ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
po wczorajszym meczu to mnie już nic w futbolu nie zdziwi, takze nie zdziwie sie jezeli Jive awansuje
0
Można sie śmiać z Realu ze co chwile odpadają w Pucharze Króla, ze rzadko.zdobywają mistrzostwo kraju, ale Barca i jej zawodnicy powinni.wziąć z nich przykład jak sie zapieprza w lidze mistrzów, tam nikt nie.odpuszcza, dlatego sa w tych rozgrywkach tak wielcy.
1
Smoku jako komentator jest średni, lepszy jako prowadzący w studiu :D
8
Trener po takim czymś jest do zwolnienia. Zajechał tą drużynę. Przykro człowiekowi po tym co wczoraj sie wydarzyło :/
1
Szczerze mówiąc, powinnismy brać przykład z gry Realu w LM. Zawsze zmotywowani.
0
Nie no ale brak zmian w takim meczu to naprawdę żenada..
3
Ale to nie słaby mecz, to katastrofalny mecz
1
Gramy żałosny mecz, najgorszy w tym sezonie
1
Bo jest duzo lepszy
0
Co to ma byc..
0
Pewnie pojedzie
0
o kurde, akurat Balo nie jest przereklamowany, po prostu miał i nadal ma lekko nie poukładane w glowie :D
0
Ja mam mega wspomnienia do roku 2010, pozniej już było tylko gorzej :) chciałoby sie do tego wrócić
0
Wtedy bardzo podobała mi sie gra reprezentacji Czech :D
0
Podobało wam sie Euro 2008? Jakoś do tego turnieju mam sentyment:)
5
Akurat jako komentatora Smokowskiego nie lubie :) wole go jak siedzi w studiu :D
0
Pierunie..El Classico w finale całkiem możliwe :) to by bylo niesamowite.
0
Czyli Leo zostawił amunicje na rewanż :)
0
Messi też druga polowa duzo lepsza
12
Zle masz wrazenie :)
1
Wybicie z miejsca ma niesamowiten Widać to nawet jak skacze do główki :)
1
bez dodatku majonezu? ;O
2
ja używam Hugo Bossa, jakoś przypadły mi do gustu :)
0
już gotowy :D chyba kupie winiary :D
0
Orientuje sie ktos jakiej firmy jest dobry sos czosnkowy? :D
1
wygrana Realu 1:0 i Bayern 2:0 do przodu :)
0
co zrobił?
0
Messi na druga połowe i jazda :D
1
to chyba jedynie Thiago mi przychodzi do głowy
3
miażdży ten hymn, coś niesamowitego