4

po wczorajszym meczu to mnie już nic w futbolu nie zdziwi, takze nie zdziwie sie jezeli Jive awansuje

0

Można sie śmiać z Realu ze co chwile odpadają w Pucharze Króla, ze rzadko.zdobywają mistrzostwo kraju, ale Barca i jej zawodnicy powinni.wziąć z nich przykład jak sie zapieprza w lidze mistrzów, tam nikt nie.odpuszcza, dlatego sa w tych rozgrywkach tak wielcy.

1

Smoku jako komentator jest średni, lepszy jako prowadzący w studiu :D

8

Trener po takim czymś jest do zwolnienia. Zajechał tą drużynę. Przykro człowiekowi po tym co wczoraj sie wydarzyło :/

1

Szczerze mówiąc, powinnismy brać przykład z gry Realu w LM. Zawsze zmotywowani.

0

Nie no ale brak zmian w takim meczu to naprawdę żenada..

3

Ale to nie słaby mecz, to katastrofalny mecz

1

Gramy żałosny mecz, najgorszy w tym sezonie

1

Bo jest duzo lepszy

0

Co to ma byc..

0

Pewnie pojedzie

0

o kurde, akurat Balo nie jest przereklamowany, po prostu miał i nadal ma lekko nie poukładane w glowie :D

0

Ja mam mega wspomnienia do roku 2010, pozniej już było tylko gorzej :) chciałoby sie do tego wrócić

0

Wtedy bardzo podobała mi sie gra reprezentacji Czech :D

0

Podobało wam sie Euro 2008? Jakoś do tego turnieju mam sentyment:)

5

Akurat jako komentatora Smokowskiego nie lubie :) wole go jak siedzi w studiu :D

0

Pierunie..El Classico w finale całkiem możliwe :) to by bylo niesamowite.

0

Czyli Leo zostawił amunicje na rewanż :)

0

Messi też druga polowa duzo lepsza

12

Zle masz wrazenie :)

1

Wybicie z miejsca ma niesamowiten Widać to nawet jak skacze do główki :)

1

bez dodatku majonezu? ;O

2

ja używam Hugo Bossa, jakoś przypadły mi do gustu :)

0

już gotowy :D chyba kupie winiary :D

0

Orientuje sie ktos jakiej firmy jest dobry sos czosnkowy? :D

1

wygrana Realu 1:0 i Bayern 2:0 do przodu :)

0

co zrobił?

0

Messi na druga połowe i jazda :D

1

to chyba jedynie Thiago mi przychodzi do głowy

3

miażdży ten hymn, coś niesamowitego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?