3

genialny

0

Ribery jest niesamowity..

0

Ribery mimo wieku jest kozakiem

1

Poza tą afera korupcyjna za czasów gry w Lubinie :)
Ale racja, mega pozytywny jest :D

7

Wiem ze to mało istotne, ale Parejo wszedł wczoraj na boisku w meczu z Argentyna :)

3

Jeżeli Dybala nie pojedzie na MS to będzie śmieszne.

0

Cóż ta Argentyna wyprawia ;o

9

Iniesta niech z nami zostanie na kolejny sezon, on wciaz jest genialny..:)

0

golazo!

0

brawo, brawo, brawo...

1

dlatego ciezko o wymiane 4 podan bez straty? ja nie chce krytykować, po prostu wyrażam swoje zdanie na temat gry naszej druzyny :)

1

cholernie zle oglada sie ten mecz mimo dobrego wyniku. 2,5 miesiąca zeby wszystko uległo poprawie :)

0

moze Arek coś ustrzeli :)

0

tez kompletnie tego nie rozumiem, no ale ja papierów na trenera nie mam :D

0

Ehh, to jednak pan Jacek :)

6

Kuba nie tyle bez formy, co kontuzjowany. Myśle ze da rade na dużym turnieju, zawsze dawał rade :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Ter Stegen - Vrsaljiko, Umtiti, Godin, Alba - Rakieta, Busi, Parejo - Messi, Suarez, Cristiano

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kurde blaszka, ale trener liże tyłek Messiemu :D

0

ja jednak polecam, po ostatnich dwóch średnio udanych odsłonach Pitbulla, Pasikowski odwalił kawal dobrej roboty :)

1

Oglądał ktoś Pitbulla - Ostatni Pies? według mnie genialnie zrobiony film, klimat starego Pitbulla przywrócony :)

0

niestety Ronaldo ma mistrzostwo europy, a Leo nie ;x

1

pomylił sobie z Kurzawa, zaraz sie poprawił:D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

ale nur

0

kurcze, czemu Lewy nie podawał..

8

nigdy w zyciu. Dembele jest młody, perspektywiczny i juz swietny. Salah ma niesamowity sezon, ale watpie ze powtorzy to za rok :)

3

czemu konczysz granie? nerwowo nie dajesz rady? :D tak to jest z ta grą :D

5

Swoje w sporcie już zrobiła :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?