ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Kurcze, dziwnie wyglądają 4 bramki Messiego przy 12 Ronaldo w tym sezonie LM..mam nadzieje ze Leo troche postrzela w tym sezonie :)
2
Jest kontuzjowany :)
1
Ceer złapał niezłą forme od poczatku tego roku :)
0
kto taki?
0
Trudno sie z Messim nie zgodzić :)
24
,,,Możemy powiedzieć jedno: niemożliwe, nie istnieje'' niesamowicie zapadły w pamięć te słowa Rafała Wolskiego dokładnie rok temu po bramce Roberto :)
1
Porażka 0:3 z Juve to brak szczęścia? :)
1
Szczerze mówiąc mimo niechęci do Realu cieszę się ze ta żałosna drużyna z Paryża odpadła. Może Real trafi na City i wtedy odpadnie :)
15
Zachwyt jest zrozumiały :) ładuje duzo mega ważnych bramek w LM
2
Di Maria? Blagam Cie, wszyskto psuje
1
Założyłem wczoraj konto na stronie totolotek, i dostaje sie tam 25 zl bez depozytu. Chciałem puścić beta, i pokazuje mi najpierw ze konto nie ma uprawnień, później ze nie ma.funduszy. Miał ktoś taką sytuacje?
7
Na kibelku :) On musi wyzywic rodzine dlatego musi dzis odpocząć i być gotowym na mecze ligowe :)
0
Djokovic strasznie spadł :) Szkoda ze tyle czasu kontuzjowany
4
Az człowiekowi przykro..
0
Pazdan, Maczynski, Blaszczu
2
Jest najlepszym asystentem w lidze.:)
0
Orientujesz sie jaki rekord Barcy? :) za Pepa pewnie też były takie wyniki :)
0
Co Ty gadasz, bardzo dobry mecz :)
0
Tak samo czytelny, jak i genialny :)
1
Jak na razie gramy mega odpowiedzialnie :)
49
Brak zaangazowania? Bramka Leo z Chelsea to czyja zasługa? :)
0
Nie nie ;) po prostu dość dziwnie to wyglądało dlatego pytam :)
0
Wracając do wczorajszego KSW, zastanawia mnie to, czemu Mamed nie chciał skończyć Narkuna a mógł to zrobić w wielu sytuacjach :) cos tu jest nie halo, przynajmniej według mnie.:) a jakie wy macie zdanie na ten temat?
8
Budka Suflera - Bal wszystkich swietych :) pamieta ktos taki hit? kurcze, jak fajnie tego posłuchać..:)
8
jak tam Popusiowi poszło? bo nie mialem okazji ogladac :D
0
Po co? Przecież tam hest Donnaruma, a raczej nie postawią na 36 letniego bramkarza. Powinien zostać w Napoli.:)
0
W sezonie 14/15 o mistrzostwo graliśmy z Realem :)
15
Oby sie wyleczyl na mistrzostwa bo to genialny piłkarz :)
0
wiadomo ze bedzie go brakować bo kazdy sie do niego przyzwyczaił, ale niestety tak musi być.
1
jak cos, to raczej jutro :)