ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Brakowało tylko Coldplay w tle..:)
1
Niesamowite słowa...
8
Poplakalem sie jak dziecko..nie pamiętam Barcy bez Iniesty bo był on w tym klubie wiecej niz ja mam wiosen na koncie..niesamowity piłkarz, dzięki za wszystko geniuszu..
A teraz trzeba iść dalej ryczeć..
9
Mam wrazenie ze Messi dzis wejdzie za Inieste i to będzie takie emocjonalne przekazanie opaski..:)
4
Ciężko oglądać pożegnanie Gigiego, a co dopiero jutro Andresa..
0
Myślicie ze jest szansa ze Gigi dołączy do PSG? byłby to dziwny transfer :)
1
Teraz w zamian mamy Taconafide xd niezbyt ciekawa zmiana.:)
35
Dla mnie to niepojęte ze został pominięty. Niezrozumiała decyzja.
2
Pamięta ktoś zespół Ascetoholix? lubię wracać do ich piosenek, pprzyjemne czasy sie przypominają :D
0
Begovic bronił średnio w tym sezonie, tyym bardziej szkoda Borubara.
11
Andres, Gigi..cholerka, pewna epoka rzeczywiście się kończy, niestety.
0
Ciekawe czy wpuści dziś Messiego na chwile :D
1
Haha, oj Luis..:D
0
Debinskiego strasznie ciężko sie słucha..
1
mecz z Rosją na Euro 2008.
0
Oglądam na playerze :) ściągnij apke.;)
0
Ptasiek miazdzy :D
1
Zaczynam oglądać Odwroconych, chyba po raz 5, genialny serial. Oglądaliście? Jakie opinie na temat tego serialu? :)
3
Wątpię żeby był pierwszym bramkarzem, skoro Stegen grał wybitny sezon.
1
Otóż to.:D mistrzostwa raz na cztery lata i to też dodaje smaczku :)
0
Tak samo jak obecność Ramosa, Kroosa i Isco xd
1
taka mnie dziś złapała rozkmina, czemu Laysy w małych paczkach są duzo smaczniejsze od tych w dużych paczkach..zna ktos odpowiedz na to pytanie? haha :D
0
Kiler czy Kiler-ów 2-óch? :D która cześć wolicie? :D
0
Wiesz, tyle to ja wiem :D
0
Panowie, mam zamiar zapisać sie na siłownie. Tylko za cholerę nie wiem jak sie za to zabrać, jakie ćwiczenia wykonywać..:D
14
Ramos za identyczny atak co Sergi Roberto dostał tylko żółta kartke, bez żadnego zawieszenia. Mecz wygrany 3:0 na Bernabeu w tym sezonie. Bardzo sprawiedliwie, bardzo.:)
31
Nietoperzom strzelił, ale pajac jej nie uznał :)
4
Rakitić to fundamentalna postać naszego zespołu. Niesamowity jest.
0
tego Payeta chetnie przygarne ;D
3
Nawet niech nie żartuja..