Pełka.Bo jezeli Wolski to będzie jednostronny komentarz.

0

Dali mu sportowego emeryta żeby sie podbudował..ehh

6

Ależ człowiek nie może sie doczekać mistrzostw..to będzie piękny czas dla kibica :D

0

No to pieknie. Szkoda ze Rulliego nie powołał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?