0

on serio cos takiego powiedział?

0

alez sie sedzia zdenerwował

1

Suarez dzisiaj jakis hat trick by siadł :D

0

znowu Maroko ma multum sytuacji i znowu nic nie mogą strzelić. No ja p*****le

7

Szacun Cristiano, szacun

2

Ale zawsze jest tak samo, na Euro identycznie. Wczoraj nawet nie było widać zeby mu sie chciało x a od kapitana sie chyba powinno wymagać

3

Po Lewym wczoraj nie było widać ze jest kapitanem drużyny. Znowu zniknął w ważnym meczu, a jedna akcja po której był wolny to trochę za mało

2

jakim cudem wykonał taki sprint, jak w niektórych meczach Realu ruszał sie jak wóz z węglem :o

0

Jaaazda Panama! :D oby sprawili niespodzianke :)

1

Odpal sobie filmik na YT z tego meczu, to Ci pokaże najlepiej co sie działo. Okradli Włochów z awansu.

0

Co ciekawego Twaro mówił na temat Leo? :D

0

tylko nie spierdzielił karnego, i o to chodzi najbardziej w przypadku Leo.

2

wlasnie o to chodzi ze nie kazdy :)

4

ale u Marcelo widac niesamowitą lekkość w tym co robi na boisku ;D

0

Ochoa broni fantastycznie na wielkich turniejach ;D

1

Rafaaaaaa

0

Hiszpania, Niemcy, Francja, Argentyna..faworyci nie specjalnie zaczęli te mistrzostwa :)

3

Neuer w formie jest najlepszym bramkarzem na świecie, ale wystawianie go po takim sezonie Ter Stegena to cholerne świństwo..

12

tak

5

mozliwe ze sie nie dostali

0

ależ fantastyczne trafienie :o

5

Mam nadzieje ze ten przestrzelony rzut karny przez Messiego napędzi go w kolejnych spotkaniach. Oby tak było.

8

Alez hymn Francji jest piękny :)

2

dziwne przerzucie ze strzeli, oby nie

0

De Gea jest genialny, ale dzisiaj to zdecydowanie nie jego mecz

0

w reprezentacji jeszcze da sie go w miare ogladac :)

0

no mysle ze tak by własnie było :)

13

bo dzisiaj pare razy ładnie interweniował

10

dwie bramki Costy, dwie Ronaldo, gdyby był remis to wszyscy pisaliby o genialnym wystepie Ronaldo a o Coscie nie byłoby mowy..

0

Koke w ogole był przy piłce dzis?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?