2

powiedział tam chyba ze Messi jest bardziej kompletnym zawodnikiem i uwaza go za lepszego : D

0

Maldini według mnie.

0

Trzeba przełączyć na Kruka, ciekawe czy to będzie udana produkcja Canal + :)

0

Tez byłem w multikinie w Krakowie na tym meczu, sala nr 8?

0

Byłby kluczowym zawodnikiem w przyszłym sezonie :)

0

Również polecam :D jakie miasto? :)

0

Wielka szkoda, na Polsacie nigdy LM nie lubiłem. NC ma dużo lepszych komentatorów

0

Ale mnie nosi od rana, na myśl o dzisiejszym meczu..:)

2

Marcin Rosłoń i Przemek Rudzki

8

Siadla by taka dogryweczka dzisiaj w którymś meczu, a potem karne ;D

0

mówił ze siądzie na ławce w meczu z Chelsea :D

0

Messi musi byc jutro zmotywowany :) załaduje jakąś brameczke, i odeśle The Blues do Londynu :)

2

w sumie bardzo fajnie, lubie Wolskiego :) chociaż marzy mi sie mecz skomentowany przez Przemka Pełke. Jego komentarz podczas meczu z Bayernem w półfinale 3:0 to cos genialnego :)

0

Nigdzie mu lepiej nie będzie :D

0

Awans United
Barca vs Chelsea - 1
Roma vs Szachtar - 1
Juve vs Atalanta - 1
Aston Villa vs QPR - 1
Wolver vs Reading - 1
Besiktas vs Bayern - 2

Co myślicie?

0

Najlepsze co tutaj przeczytałem.

1

To jest nieśmiertelne. Ostatnio byłem w Energy i przy tej nutce nostalgia :)

0

Kraków

0

po prostu potrzebuje jak najszybciej, na prezent :) nie pomyślałem wcześniej i jestem w kropce

0

Dostane gdzies szalik Barcelony? w jakims sklepie stacjonarnym? :)

0

na czym pykasz? ja dzisiaj kilka otworzyłem i wpadł Pepe, Benzema i Piketa :D takze tez srednio :)

0

nie wiem dokladnie kto, ale pewnie dadzą nam Wolskiego bo pierwszy mecz komentował komentator ligi angielskiej :)

0

Panie i Panowie, kupie gdzies w sklepie stacjonarnym w Krakowie szalik Barcelony? nie chce zamawiac przez neta :)

0

byłaby ta środa, 20;45..a tu jeszcze tyle czasu :)

0

Po cholere Reina w Milanie skoro tam jest Donnarumma, a w Napoli ma pewny skład.

0

Ile było do wyjecia?

5

Tak w ogóle to w mojej opinii Hamsik jest mega niedocenianym zawodnikiem, dziwne ze nigdy nie zagra w lepszym klubie niż Napoli :)

1

Ogląda ktoś z was filmiki z kanału ,,Sprawdzam Jak''? według mnie jeden z najlepszych kanałów w Polsce :)

0

jak sytuacja u Lionela z wystepami, bramkami i asystami? :)

0

United gra dzis bardzo przyjemnie. Szkoda ze akurat w meczu z Liverpoolem..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?