ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
powiedział tam chyba ze Messi jest bardziej kompletnym zawodnikiem i uwaza go za lepszego : D
0
Maldini według mnie.
0
Trzeba przełączyć na Kruka, ciekawe czy to będzie udana produkcja Canal + :)
0
Tez byłem w multikinie w Krakowie na tym meczu, sala nr 8?
0
Byłby kluczowym zawodnikiem w przyszłym sezonie :)
0
Również polecam :D jakie miasto? :)
0
Wielka szkoda, na Polsacie nigdy LM nie lubiłem. NC ma dużo lepszych komentatorów
0
Ale mnie nosi od rana, na myśl o dzisiejszym meczu..:)
2
Marcin Rosłoń i Przemek Rudzki
8
Siadla by taka dogryweczka dzisiaj w którymś meczu, a potem karne ;D
0
mówił ze siądzie na ławce w meczu z Chelsea :D
0
Messi musi byc jutro zmotywowany :) załaduje jakąś brameczke, i odeśle The Blues do Londynu :)
2
w sumie bardzo fajnie, lubie Wolskiego :) chociaż marzy mi sie mecz skomentowany przez Przemka Pełke. Jego komentarz podczas meczu z Bayernem w półfinale 3:0 to cos genialnego :)
0
Nigdzie mu lepiej nie będzie :D
0
Awans United
Barca vs Chelsea - 1
Roma vs Szachtar - 1
Juve vs Atalanta - 1
Aston Villa vs QPR - 1
Wolver vs Reading - 1
Besiktas vs Bayern - 2
Co myślicie?
0
Najlepsze co tutaj przeczytałem.
1
To jest nieśmiertelne. Ostatnio byłem w Energy i przy tej nutce nostalgia :)
0
Kraków
0
po prostu potrzebuje jak najszybciej, na prezent :) nie pomyślałem wcześniej i jestem w kropce
0
Dostane gdzies szalik Barcelony? w jakims sklepie stacjonarnym? :)
0
na czym pykasz? ja dzisiaj kilka otworzyłem i wpadł Pepe, Benzema i Piketa :D takze tez srednio :)
0
nie wiem dokladnie kto, ale pewnie dadzą nam Wolskiego bo pierwszy mecz komentował komentator ligi angielskiej :)
0
Panie i Panowie, kupie gdzies w sklepie stacjonarnym w Krakowie szalik Barcelony? nie chce zamawiac przez neta :)
0
byłaby ta środa, 20;45..a tu jeszcze tyle czasu :)
0
Po cholere Reina w Milanie skoro tam jest Donnarumma, a w Napoli ma pewny skład.
0
Ile było do wyjecia?
5
Tak w ogóle to w mojej opinii Hamsik jest mega niedocenianym zawodnikiem, dziwne ze nigdy nie zagra w lepszym klubie niż Napoli :)
1
Ogląda ktoś z was filmiki z kanału ,,Sprawdzam Jak''? według mnie jeden z najlepszych kanałów w Polsce :)
0
jak sytuacja u Lionela z wystepami, bramkami i asystami? :)
0
United gra dzis bardzo przyjemnie. Szkoda ze akurat w meczu z Liverpoolem..