ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
genialny
0
Ribery jest niesamowity..
0
Ribery mimo wieku jest kozakiem
1
Poza tą afera korupcyjna za czasów gry w Lubinie :)
Ale racja, mega pozytywny jest :D
7
Wiem ze to mało istotne, ale Parejo wszedł wczoraj na boisku w meczu z Argentyna :)
3
Jeżeli Dybala nie pojedzie na MS to będzie śmieszne.
0
Cóż ta Argentyna wyprawia ;o
9
Iniesta niech z nami zostanie na kolejny sezon, on wciaz jest genialny..:)
0
golazo!
0
brawo, brawo, brawo...
1
dlatego ciezko o wymiane 4 podan bez straty? ja nie chce krytykować, po prostu wyrażam swoje zdanie na temat gry naszej druzyny :)
1
cholernie zle oglada sie ten mecz mimo dobrego wyniku. 2,5 miesiąca zeby wszystko uległo poprawie :)
0
moze Arek coś ustrzeli :)
0
tez kompletnie tego nie rozumiem, no ale ja papierów na trenera nie mam :D
0
Ehh, to jednak pan Jacek :)
6
Kuba nie tyle bez formy, co kontuzjowany. Myśle ze da rade na dużym turnieju, zawsze dawał rade :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Ter Stegen - Vrsaljiko, Umtiti, Godin, Alba - Rakieta, Busi, Parejo - Messi, Suarez, Cristiano
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kurde blaszka, ale trener liże tyłek Messiemu :D
0
ja jednak polecam, po ostatnich dwóch średnio udanych odsłonach Pitbulla, Pasikowski odwalił kawal dobrej roboty :)
1
Oglądał ktoś Pitbulla - Ostatni Pies? według mnie genialnie zrobiony film, klimat starego Pitbulla przywrócony :)
0
niestety Ronaldo ma mistrzostwo europy, a Leo nie ;x
1
pomylił sobie z Kurzawa, zaraz sie poprawił:D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
ale nur
0
kurcze, czemu Lewy nie podawał..
8
nigdy w zyciu. Dembele jest młody, perspektywiczny i juz swietny. Salah ma niesamowity sezon, ale watpie ze powtorzy to za rok :)
3
czemu konczysz granie? nerwowo nie dajesz rady? :D tak to jest z ta grą :D
5
Swoje w sporcie już zrobiła :)