5

Kurcze, dziwnie wyglądają 4 bramki Messiego przy 12 Ronaldo w tym sezonie LM..mam nadzieje ze Leo troche postrzela w tym sezonie :)

2

Jest kontuzjowany :)

1

Ceer złapał niezłą forme od poczatku tego roku :)

0

kto taki?

0

Trudno sie z Messim nie zgodzić :)

24

,,,Możemy powiedzieć jedno: niemożliwe, nie istnieje'' niesamowicie zapadły w pamięć te słowa Rafała Wolskiego dokładnie rok temu po bramce Roberto :)

1

Porażka 0:3 z Juve to brak szczęścia? :)

1

Szczerze mówiąc mimo niechęci do Realu cieszę się ze ta żałosna drużyna z Paryża odpadła. Może Real trafi na City i wtedy odpadnie :)

15

Zachwyt jest zrozumiały :) ładuje duzo mega ważnych bramek w LM

2

Di Maria? Blagam Cie, wszyskto psuje

1

Założyłem wczoraj konto na stronie totolotek, i dostaje sie tam 25 zl bez depozytu. Chciałem puścić beta, i pokazuje mi najpierw ze konto nie ma uprawnień, później ze nie ma.funduszy. Miał ktoś taką sytuacje?

7

Na kibelku :) On musi wyzywic rodzine dlatego musi dzis odpocząć i być gotowym na mecze ligowe :)

0

Djokovic strasznie spadł :) Szkoda ze tyle czasu kontuzjowany

4

Az człowiekowi przykro..

0

Pazdan, Maczynski, Blaszczu

2

Jest najlepszym asystentem w lidze.:)

0

Orientujesz sie jaki rekord Barcy? :) za Pepa pewnie też były takie wyniki :)

0

Co Ty gadasz, bardzo dobry mecz :)

0

Tak samo czytelny, jak i genialny :)

1

Jak na razie gramy mega odpowiedzialnie :)

49

Brak zaangazowania? Bramka Leo z Chelsea to czyja zasługa? :)

0

Nie nie ;) po prostu dość dziwnie to wyglądało dlatego pytam :)

0

Wracając do wczorajszego KSW, zastanawia mnie to, czemu Mamed nie chciał skończyć Narkuna a mógł to zrobić w wielu sytuacjach :) cos tu jest nie halo, przynajmniej według mnie.:) a jakie wy macie zdanie na ten temat?

8

Budka Suflera - Bal wszystkich swietych :) pamieta ktos taki hit? kurcze, jak fajnie tego posłuchać..:)

8

jak tam Popusiowi poszło? bo nie mialem okazji ogladac :D

0

Po co? Przecież tam hest Donnaruma, a raczej nie postawią na 36 letniego bramkarza. Powinien zostać w Napoli.:)

0

W sezonie 14/15 o mistrzostwo graliśmy z Realem :)

15

Oby sie wyleczyl na mistrzostwa bo to genialny piłkarz :)

0

wiadomo ze bedzie go brakować bo kazdy sie do niego przyzwyczaił, ale niestety tak musi być.

:)

1

jak cos, to raczej jutro :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?