ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
on serio cos takiego powiedział?
0
alez sie sedzia zdenerwował
1
Suarez dzisiaj jakis hat trick by siadł :D
0
znowu Maroko ma multum sytuacji i znowu nic nie mogą strzelić. No ja p*****le
7
Szacun Cristiano, szacun
2
Ale zawsze jest tak samo, na Euro identycznie. Wczoraj nawet nie było widać zeby mu sie chciało x a od kapitana sie chyba powinno wymagać
3
Po Lewym wczoraj nie było widać ze jest kapitanem drużyny. Znowu zniknął w ważnym meczu, a jedna akcja po której był wolny to trochę za mało
2
jakim cudem wykonał taki sprint, jak w niektórych meczach Realu ruszał sie jak wóz z węglem :o
0
Jaaazda Panama! :D oby sprawili niespodzianke :)
1
Odpal sobie filmik na YT z tego meczu, to Ci pokaże najlepiej co sie działo. Okradli Włochów z awansu.
0
Co ciekawego Twaro mówił na temat Leo? :D
0
tylko nie spierdzielił karnego, i o to chodzi najbardziej w przypadku Leo.
2
wlasnie o to chodzi ze nie kazdy :)
4
ale u Marcelo widac niesamowitą lekkość w tym co robi na boisku ;D
0
Ochoa broni fantastycznie na wielkich turniejach ;D
1
Rafaaaaaa
0
Hiszpania, Niemcy, Francja, Argentyna..faworyci nie specjalnie zaczęli te mistrzostwa :)
3
Neuer w formie jest najlepszym bramkarzem na świecie, ale wystawianie go po takim sezonie Ter Stegena to cholerne świństwo..
12
tak
5
mozliwe ze sie nie dostali
0
ależ fantastyczne trafienie :o
5
Mam nadzieje ze ten przestrzelony rzut karny przez Messiego napędzi go w kolejnych spotkaniach. Oby tak było.
8
Alez hymn Francji jest piękny :)
2
dziwne przerzucie ze strzeli, oby nie
0
De Gea jest genialny, ale dzisiaj to zdecydowanie nie jego mecz
0
w reprezentacji jeszcze da sie go w miare ogladac :)
0
no mysle ze tak by własnie było :)
13
bo dzisiaj pare razy ładnie interweniował
10
dwie bramki Costy, dwie Ronaldo, gdyby był remis to wszyscy pisaliby o genialnym wystepie Ronaldo a o Coscie nie byłoby mowy..
0
Koke w ogole był przy piłce dzis?