8

Brakowało tylko Coldplay w tle..:)

1

Niesamowite słowa...

8

Poplakalem sie jak dziecko..nie pamiętam Barcy bez Iniesty bo był on w tym klubie wiecej niz ja mam wiosen na koncie..niesamowity piłkarz, dzięki za wszystko geniuszu..
A teraz trzeba iść dalej ryczeć..

9

Mam wrazenie ze Messi dzis wejdzie za Inieste i to będzie takie emocjonalne przekazanie opaski..:)

4

Ciężko oglądać pożegnanie Gigiego, a co dopiero jutro Andresa..

0

Myślicie ze jest szansa ze Gigi dołączy do PSG? byłby to dziwny transfer :)

1

Teraz w zamian mamy Taconafide xd niezbyt ciekawa zmiana.:)

35

Dla mnie to niepojęte ze został pominięty. Niezrozumiała decyzja.

2

Pamięta ktoś zespół Ascetoholix? lubię wracać do ich piosenek, pprzyjemne czasy sie przypominają :D

0

Begovic bronił średnio w tym sezonie, tyym bardziej szkoda Borubara.

11

Andres, Gigi..cholerka, pewna epoka rzeczywiście się kończy, niestety.

0

Ciekawe czy wpuści dziś Messiego na chwile :D

1

Haha, oj Luis..:D

0

Debinskiego strasznie ciężko sie słucha..

1

mecz z Rosją na Euro 2008.

0

Oglądam na playerze :) ściągnij apke.;)

0

Ptasiek miazdzy :D

1

Zaczynam oglądać Odwroconych, chyba po raz 5, genialny serial. Oglądaliście? Jakie opinie na temat tego serialu? :)

3

Wątpię żeby był pierwszym bramkarzem, skoro Stegen grał wybitny sezon.

1

Otóż to.:D mistrzostwa raz na cztery lata i to też dodaje smaczku :)

0

Tak samo jak obecność Ramosa, Kroosa i Isco xd

1

taka mnie dziś złapała rozkmina, czemu Laysy w małych paczkach są duzo smaczniejsze od tych w dużych paczkach..zna ktos odpowiedz na to pytanie? haha :D

0

Kiler czy Kiler-ów 2-óch? :D która cześć wolicie? :D

0

Wiesz, tyle to ja wiem :D

0

Panowie, mam zamiar zapisać sie na siłownie. Tylko za cholerę nie wiem jak sie za to zabrać, jakie ćwiczenia wykonywać..:D

14

Ramos za identyczny atak co Sergi Roberto dostał tylko żółta kartke, bez żadnego zawieszenia. Mecz wygrany 3:0 na Bernabeu w tym sezonie. Bardzo sprawiedliwie, bardzo.:)

31

Nietoperzom strzelił, ale pajac jej nie uznał :)

4

Rakitić to fundamentalna postać naszego zespołu. Niesamowity jest.

0

tego Payeta chetnie przygarne ;D

3

Nawet niech nie żartuja..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?